تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند
تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند


تور تایلند دارای مراکز تفرحی و سیاحتی گردشگری زیادی است به طوری که اگر شما یک ماه کامل را در تور ارزان تایلند باشید شاید از تمام تفریح گاه ها و جاهای شگفت انگیز تایلند نکرده باشید. بانکوک که به شهر دیوانه معروف است در پایخت تایلند خود دنیایی بزرگ برای انواع تفریح است. مردم تایلند بسیار مردم خون گرم و مهمان نوازی هستند. فقط توجه داشته باشید به سر مردم حتی کودکان دست نزنید چون طبق رسوم تایلندی ها دست زد به سر شخصی توهین مستقیم به آن است. تور تایلند در ایران بیشتر مخاطبین جوانان را به خود اختصاص داده است. تیم ارزان تور برای شما در مقاله های مختلفی درباره همگانی بودن سفر به تایلند تهیه کرده است. امیدوارم مطالب را مطالعه فرمایید. امروز تیم ارزان تور به طبیعت گردی در تور ارزان تایلند می پردازد و جزایری که کمتر راجب آن شنیده اید را برای شما شرح می دهد. در ابتدا برای شما باز گو می کنم که تایلند سرشار از گونه های گیاهی و جانواری نقطه جالبی در کره زمین است. ارزان تور حداقل یک بار سفر به تایلند را برای همه توصیه می کند. اگر سفر نکنید سفر را از دست داده اید و دچار روزمرگی در ترافیک همت (اتوبان ها) می شوید. جالب تر از این ها ممنوعیت ورود افراد غیر بومی و گردشگران به برخی از جزایر تایلند است. مردم تایلند که مهمان نواز بودند!!! مردم تایلند همچنان مهمان نواز هستند ولی به طبیعت و حفاظت از آن احترام می گذارند. جزیره کوتاچای در تایلند به علت تخریب های فراوان گردشگران به منطقه حفاظت شده تبدیل شده و تا اطلاع ثانویه تا احیایی کامل محیط زیست برای گردشگران بسته می باشد. شما با مراجعه به سایت ویکیپدیا می توانید اطلاعات دقیق تری از مساحت جزایر شگفت انگیز تایلند داشته باشید.

 

تور تایلند | تور شرف آسیا | تور مالزی
تور تایلند | تور شرف آسیا | تور مالزی


جزیره لیب در تور ارزان تایلند


جزبره لیب و کوه لیب زیبا ترین جزیره و کوه در منطقه جنوبی تایلند هستند. من محقق ارزان تور با ساپورت مالی ارزان تور به جزیره گردی در تایلند پرداختم. در یک کلمه بگویم گوشه ای از بهشت را در جزیره لیب ببینید. جزیره لیب جزیره ای است که تبلیغات گسترده ای از آن انجام نشده و حتی خیلی از مردمی که با تور تایلند سفر کرده اند هم این جزیره شگفت انگیز را نمی شناسند و این جزیره بکر است. هیچ نوع کلاپ ی در این جزیره وجود ندارد. من هنوز به مالدیو نرفته ام، اما از گردشگران المانی، روسی که در سفر همراه من بودن جزیره لیب را مالدبو تایلند نامیدند. شما با قایق های محلی یا قایق های لوکس بسته به سلیقه خودتان از پاتایا به سمت جزیره لیپ می روید. همچنین در تور ارزان تایلند، قایلق های جهت سفر شما به مالزی در پاتایا وجود دارد. قایق ران ما بسیار شوخ بود و هیجان قایق رانی با ابزار ایمنی خیال ما را راحت کرده بود. در ماهای سرد سفر دلچسب تری به جزیره لیپ خواهید داشت. ساحل های سان ست و سان رایز از زیبا ترین ساحل های جزیره لیب هستند که شما می توانید تمام ساحل را به راحتی قدم بزنید و خاطرات خوبی را در ذهن و یا دفتر خاطرات خود ثبت کنید. موتور تاکسی های زیادی نیز همچون باقی شهر های تایلند در جزیره لیپ حضور دارند. در ساحل شما انواع رستوران ها و کافه ها را مشاهده می کنید ولی از تفریحات ساحلی خیلی پیشرفته خبری نیست. قبلا هم گفتم لذت طبیعت گردی در خاطر انسان می ماند. اروپایی ها به آن پایداری در سفر می گویند. در تور ارزان تایلند حتما به جزایر تور تایلند سفر کنید تا حرف خاصی از تایلند برای دوستان خود داشته باشید و سفر خاصی را برای خود تجربه کنید. در غواصی در ساحل های جزیره لیپ، چیزهایی را  در تور تایلند می بینید که فقط در تلویزون دیده اید. رستوران ها با صندلی های نه چندان شیک و پلاستیکی در ساحل به شما غذاهای محلی دریایی می دهند که لذت غذا خوردن زیر نور ماه و هوای مطلوب و نسیم دریا ازاد و غذای لذیذ شما را بسیار شاد می کند. البته روسپی های تایلندی نیز در جزیره هستند. مراقب بهداشت خود باشید. خانه های درختی ساحلی زیادی به شما سرویس های اقامتی و خوردن و نوشیدن می دهند. بهترین اقامت گاه طبق انالیز من هتل کاستاوی بود. در کل مردم شرق اسیا مردم کثیفی نیستند و شما در تور ارزان مالزی و تور ارزان تایلند نگران تمیزی اقامت گاه خود نباشید.اگر اقامتگاه ساحلی شما رو به ساحل باشد از مناظر شگفت انگیز حیرت زده می شوید و شاید چندین بار شکر گذاری کنید. برخی از گردشگران هتل ایدیلیک را به ما پیشنهاد کردند در شب پایانی در این هتل ارام و دنج بودیم. انتظار هتل لوکس را نداشتیم ولی همه چیز برنامه ریزی شده و دقیق بود.

 

جاذبه های تور مالزی
جاذبه های تور مالزی | تور ارزان مالزی

 

جاذبه های تور  مالزی | تور ارزان مالزی با ارزان تور
جاذبه های تور مالزی | تور ارزان مالزی با ارزان تور

جزیره فی فی در تور تایلند


جزیره فی فی مثل جزیره لیپ بکر و دست نخورده نیست و سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. مسیر رفتن به جزیره فی فی از پوکت است و این جزیره بعد از سونامی به روز رسانی و بازسازی شد ولی این چیزی از طبیعت ناب جزیره فی فی کم نمی کند. در جزیره فی فی زمان  در تور تایلند را از دست ندهید و از ساحل های بی نطیر اهکی و کافه بام های جزیره دیدن کنید. کافه بام های جزیره فی فی چیزی از برج خلیفه کم ندارند. شما همچنین می توانید به قایق رانی و غواصی در جزیره بپردازید که خالی از لطف نیست. بهترین فصل برای سفر فصل سرد است زیرا در فصل های گرم رطوبت شما را کلافه می کند. نقاط گردشگری زیادی در جزیره وجود دارد مثل آلودام، غار واکینگ وجزیره های کوچک ولی وسیله حما و نقل شما یا موتور تاکسی است یا دوچرخه که از نظر ما خیلی هم عالی و دلچسب بود. حتما از بام 570 متری از سطح دریای جزیره فی فی دیدن کنید.

 

جزایر تور تایلند | جزایر تور ارزان تایلند
جزایر تور تایلند | جزایر تور ارزان تایلند

 

جزیره کوه پان یی پوکت


جزیره کو پان یی پوکت یکی از شگفت انگیز ترین جرایر تور تایلند است. گردشگران کمتری از این جزیره دیدن می کنند و دلیل آن نبود تبلغات برای این جزیره بکر است. سفر خود را در تور ارزان تایلند خاص کنید و به جزیره مسلمان نشین پان پی پوکت بروید. مردم مالزی علاقه زیادی به این جزیره دارند. جزیره کوه یان پی پوکت کمتر از 200 سال است که قابل زندگی شده است و انتظار تکنولوژی را در این جزیره نداشته باشید. در ابتدا مردم اندوزی به این جزیره آمدند و بومیان جزیره را تشکیل دادند. شغل اصلی مردم در جزیره یان پی پوکت ماهیگیری است و در رستوران های جزیره ماهی به سبک خاصی برای شما سرو می شود که بسیار خوشمزه است. زیبایی های جزیره بسیار چشمگیر است و می توان گفت هیچ جا مثل اینجا نیست. قایق رانی و غواصی، لباس بومیان از برترین جاذبه های گردشگری جزیره پان یی پوکت است. رسم جالب مردم بان پی پوکت این است که پسران وقتی به بلوغ میر-سند تا بتوانند به تنهایی به سید ماهی بپردازند. اندونزیایی هایی که به جزیره مهاجرت کردند به خاطر ماهی های اقیانوسی زیاد منطقه به جزیره امدند. در این جزیره مسجد های شگفت انگیزی نیز وجود دارد که شاید شباهتی به مسجد های خاورمیانه نداشته باشد. تمام رستوران ها با ویو دریا اماده ارائه بهترین غذاهای دریایی تور تایلند به شما هستند. صنعت امروزه مردم جزیره گردشگری است پس با شما بسیار مهربان هستند. جنایت در جزیره در حد صفر است و شما پلیسی در جزیره نمی بینید. از آنجایی که جزیره مسلمان نشین است از پوشیدن لباس های نا متعارف بپرهیزد.
در قسمت های بعدی با جزایر بکر و گردشگری تایلند با شما هستیم تا شما را جزاریر ارزان و عجیب تایلند آشنا کنیم. با ارزان تور همراه باشید تا در تور ارزان تایلند سفری خاص و به یاد ماندنی را تجربه کنید.