آشنایی با تور مالزی


تور مالزی مقصدی  بسیاری از گردشگران ایرانی و غیر ایرانی است. کوالالامپور پایتخت پیشرفته مالزی است که از تعداد زیادی روستا تشکیل شده است. شهر های دیگر مالزی از پیشرفت کمتری نسبت به کوالالامپور برخوردار هستند.وجود تکنولوژی و بالا بودن فرهنگ مردم در مالزی، ساحلی بودن مالزی، آب و هوای مناسب و طبیعت بکر، مکان های تاریخی از دلایل سفر مسافران به تور مالزی است. مالزی دارای اقوام مختلفی هستند و شما از مردمان هندی، چینی و ... را در مالزی مشاهده می کنید.
قیمت کارگر در مالزی ارزان است و همین دلیل بر سرمایه گذاری های انبوع در مالزی شده است. شرکت هایی همچون سونی در مالزی فعالیت دارند. شرکت خودرو سازی پروتون در مالزی فعالیت دارد.

جاذبه های تور  مالزی
جاذبه های تور مالزی

تحصیلات در مالزی در سطح خوبی است و تحقیقات نشان داده تحصیلات بر کم کردن جرائم تاثیر مستقیم دارد. مالزی کشوری مسلمان است ولی شما از نظر پوشش محدودیتی ندارید البته به شما پیشنهاد می کنم به مردم مالزی احترام بگذارید و لباس معمولی بپوشید. شهر کوالالامپور توریستی ترین شهر مالزی است و خوب قیمت بالای خدمات در کوالالامپور عادی است. هزینه هتل در مالزی بسیار ارزان تر از همپایان غربی است. یعنی شما با رزرو هتل 5 ستاره تاپ، هزینه هتل 3 ستاره در پاریس را پرداخت می کنید.
اگر برای تجارت به مالزی می روید در فصل گرم اقدام به سفر به مالزی کنید تا هم پرواز هم هتل هزینه کمتری برای شما در برگیرد. در کوالالامپور نگران حمل و نقل و غذا نباشید. سیستم حمل و نقل عمومی در مالزی بسیار گسترده است و شما مسافران نیز می توانید سی تی کارت را در فرودگاه یا ترمینال ها دریافت کنید تا هزینه کمتری پرداخت کنید. غذاهای کوالالامپور همانند غذا ها در تور ارزان تایلند است.
در ارزان تور غذاهای مالزی برای شما معرفی شده است. مواد تهیه غذا را مطالعه کنید تا از حدود مزه غذا با خبر شوید. مردم مالزی مردمانی با رفتار های دوستانه هستند شما می توانید با مردم ارتباط بر قرار کنید و از راهنمایی بومیان مالزی استفاده کنید. تور ارزان مالزی نسبت به هزینه پرداختی مسافر، بسیار دیدنی است و شما از سفر با تور ارزان مالزی و تور ارزان تایلند دلسرد نمی شوید. همچنین در صفحه های بلاگ ارزان تور راجب بر پایی ماه عسل در مالزی برای شما نوشتیم که بسیار برای عروس و داماد های جوان به صرفه است.


انواع هزینه ها در تور مالزی

قیمت هاستل (خوابگاه) در  تور مالزی


هزینه های اسکان در هاستل ها بسیار پایین می باشد به طوری که دوستانی که به صورت بک پکری سفر می کنند از این نوع هاستل ها استفاده می کنند. شما در هاستل با گردشگران دیگری از کشور های دیگر اشنا می شوید. اگر تنهایی به تور مالزی رفته اید می توانید در هاستل همراه مناسبی پیدا کنید و ادامه سفر را به صورت مشترک استفاده کنید.
هزینه هاستل ها در تور مالزی حدود 12 دلار به بالا است که قیمت مناسبی برای یک شب اقامت است. شما در سایت بوکینگ می توانید از امکانات هاستل ها با خبر شوید. صبحانه و حمام خصوصی از شرایط هاستل نیست و فقط اینترنت به صورت وای فای و سرویس های عمومی در اختیار شما قرار می گیرد.هزینه اقامت و انتخاب هتل در تور مالزی

تور مالزی | تور ارزان مالزی
تور مالزی | تور ارزان مالزی


هتل ها در تور مالزی بسیار ارزان هستند شما می توانید با هزینه معادل هزینه اجاره هاستل، در هتل اقامت داشته باشید تا از امکانات هتل از جمله ترانسفر، صبحانه، سرویس رستوران، امنیت بالا و سرویس های بهداشتی خصوصی استفاده کنید. هتل های مالزی با امکانات متفاوتی در اختیار شما هستند. شما می توانید اطلاعات کاملی در مورد باید و نباید های تور مالزی را در بلاگ ما مطالعه بفرمایید
شما انواع هتل های لوکس و منظر گرا را در کوالالامپور مشاهده خواهید کرد. هتل با استخر در داخل واحد شما با مبلغ حدود شبی 100 دلار رزرو کنید که مبلغ بسیار کمی برای همچین هتلی است. هتل های ساحلی زیبایی خاص خود را دارد و برای مراسم ماه عسل شما در مالزی نیز سفارش داده می شود. هتل ها در بسیاری از مناطق شهر کوالالامپور هستند. در هنگام رزرو هتل به موقعیت مکانی هتل توجه فرمایید تا زمان خود را در رفت و امد به هتل از دست ندهید. بهترین محل برای رزرو هتل در محله چینی هاست. عنواع هتل ها و هاستل ها در محله چینی ها با قیمت مناسب در انتظار شماست. شما با اقامت به محله چینی ها زمان کمتری را به جا به جایی اختصاص می دهید و سفر خود را بهتر مدیریت می کنید. مکان های تاریخی و تفرحی زیادی در نزدیکی محله چینی ها وجود دارد. برخی فقط در تابستان به مالزی سفر می کنند زیرا هزینه هتل بسیار پایین است و با اجاره هتل 5 ستاره روز های سفر خود را از امکانات هتل استفاده می کنند.


مواد غذایی در تور مالزی

 


غذاهای خیابانی شرق اسیا شهرت جهانی دارد و اغلب توریست ها حداقل یک وعده غذایی خود را در این رستوران های خیابانی صرف می کنند. غذاهای خیابانی بسیار لذیذ و خوشمزه هستند و هزینه کمی را برای شما خواهد داشت هزینه ای حدود 1 تا 3 دلار را در غذای خیابانی تجربه خواهید کرد. اگر به رستوران های مالزیایی در کوالالامپور میروید به منو غذایی توجه داشته باشید. غذاهای مالزی معمولا تند هستند مواد تهیه غذا در منو وجود دارد و شما از مواد تهیه غذا به طعم حدودی غذا مطلع می شوید.
هزینه هر پرس غذا در رستوران های مالزی حدود 5 دلار است. البته هزینه های بیشتر برای رستوران های لوکس کوالالامپور بسیار منطقی است. فست فود های بین المللی نیز در کوالالامپور فعالیت می کنند و غذاهای فست فود را با قیمت 4 دلار در اختیار شما قرار می دهند. برای تجربه در سفر هم که شده از غذاهای خیابانی مالزی لذت ببرید پشیمان نخواهید شد.


حمل و نقل در تور مالزی

حمل و نقل در تور مالزی
حمل و نقل در تور مالزی


شبکه حمل و نقل در مالزی بسیار پیشرفته است. شما می توانید کارت کوالالامپور تهیه کنید و از مترو و منو ریل کوالالامپور استفاده کنید. استفاده از حمل و نقل عمومی شما را با فرهنگ مردم بومی مالزی اشنا می کند. در کل هزینه های حمل ونقل در کوالالامپور بسیار ارزان است و شما می توانید به راحتی از تاکسی ها در تور مالزی استفاده کنید.
تاکسی اینترنتی اوبر هم در مالزی فعالیت می کند. قبل از سفر حتما یک برنامه از تاکسی های اینترنتی مالزی را بر گوشی خود نصب کنید. اولین سفر شما شاما تخفیف می شود. هزینه حمل ونقل زیاد نیست اما شما به زمان جابه جایی خود در سطح شهر توجه داشته باشید و از اتلاف زمان جلوگیری کنید.
در بسیاری از محله ها از جمله محله چینی ها و محله هندی ها پیاده روی کنید زیرا با پیاده روی می توانید از مکان های زیادی دیدن کنید و لذت ببرید و در هزینه خود نیز صرفه جویی کرده اید و با فرهنگ مردم چین و هند نیز اشنایی بیشتری پیدا می کنید.

 

خرید در تور مالزی


مالزی با داشتن تکنولوژی بالا در ساخت ابزار الکترونیکی مکانی مناسب برای خرید لوازم الترونیکی شماست. محصولات ساخت چین به وفور در مالزی یافت می شوند و شما می توانید با هزینه مقرون به صرفه خرید مناسبی را در  تور مالزی داشته باشید. لباس های راحتی در مالزی بسیار زیبا هستند. از صنایع دستی مالزی در گالری های سطح شهر دیدن فرمایید، قطعا چیزی هایی را یافت می کنید که جایی دیگر از ان ندیده اید. شما می توانید خدایان بودا را به عنوان سوغاتی خرید کنید. بات های مالزی در اغلب بازار های کوالالامپور به فروش می روند. از فروشگاه لات تن خرید کنید. این فروشگاه بزرگ با قیمت های مناسب برای خرید جذاب شما ساخته شده است و شما می توانید خرید های زیادی را با مبلغ مناسب انجام دهید. در فروشگاه های مالزی کالا ها با کیفیت های متفاوت و قیمت های متفاوت ارائه می شوند. بسیار توجه داشته باشید تا با کالای تقلبی شما را فریب ندهند. اگر در تابستان به مالزی سفر کنید قطعا با تخفیف های باور نکردنی زیادی رو به رو می شوید. با کلیک روی  اطلاعات دقیق تر تور مالزی به دست آورید

پوشش در تور مالزی

 

آشنایی با پوشش بومی در تور مالزی
آشنایی با پوشش بومی در تور مالزی


مالزی کشوری مسلمان است ولی از نظر پوشش ازادی کامل را دارد. نگران لباس پوشیدن در مالزی نباشید توریست های زیادی برای تعطیلات کریسمس مالزی را انتخاب میکنند و پوشش های متفاوتی دارند. اب و هوای کوالالامپور بسیار گرم است و پوشش ها اغلب ازاد است. شما می توانید از لباس های خنک در مالزی خرید کنید و استفاده کنید. در مالزی از کرم ضد افتاب استفاده کنید تا صورت شما دچار سوختگی نشود. مالزی به خط استوا بسیار نزدیک است و رطوبت و تابش خورشید باعث سوختگی پوست شما می شود. از طرفی جای مناسبی برای افتاب گرفتن در کنار ساحل است.
با ارزان تور همراه باشید تا خاص ترین سفر خود را به شرق اسیا و تور مالزی داشته باشید. در بخش بلاگ سایت ارزان تور شما می توانید انواع رستوران ها و هتل های مالزی را بررسی کنید.


.