امروز ما در ارزان تور به شهر زیبای دبی می رویم تا از بهترین مراکز خرید در تور دبی در سال 2019 آشنایی بهتری پیدا کنیم. مراکز خرید دبی بسیار جذاب هستند به طوری که شما در هر سن و سلیقه ای کالایی جذاب برای خرید کردن پیدا می کنید.
حمل و نقل پیشرفته دبی شما را در دسترسی به مراکز خرید کمک می کند و نکته جالب توجه در خرید از دبی این است که شما نباید گول ظاهر مغازه ها را بخورید و در هر مغازه ای در دبی می توانید تخفیف بیشتری بگیرید. البته در مورد ساعت و طلا که قیمت جهانی دارد چانه زدن فایده ای برای شما ندارد. شما خورده فروش های متعددی را نیز در سطح شهر مشاهده می کنید که در نوع خود خاص هستند. از گالری های هنری دبی نیز بازدید کنید و سوغاتی های خود را در گالری های دبی خاص تر کنید.
شما اگر با کسانی که در گذشته به تور دبی رفته اند صحبت کنید به شما می گویند که خرید کردن در دبی بسیار لذت بخش است. امنیت در بازار های دبی بسیار زیاد است و تمام فروشگاه های مطرح با دوربین و افراد محافظت می شوند.مراکز خرید دبی هر روز در حال پیشرفت هستند و شاید در سال اینده مرکز خرید جدیدی در لیست بهترین مراکز خرید دبی قرار بگیرد. از جشنواره های خرید دبی قافل نشوید، جشنواره ها با تخفیف های شگفت انگیز فصلی در انتظار شما در تور دبی هشتند. بهترین زمان برای خرید کردن در فصل های تابستان است.  تیم ارزان تور یک تور سریع از بهترین مراکز در تور ارزان دبی را برای شما برگزار می کند و دلیل خاص بودن هر یک از مراکز تجاری را برای شما بازگو می کنیم.

ارزان تور ibn battuta mall 1024x640 min

1. DUBAI MALL در تور دبی


مرکز خرید دبی

بیشترین جایی که گردشگران دبی به آنجا می روند مرکز خرید دبی است. مرکز خرید دبی در رتبه دوم بزرگ ترین مراکز خرید جهان است و به راحتی در لیست بهترین فروشگاه های دبی تیم ارزان تور قرار گرفت. خیابان مد در مرکز خرید دبی شگفت انگیز است. یک خیابان مد اختصاصی که دارای مارک های پرطرفدار مانند Louis Vuitton، Prada، Gucci و غیره است، اما این فقط 1200 فروشگاه نیست که فروشگاه دبی را به عنوان یک مکان عالی برای بازدید در شهر تبدیل می کند. آکواریوم دبی و باغ وحش زیر آب، سویی قدیمی، Reel Cinemas، Kidzania و پارک VR هم جذابیت های خاص خودشان را در مرکز خرید دبی دارند. که میزبان مسافرانی از تور دبی است.

فروشگاه های دبی در بازار دبی عبارتند از گالری های لافایت، بلومینگدالس و دابنامز. اولین فروشگاه اپل در امارات متحده عربی، تنها Bloomingdales در امارات متحده عربی و برند مارکت مشهور بریتانیا، شارلوت تیلبری، برخی دیگر از مغازه های انحصاری فروشگاه دبی است. ایستگاه مترو شیخ زیاد در نزدیکی مرکز خرید دبی است و دسترسی را برای شما اسان می کند.رستوران های ناهارخوری خوبی نیز وجود دارد و رستوران های محلی از جمله فروشگاه های پنیری، ماگنولیا نانوایی، Laduree، Five Guys و اولین فروشگاه Papa Roti در دبی مال وجود دارند.

ادرس: مرکز شهر دبی
فروشگاه های قابل توجه: Bloomingdale's، Galeries Lafayette، Kinokuniya، Charlotte Tilbury، Apple Store، Magnolia Bakery، Katsuya
سینما: سینما رول
سوپر مارکت: Waitrose
 ارزان تور mallscoverimage 1024x444 min


2.  EMARAT MALL امیرات  در تور دبی


بازار امارات
مرکز خرید امارات خانه اسکی دبی است. معماری شگفت انگیز، فستیوال های جذاب تنها بخشی از جذابیت امارات مال هستند. طرح بلند پروازانه مجید الفقطیم توانست مرکز خرید امارات با بیش از 600 فروشگاه را در کنار اسکی دبی برپا کند. شما می توانید در امارات مال به ورزش های زمستانه بپردازید و دبی را 4 درجه زیر صفر تجربه کنید. اغلب خانواده ها در تور دبی از این مرکز خرید دیدن می کنند و ساعات خوشی را در دفتر خاطرات خود ثبت می کنند. 

ادرس: جاده شیخ زاید
فروشگاه ها و رستوران های قابل توجه: هاروی نیکولز، فروشگاه اپل، مرزها، Tanagra، دین و دلکا، تگزاس برزیل، کارخانه پنیر کیک
سینما: سینما Vox
سوپر مارکت: کارفور
 3. MILL OF FESTIVAL DUBAI در تور دبی


این مرکز خرید در نزدیکی دبی کریک با نمایش های دیدنی و جذاب در شب، در لیست ما از بهترین مراکز خرید دبی قرار دارد.خانه ایکا، فروشگاه Al Futtaim را به یک مکان عالی برای خانواده ها و دوستان تبدیل کرده است که با یکدیگر هماهنگ می شوند و اغلب میزبان رویدادهای خانوادگی می باشند. فروشگاه مجلل رابینسون که اخیرا افتتاح شده است طیف وسیعی از مارک های لوکس را اضافه کرده است، در حالی که فروشگاه های گل سرسبد مورد علاقه های بین المللی مثل نیروی دریایی قدیمی، نگاه مشتریان را باز می گرداند.

ادرس: جشنواره دبی شهر
فروشگاه های قابل توجه: رابینسون، قدیمی نیروی دریایی، ایکا، کافه هارد راک، کارخانه شکر، شیرینی سازی Hummingbird
سینما: نوو سینما
سوپر مارکت: کارفور


 
4. IBN BATTUTA MALL در تور دبی


ابن باتوتا بازار یک فروشگاه یک طبقه در دبی است. باتوتا نزدیک به باغ های تاریخی و روستای جبل علی واقع شده و توسط سازنده استاد Nakheel Properties اداره می شود. به طور معمول به راحتی توسط مترو قابل دسترسی است، این مرکز خرید دبی به خاطر معماری منحصر به فردش شناخته شده است. معماری بنا به شش ایوان تقسیم می شود که براساس سفرهای معروف به "اندولیا"، "چین"، "مصر"، "ایران"، "هندوستان" و "تونس" تعبیر می شود.
برخی از فروشگاه های محبوب در بازار شامل Debenhams، زنجبیل و توری، Lucky Brand، ، HomeR ما و گالری پاریس. این مرکز همچنین دارای تعداد زیادی از ناهار خوری، از جمله شکسپیر و شرکت، پیتزا اکسپرس و TGIF است.

ادرس:  جاده شیخ زاید
فروشگاه های قابل توجه: Debenhams، خانه R Us، گالری پاریس، شکسپیر و شرکت، پیتزا اکسپرس
سینما: نوو سینما
سوپر مارکت: کارفور
 


5. مرکز شهر MIRDIF در تور دبیمرکز تجاری با مارک برند تجاری مجید الفقطیم، میردیف یک محل خرده فروشی  واقع در محله ی خانواده Mirdif است. این یکی از بهترین مراکز تجاری در دبی است و از جاذبه های متعددی همچون Magic Planet، Explorers Little و iFly دبی بهره می گیرد. فروشگاه های محبوب شامل Hamleys، Decathlon، Pottery Bararn، Crate & Barrell، Zara و Mango هستند. رستوران زاهدان هند، غذاخوری خلیج خاورمیانه لایلا و پارس رستوران ایرانی، بعضی از مغازه های ناهار خوری محبوب در مردیف دبی هستند. در این مرکز خرید به راحتی غذای ایرانی میل کنید.
ادرس:  Mirdif
فروشگاه های قابل توجه: Decathlon، Zara، Matalan، Crate & Barrell، Zafran and Leila
سینما: سینما Vox
سوپر مارکت: کارفور

ارزان تور Dubai Malls  1024x640 min
 

6. مرکز شهر DEIRA در تور دبیمرکز خرید دیرا در لیست ارزان تور از بهترین مراکز خرید در دبی است.  یکی دیگر از مرکزهای خرده فروشی مجید الفقطیم است. مرکز شهر دایرا یکی از قدیمی ترین مراکز تجاری در دبی است و هنوز هم دارای یک فانوس قدیمی است. ایستگاه متروی مرکز شهر دیرا آن را به شدت در دسترس گردشگران و ساکنان قرار می دهد.
فروشگاه های محبوب شامل Debenhams، Marks و Spencer، Zara و H & M هستند. اگر احساس کمی خستگی داشتید، می توانید در فروشگاه های غذا Carluccios، Paul، Gazebo یا هر رستوران دیگری استراحت کنید.

ادرس:  Deira
فروشگاه های قابل توجه: Zara، H & M، DG Sharaf، Jennyfer، Ted Baker، Carluccios، Paul و Gazebo.
سینما: سینما Vox
سوپر مارکت: کارفور


 

7. مرکز بریجومان در تور دبی BURJUMAN

 


مرکز بورجومن اخیرا بازسازی شده است. Burjuman با تجدیدنظر اخیر، مقصد خرید محبوب در محافل سنتی در امارات است. پناهگاه کودکان Magic Planet، مارک های خیابانی برتر مانند ، H & M و Nautica و فروشگاه های لوکس از جمله Mont Blanc، Louis Vuitton و Hermes این مرکز خرید ایده آل را، برای بررسی با دوستان و خانواده آماده می سازد.
برخی از رستوران های محبوب در Burjuman شامل Yo Sushi، Jollibee و کافه Dome.

ادرس: Bur Dubai
فروشگاه های قابل توجه: بعد، لوئیس ویتون، شکسپیر و کافه و گنبد.
سینما: سینما Vox
سوپر مارکت: کارفور
 ارزان تور burjuman centre 1024x640 min

8. مرکز خرید MERCATO در تور دبی


Mercato تنها مرکز خرید ایتالیایی در دبی است. یکی از مراکز خرید خیره کننده در دبی، Mercato به معنای کلمه به "بازار" به زبان ایتالیایی ترجمه می شود. با معماری سبک رنسانس زرق و برق دار، این مرکز فوق العاده عالی برای خرید است و جلوه های خوبی از فروشگاه های از جمله مانگو، ماسیمیو دوتی، لورا اشلی و M & Co را دارد. اگر شما در حال جمع آوری بچه ها هستید، می توانید از بازی  کودکتان در شهر پاپ لذت ببرید و برای خوردن شما می توانید به تکان دادن شاک، کافه های دیگر یا یکی دیگر از رستوران ها بروید. دوستداران حیوانات خانگی در تور دبی باید توجه داشته باشند که یک فروشگاه حیوان خانگی در طبقه اول این مرکز وجود دارد.

ادرس: Jumeirah
فروشگاه های قابل توجه: Massimo Dutti، Topshop، Bershka، More Cafe، Paul و Gazebo
سینما: سینما Vox
سوپرمارکت: Spinneys
 ارزان تور Marina Mall  1024x640 min

9. DUBAI MARINA MALL در تور دبی

دبی مارینا شما را از گردش در هر فروشگاه دیگری در دبی منصرف می کند. رستوران های آبشار در دبی مارینا بسیار محبوب هستند. 
رستوران های آبشار در دبی مارینا بسیار محبوب هستند. کسانی که در تماشای دبی مارینا زندگی می کنند، نباید بیشتر از این بازار را توسط امار نگاه کنند. مجموعه ای چشمگیر از مارک های خیابانی برتر و برخی از گزینه های ناهار خوری ساحلی زرق و برق دار در دبی ماریناست، آسان است که متوجه شوید چرا این مرکز خرید آن را در لیست ما از بهترین مراکز در دبی قرار گرفت.
Billabong، Monsoon، Cos، RiverIsland، Pinko و H & M برخی از مارک های شناخته شده موجود در اینجا هستند. بازدید کنندگان در تور دبی نیز این واقعیت را دوست دارند که می توانند از نمایش آب نما لذت ببرند در حالی که غذای پر زرق و برق در Carluccio's، Five Guys، Gourmet Burger Kitchen لذت می برند.

ادرس:  دبی مارینا
فروشگاه های قابل توجه: Monsoon، Pinko، Juicy Couture، Seafolly، Zafran، Le Pain Quotidien و Pier 7.
سینما: سینما Vox
سوپر مارکت:Waitrose
 
ارزان تور Wafi Mall 1024x640 min

10. WAFI MALL در تور دبی


فروشگاه Wafi در دبی
معماری زیبای مصر برجسته این مرکز است. قدمت این مرکز خرید مصری به بیش از 20 سال می رسد. محیطی ارام در دیزاین فوق العاده مغازه های رنگارنگ مصری بسیار جذاب است.     این مرکز خرید به دلیل نمایش نور و صدا در شب و دکوراسیون درخت کریسمس آن در ماه دسامبر شناخته شده است. آنها همچنین به طور مرتب جشن هایی دارند. در تور ارزان دبی، در جشنواره ها وافی مال شما تخفیف های جالبی را مشاهده می کنید.

فروشگاه های محبوب در وفیe Marks & Spencer، Matalan و فروشگاه Al Salaam. رستوران Wafi Gourmet در اینجا یکی از بهترین ها در دبی است.

ادرس: دبی بهداشت شهر
فروشگاه های قابل توجه: مارکس و اسپنسر، ماتالن، The One، Paul، Biella و Wafi Gourmet.
سینما: ندارد
سوپر مارکت: کارفور
 ارزان تور mall of the emirates mKnDK 1024x640 min

با ارزان تور همراه شوید تا در تور ارزان دبی ضمن هزینه پایین سفر خود از مراکز دیدنی، رستوران ها، مراکز خرید، باید و نباید های دبی اطلاعات زیادی به دست آورید