آشنایی با تور تایلند


نام گذشته کشور پادشاهی تایلند سیام است و در جنوب شرقی آسیا قرار دارد. محبوب ترین همسایه تایلند مالزی است. تور تایلند یکی از محبوب ترین سفر های ایرانیان است. پایتخت تایلند شهر بانکوک است. واحد پول در تایلند بات است وهر دلار معادل 30 بات است. اغلب مردم تایلند دین بودایی دارند. در تایلند پادشاه حکم خدایی کشور را دارد و مردم علاقه زیادی به پادشاه دارند. تای به معنی حوری و لند به معنای سرزمین است که در نهایت معنی تایلند به سرزمین حوری است. بیشترین واردات تایلند نفت و گاز است. اب و هوای تایلند بسیار مرطوب است و در فصل گرم باران کمی در تایلند می بارد. جمعیت تایلند 64 میلیون نفر است. شهر های بزرگ تایلند از جمله بانکوک، چیانگ مای، خن کائن، نونتابوری، ساموت پرکان و ناکون راتچاسیما است.
تایلند بزرگ ترین صادر کننده برنج در جهان است به طوری که در تمام تور تایلند مزارع شالی زیادی را مشاهده می کنید. تایلند اغلب میزبان مسافران جوان و نو جوان است ولی برای هر سلیقه ای در تایلند برای شما تفریحات زیادی وجود دارد. مالزی در نزدیکی خط استوا است و دارای ذخایر فراوان طبیعی است. شما همچنین در سایت ارزان تور می توانید از تور ارزان تایلند لذت ببرید. گردشگری در تایلند بسیار به صورت حرفه ای دنبال می شود به طوری انواع هتل ها و هاستل های استاندارد در تایلند وجود دارد. حمل و نقل در تایلند با برنامه ریزی است البته به پیشرفتگی حمل و نقل در تور مالزی نیست. خدمات در تایلند بسیار ارزان و اسان است و به راحتی در دسترس شما در تور ارزان تایلند قرار دارد.
مکان های تاریخی تایلند بسیار جالب هستند به طوری که بات های تایلند و دیزاین معابد تایلند بسیار جذاب هستند و گردشگران زیادی برای مکان های تاریخی تایلند به تایلند سفر می کنند. طبیعت تایلند بسیار دارای گونه های انبوهی است به طوری که شما حتی در سطح شهر هم می توانید میمون ها را مشاهده کنید در تایلند به موجودات زنده بسیار احترام میگذارند به طوری که فیل ها را به خانه سالمندان میبرند و جالب اینکه هر شهری در تایلند داری خانه سالمندان برای فیل ها است.

تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند
تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند


گیاهان تایلند بسیار جذاب هستند و اکولوژی منطقه تایلند بسیار خاص است. درختان با برگ های پهن بسیاری در تایلند وجود دارند و همین انبوع گیاهان در تایلند باعث جذب پرندگان زیادی به تایلند می شوند.


اقامتگاه ها در  تور تایلند


با توجه به نرخ بات نسبت به دلار اقامت در هتل های تایلند بسیار ارزان است. به طوری که شما به راحتی می توانید تور ارزان تایلند را تهیه کنید و بیشتر هزینه شما در تور تایلند به هزینه پرواز شما برمیگردد. در تابستان به علت گرما و رطوبت بالای هوا هتل ها ارزان تر از هر وقتی از سال اماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. هتل های معروف در همه شهر های تایلند است هتل هایی با تمام امکانات رفاهی و تفریحی متنوع در همه جای شهر های توریستی تایلند وجود دارد. شما همچنین می توانید خدماتی را در داخل هتل دریافت کنید. قیمت ماساژ در تمام سالن های ماساژ در تایلند 6 بات است و اگر در داخل محل اقامت شما خدمات ماساژ را دریافت کنید هزینه ای معادل با 13 بات را از شما دریافت می کنند که مبلغ بسیار کمی می باشد. همچنین برای ماه عسل به تایلند سفر کنید، ساحل زیبا و هتل های ساحلی و لژ های ساحلی زیادی انتظار میزبانی شما را دارند. تایلند مردم دوستانه دارد و همواره با شما ارتباط بر قرار می کنند شما می توانید با انها دوست شوید.

تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند
هتل های تور تایلند


هاستل های تایلند محدود تر از هتل های تایلند هستند. اغلب توریست ها به هتل ها می روند چون هتل ها ارزان هستند. شما انواع هتل های 2 3 4 5 ستاره را در تایلند می بینید اگر امتیاز هتلی 3 ستاره است واقعا 3 ستاره است. شما با پرداخت در حد هتل 3 ستاره استانبول، هتلی 5 ستاره را اجاره می کنید. آیا هنوز هم به هاستل فکر می کنید.

آب و هوا در تور تایلند


به علت رطوبت بالای هوا و نزدیکی به دریا و خط استوا اب و هوا در تایلند گرم و مرطوب است و در سرد ترین ماه سال به 22 درجه سانتی گراد و در گرم ترین ماه سال به 35 درجه سانتی گراد می رسد. لباس ازاد و خنک بپوشید و از تابستان تایندی لذت ببرید. تقریبا همه چیز برای هر نوع تفریحی اماده است.
طبیعت بکر و اب و هوای متعادل روز های شادی را برای شما ایجاد می کند. اغلب در شب به گشت و گذار در خیابان های تایلند بپردازید تا رطوبت هوا شما را اذیت نکند. بارندگی های در تایلند به شکل باران های زود گذر است و باران های زیادی در فصل زمستان در تایلند می بارد که به تلطیف هوا کمک زیادی می کند.

 

تور ارزان تایلند | توز شرق آسیا | تور تایلند
تور ارزان تایلند | توز شرق آسیا | تور تایلند


غذاهای تور تایلند


اغلب غذاهای تایلندی بومی خود تایلند هستند البته غذاهای مشترک مالزیایی چینی و هندی نیز در منو غذایی رستوران های بومی قرار دارد. اغلب غذا ها در تایلند طعمی تند دارد و فلفل در انها استفاده می شود. حتما از غذاهای خیابانی تایلند استفاده کنید و نگران بی کیفیتی غذا نباشید. شاید لذیذ ترین غذایی که در تایلند صرف می کنید همین غذاهای خیابانی ارزان و دم دست است. غذاهای خیابانی در اغلب مراکز تفریحی و تاریخی تایلند وجود دارند. تور ارزان تایلند مقصد اصلی جوانان زیادی از سرتاسر جهان است و برای هر سلیقه ای غذایی در تایلند وجود دارد.  لیست کاملی از غذاهای تایلندی را در اغذیه تور تایلند بیابید.
جالب است بدانید رستوران ایرانی زیتون قصد دارد شعبه جدید را در بانکوک ایجاد کند. فست فود های بین المللی بسیار مطرحی نیز در تایلند فعالیت می کنند. اگر علاقه زیادی به فست فود دارید مک بسیار جذاب است. در سایت تریپ ادوایز انواع رستوران ها را از لحاظ مخاطبین رستوران بررسی شده است.
در سایت ارزان تور نیز انواع رستوران های تایلندی را برای شما شرح داده ایم. در اغلب غذاهای بومی در تور تایلند از برنج استفاده می شود. برنج ها اغلب به شکل کته می باشند غذاهایی که در ان برنج و گوشت دارد را در ناهار استفاده کنید تا انرژی شما را برای تفریح بیشتر حفظ کند. غذاهای دریایی را در تور ارزان تایلند به هیچ وجه از دست ندهید. طعم دهنده های خاص تایلندی در تهیه غذاهای دریایی استفاده می شود و طعم غذای شما را شگفت انگیز می کند.
کافه های تایلندی با وجود خدمات ارزان و ازاد بودن خدمات متنوعی را به شما می دهند شما می توانید در روف گاردن هتل در کنار استخر از قهوه خود لذت ببرید یا در کنار ساحل با معشوقه خود چای اصیل تایلندی میل کنید.
دم نوش های جالبی در کافه های  تور تایلند مشاهده می کنید. از مواد ترکیبی در دم نوش ها توجه داشته باشید و انتخاب دقیق تری از دم نوش ها داشته باشید. میوه های استوایی در تور تایلند بسیار جالب هستند می توانید مقداری را نیز به عنوان یاد بود برای خود بیاورید. طعم میوه های استوایی بسیار جذاب است برخی از این میوه ها در ایران به ندرت پیدا می شود.

خرید کردن در تور تایلند


در تور ارزان تایلند ساک لباس خود را خالی کنید و فقط در حد نیاز لباس و وسایل شخصی خود را همراه داشته باشید. با توجه به ارزانی بات (واحد پولی در تور تایلند) و نزدیکی تایلند به چین شما می توانید انواع لباس های ارام و راحتی و خنک را به قیمت خیلی مناسب تهیه کنید. از صنایع دستی در تایلند نیز استفاده کنید و برای یاد بود از تور تایلند خود از همین صنایع دستی ویژه استفاده کنید. در تمام شهر های تفریحی تایلند بازار های و فروشگاه های مدرن زیادی فعالیت می کنند تا هر چیزی که در ذهن شما هست را برای شما فراهم کنند. چانه زدن نیز در بازار های تایلند مرسوم است به شیک بودن مغازه ها توجه نداشته باشید فرهنگ شرق اسیا برای چانه زدن اصولی جالب دارد.
فروشندگان رفتاری دوستانه دارند، منطقی باشید در هر صورت هیچ ماست فروشی نمی گوید ماست من ترش است پس از کیفیت جنسی که می خرید اطمینان حاصل نمایید. از برنامه های بارکد خوان در سفر خود استفاده کنید و جنس فیک را جای اصل نخرید

 

جزایر تفریحی در تور تایلند

 

تفربح در تور تایلند
تفربح در تور تایلند


خیلی از دوستان تایلند را با پاتایا میشناسند در نزدیکی پاتایا جذایر زیادی وجود دارد. برخی از این جزایر بسیار بکر هستند به طوری که حتی خودرو در ان رفت و امد نمی کند و برای حمل و نقل در جزیره شما باید از موتوتاکسی استفاده کنید. جزایر متعددی در تایلند وجود دارند البته امکانات تفریحی در جزایر بسیار کمتر از بانکوک است ولی زیبایی خاص بودن تور تایلند شما را فراهم می سازد.
مساحت برخی از جزیره ها حتی به یک کیلومتر هم نمیرسد و در کنار دریایی زلال بسیاز زیبا است. شما برای سفر به جزایر تایلند از قایق های سنتی و قایق های تفرحی لوکس استفاده می کنید. امکانات قایق های لوکس متنوع است و برای هر قایق اپشن های متفاوتی نظر شما را جلب می کند. اقامت در جزایر به مراتب ارزان تر از شهر های اصلی است.
با ما همراه باشید تا در تور تایلند روزهای خاص تر و زیبا تری را به یاد بود در دفتر خاطرات خود ثبت کنید. تور ارزان تایلند برای هر شخصی با هر سلیقه ای جالب است.