آشنایی با تور ارزان مالزی 

امروز در ارزان تور به نکات جالیی برای برنامه سفر شما در اشاره خواهیم کرد، مالزی به عنوان یک کشور بزرگ است و شباهت زیادی با بهشت دارد؛ شما فقط باید آن را برنامه ریزی کنید تا از سفر خود بیشتر لذت ببرید. در حالی که اکثر کشورهای همسایه مالزی در طول فصل تابستان از گرما و رطوبت از مسافر پرهیز می کنند، این کشور از مسافران با آغوش باز استقبال می کند. بنابراین، اگر شما در ماه ژوئن با تور  مالزی سفر می کنید، در ارزان تور یک راهنمای برای کمک به برنامه ریزی سفر ایده آل وجود دارد. شما همچنین می توانید با کلیک روی تور ارزان مالزی وارد قسمت بلاگ سایت ما شوید و اطلاعات کاملی در مورد این کشور و دیگر کشورها به دست آورید.

این پست به شما کمک خواهد کرد که در طول این سالها، جنبه های مختلف کشور رابرای سفر تور ارزان مالزی  درک کنید، از آب و هوا، راهنمایی ها، فعالیت ها و جاذبه ها گردشگری کشور زیبای مالزی در این پست و پست های بعدی مطالعه خواهید کرد.

 

تور تایلند | تور ارزان تایلند| تور شرق آسیا | تور ارزان مالزی
جاذبه های طبیعی مالزی با تور ارزان مالزی

 

آب و هوای اقلیمی مالزی برای استفاتده کنندگان از تور ارزان مالزی

 

مالزی در تمام طول سال از آب و هوای گرمسیری برخوردار است و بنابراین ما می توانیم بگوییم که یک فصل خاص برای برنامه ریزی سفر به کشور وجود ندارد و شما هر موقع خواستید می توانید از تور مالزی استفاده کنید. با توجه به وسعت زمین های آن، همیشه جایی است که شرایط آب و هوایی دلپذیر را تجربه می کند، شما فقط باید برنامه سفر خود را مطابق با آن داشته باشید. منطقه کمین و کوهستانی همراه با سواحل شرقی مناسب برای بازدید تور مالزی در این زمان ماه است.

 • Lowland and Highland: بعضی از مقصد توریستی برتر در مناطق کمین و بلند در مالزی، کوالالامپور، Malaccaو Cameron Highlandsهستند. این مرکز شبه جزیره است و طی ماه ژوئن منطقه با بارندگی های گاه به گاه و کم بار می شود
 • سواحل شرقی: مهم ترین مقصد گردشگری در این بخش از کشور، کوتا Bharu، جزایر Perhentian، جزیره Tioman و Terengguan است. اگر شما در ماه ژوئن برای بازدید از مالزی برای سواحل خود برنامه ریزی کنید، آفتاب، آسمان آبی و شرایط آب و هوایی کامل ترکیب می شود تا ساحل شما از آن در تور مالزی لذت ببرد. در واقع، جزیره هایی مانند پروینتین برای مدت کوتاهی در طول ماه ژوئن باز می شوند.
 • ساحل غربی: پنانگ، لانگ کیوی و پنگورک، جاذبه های برتر ساحل غربی مالزی هستند. شرایط آب و هوایی در ماه ژوئن در ساحل شرقی بسیار خوب نخواهد بود، زیرا آب و هوای جنوب غربی باعث رعد و برق و امواج صخره ای می شود. اگرچه شانس بیشتری از آفتاب نسبت به باران وجود دارد، در زمان بارندگی می توانید آنرا از دست بدهید و به سواحل شرقی بروید همانطور که قبلا ذکر شد. با ما در مورد اطلاعات تکمیلی تور ارزان مالزی با ما همراه باشید.

5 نکته ارزشمند مالزی، برای بازدید کنندگان برای اولین بار در تور ارزان مالزی

مکان هایی برای بازدید در  تور مالزی در ماه ژوئن

در حالی که شما قصد بازدید از مالزی با تور مالزی و یا تور ارزان مالزی دارید، مطمئن باشید که در این مکان ها بهترین هاب ممکن را تماشا می کنید و از بهترین دیدگاه های کشور لذت ببرید. دوربین خود را همراه خود داشته باشید و با کفش راحتی به این مکان ها بروید تا با احساس راحتی بیشتری از تور مالزی خود لذت ببربد.

 

جاذبه های گردشگری تور مالزی | تور ارزان مالزی
جاذبه های گردشگری تور مالزی | تور ارزان مالزی

 

 1. جزایر Perhentian در تور ارزان مالزی

 

در کمتر از یک فانتزی، جزایر Perhentian در مالزی واقع شده است. این یکی از بهترین جزایر مالزی است و شامل دو جزیره می شود - Pulau Perhentian Kecil و Pulau Perhentian Besar. این باهاما در ارزان قیمت است! اگرچه گزینه های زیادی وجود ندارد، اما شما می توانید مکان های ارزان قیمت را در اینجا پیدا کنید.

نکته: از آنجا که جزایر برای گردشگران برای مدت کوتاهی باز هستند، مطمئن شوید که اقامت خود را قبل از سفر با تور ارزان مالزی رزرو کنید.

 1. Malacca در تور ارزان مالزی

 

Malacca یک میراث جهانی ثبت شده در  یونسکو است که تنها 150 کیلومتر از شهر کوالالامپور فاصله دارد. نشانه های سرخ شده و ریکشاهای چرخه رنگارنگ این مکان را از هم جدا می کنند. این شهر دلربا است و تنها قدم زدن توسط رودخانه مالاکا قلب شما را از لذت پر می کند. خیابان پیاده روی Jonker با نمایشگاه های بوتیک و غرفه های فروش ناز و نعناع که شما نمی توانید از دست بردارید.

همانطور که گفته شد، Malacca در واقع 2 ساعت دور از کوالالامپور است و شما می توانید یک سفر روزانه را در نظر بگیرید. با توجه به سهولت دسترسی و وب سایت گو اسیا 24 همیشه یک حرکت هوشمندانه برای رزرو بلیط اتوبوس خود در کشور مالزی تایلند و کلا کشورهای شرق آسیا داشته باشید.

نکته: اگر شما گیاهخوار هستید، تحقیق خود را خوب انجام دهید، زیرا اکثر رستورانهای محلی عمدتا غذاهای غنی از گیاهخواری را عرضه می کنند. چند گزینه وجود دارد. تور مالزی بهشت گیاهخواران است.

 1. کوالالامپور شهری پرطرفدار در تور مالزی

 کوالالامپور یک شهر جهانی و پایتخت مالزی است. این نیز یکی از پورت ورودی اصلی کشور است و شما در واقع می توانید از بالاترین استاندارد امکانات رفاهی در اینجا انتظار داشته باشید. حتی اگر شما دارای بودجه کمی هستید، شما می توانید هتل های خوبی را  با تیم تور ارزان تور مالزی انتخاب و رزرو کنید.

با رفتن به گشت و گذار، به طور انفرادی، همراه با همسر و یا حتی با خانواده هستید، با تعدادی جاذبه خوشحال خواهید شد. برج های پتروناس، KLCC پرنده پارک، KLCC آکواریا و خیابان پتالینگ، از بهترین مکان هایی هستند که در کوالالامپور بازدید می کنید.

نکته: در صورت تمایل به اقامت در نزدیکی جاذبه های بزرگ ، در اقامتگاه چینی ها اقامت داشته باشید. این همچنین یک مکان ایده آل برای خرید خرید فراموش نشدنی یرای شما در تور مالزی خواهد بود.

 

 1. Cameron Highlands در تور ارزان مالزی - تور مالزی

 

Highlands Cameron با حوضچه های سبز سرسبز خود که عمدتا با کاشت چای پوشیده شده است،شما زا در تور مالزی - تور ارزان مالزی هیجان زده می شوید. این در حدود 200 کیلومتری کوالالامپور است و اگر شما در مورد سفر روزانه فکر می کنید.

این بزرگترین ایستگاه تپه در کشور است که همچنین به خاطر جذابیت استعماری آن شناخته شده است. این مکان در واقع پس از سر ویلیام کامرون، یک بریتانیایی است که در سال 1885 منطقه را نقشه برداری کرده است. به همین ترتیب، فرهنگ ،چای و بازدید معبد یکی از برجسته های Highlands Cameron است. ژوئن یک زمان عالی برای دیدار با کامرون است زیرا دمای آن فوق العاده دلپذیر است و این منطقه معطر است.

نکته: در صورت برنامه ریزی یک سفر روزانه از کوالالامپور به کامرون Highlands، مطمئن شوید که صبح زود (حداکثر در حدود 7-8)  اقامتگاه خود را ترک کنید. شما باید بلیت های اتوبوس را از قبل رزرو کنید تا در زمان برنامه ریزی شده بتوانید سفر کنید، در غیر این صورت آن را فروخته می شود.

 1. Tioman Island

 

جزیره Tioman یکی دیگر از جواهرات در تاج مالزی است. این جزیره بهشت ​​شامل هشت روستای اولیه است که محبوب ترین و پرجمعیت ترین Kampung Tekek است، اما اکثر این جزیره کم جمعیت یا پرجمعیت است.

نکته: کشتی به Tioman از Mersing خارج می شود و برای رسیدن به مقصد 2.5 ساعت طول می کشد.

 

فعالیت های که در تور ارزان مالزی انجام میدهید

 

پیاده روی در تور مالزی | تور ارزان مالزی
پیاده روی در تور مالزی | تور ارزان مالزی
 1. پیاده روی

 

مالزی گویی بهشتی  بر فراز بلندترین کوه ها است که این مکان را برای مسافران تور مالزی نیز مناسب می کند. از افزایش آسان به پیاده روی پیاده روی شدید، این مکان چیزی برای هر یک از ماجراجویی ها دارد. به غیر از ​​بهشت ​​ماجراجویی، مسافرین می توانند از منظر زیبای محیط اطراف زیبا لذت ببرند.

پیشنهاد پیاده روی: Gunung Kinabalu، Cameron Highlands و پنانگ

 

 1. Snorkelingو Scuba

 

جزایر گرمسیری مالزی در میان جادوگران ماجراجویی مشهور است که از هیجان زیر دریایی و غواصی برخوردار است تا شاهد زندگی دریایی از نزدیک باشید. شما فرقی نمی کند که از تور ارزان مالزی استفاده می کنید یا خیر وی این تفریح را پیشنهاد می شود که در برنامه های تور مالزی خود بگنجانید. دوره های غواصی برای مبتدیان وجود دارد و همچنین غواصان حرفه ای می توانند برای شناخت زندگی مرجان ها از شیب استفاده کنند.

کجا: جزایر Perhentian و جزیره Tioman

 1. خرید

 

به غیر از تمام فعالیت های ماجراجویی، خرید در تور مالزی یکی دیگر از بهترین چیزهایی است که در مالزی می توانید لذت ببرید. برای shopaholics، چند مکان خرید وجود دارد که در آن می توانید بروید و خرید اقلام خاص محلی و سوغاتی را برای بازگشت به میهن تهیه کنید. بزایب اطلاعات بیشتر در مورد زیبایی های تور مالزی کلیک کنید.

کجا: کوالالامپور، کامرون Highlands و Malacca

 1. کمپینگ

 

مالزی نیز برای مکان های کمپینگ خود در میان جنگل های گرمسیری در سراسر منطقه شناخته شده است. این مکانها گردشگران و همچنین افراد محلی را به مکان های بکر خود می رساندند تا بتوانند یک اردوگاه را راه اندازی کنند و از اقامت تحت ستاره ها و آسمان زیبا لذت ببرند.

کجا: کامرون Highlands

 1. سافاری جنگل

 

جنگل و باران مالزی را خانه ای برای حیات وحش فراوانی ساخته است . جنگل های گرمسیری مالزی نگاهی اجمالی به دامنه ای متنوع از حیوانات و خزندگان که در درختان جنگلی متراکم زندگی می کنند. بنابراین در حالی که شما در این بهشت ​​گرمسیری هستید، مطمئن شوید که برای یک سافاری جنگل بروید و حیات وحش کشور مالزی را کشف کنید.

کجا: Gunung Kinabalu، Taman Negara و پارک ملی Gunung Mulu

 

تور ارزان تایلند| تور شرق آسیا | تور ارزان مالزی
جشنواره های تور ارزان مالزی

 

جشنواره ها در مالزی در تور ارزان مالزی

 

 1. جشنواره گاوای دایک

 

گاوای دایاک جشن برداشت برنج است که در آغاز ماه ژوئن توسط مردم دایاک در ساراواک جشن گرفته می شود. Sarawakians این جشنواره را با یک ژست بزرگ جشن می گیرند، جایی که آنها لباس های سنتی می پوشند و غذای سنتی را به خدای برنج در قالب قدردانی از رفاه و برداشت فراوان می دهند. معمولا مردم محلی در آغاز ماه مه برای این جشنواره آماده می شوند.

جشنواره: 1-3 ژوئن

محل برگزاری: ساراواک

نکات برجسته: غذای سنتی و لباس، نوشیدن و تبادلات فرهنگی

 1. جشنواره Irau Aco Lun Bawang

 

Irau Aco Lun Bawang یک جشنواره سالانه توسط قبیله Lul Bawang است که یک گروه قومی از مردم در بخش شمالی Borneo مرکزی است. جشنواره در مقیاس بزرگ جشن گرفته می شود و میراث و فرهنگ قبیله را به شکل رقص، موسیقی، صنایع دستی و غذاهای خوشمزه نشان می دهد که بین ایرانیان  در تور مالزی و همچمین تور ارزان مالزی بسیار پر ظرفدار می باشد.

جشنواره جشنواره: 1-3 ژوئن

محل برگزاری: Lawas، Sarawak

نکات برجسته: موسیقی سنتی Lun Bawang، صنایع دستی محلی

 

شما الان آماده هستید که با تور ارزان مالزی سفر کنید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید همچنین ما را همراهی کنید تا اطلاعات بهتری را در اختیار شما همراهان ارزان تور قرار دهیم. برای دریافت اطلاعات تور مالزی و جاذبه های تور ارزان مالزی کلیک کنید

 

 

جاذبه های تور مالزی | تور ارزان مالزی
جاذبه های تور مالزی | تور ارزان مالزی

رستوران های مالزی

 

اگر قصد استفاده از تور ارزان مالزی را دارید پیشنهاد می شود این مقاله را در مورد غذاهای مالزی را در این قسمت مطالعه فرمایید البته شما می توانید در قسمت رستوران های اطلاغات گردشگری نیز اطلاعات در مورد رستوران های دیگر مالزی و دیگر کشور ها به دست آورید و با غذاهای اقسام نقاط مختلف دنیا آشنا شوید.

بهترین رستوران کوالالامپور با تور ارزان مالزی

تور ارزان مالزی
غذاهای مالایایی با تور ارزان مالزی


غذاهای مالزی طعمی همچون غذاهای چینی و هندی به سبک مالایی و غربی دارند. همچنین در مالزی رستوران های 24 ساعته هم فعالیت می کنند که حق انتخاب بالایی را به شما می دهد. ما در تور ارزان  لیستی از این رستوران ها را برای شما تهیه کردیم تا در انتخاب رستوران دچار سردرگمی نشوید. همچنین غذایی پیشنهادی از منو و ساعت کاری رستوران و ادرس آن هم در متن زیر تهیه شده است که امیدوارم مورد پسند شما واقع شود.

Bakti Woodlands در تور مالزی


بختی وودلندز
این رستوران در نزدیکی مسجد جمک قرار دارد و به عنوان یکی از بهترین رستورانهای هندی در کوالالامپور رتبه بندی شده است و انواع غذاهای شمال و جنوب هند را ارائه می دهد. منوهای گیاهی و حلال، مشتریان می توانند میان وعده های غذایی، uttapam، تالسی و نان را انتخاب کنند. قیمت های منو این رستوران بسیار پایین است. همه روزه از ساعت 7:30 تا 22:30 آماده خدمت گذاری به شما می باشد.
اطلاعات تماس و ادرس
55 Leboh Ampang، مرکز شهر، کوالالامپور، Wilayah Persekutuan کوالالامپور، 50100، مالزی
+60320342399
Lot 10 Hutong Food Court

مالزیایی ها غذاهای Food Court را دوست دارند. لوت 10 هوتونگ، در Bukit Bintang، دارای چندین سراشپز چینی است که انواع زیر را در زیرزمین مرکز خرید لوت 10 ارائه می دهند: انواع رشته فرنگی، دمبلینگ و دیگر غذاهای خوشمزه. انتظار می رود یک انتخاب بزرگ از وعده های غذایی مستقیم از hawkers با قیمت های ارزان. Hokkien Mee به شدت توصیه می شود. پس حتما ان را امتحان کنید. ساعت کاری این رستوران همه روزه از ساعت 7 صبح تا 7 شب میباشد.
اطلاعات تماس و ادرس
Bukit Bintang، کوالالامپور، قلمرو فدرال کوالالامپور، 50250، مالزی
+60327823500

Soong Kee's Beef Ball Noodle

یک کاسه سوپ رشته فرنگی گوشت گاو صبحانه ای عالی در این رستوران برای استفاده کنندگان از تور ارزان مالزی  است. سوپ گوجه فرنگی گوشت گاو خود را با نام تجاری Soong Kee ارائه می دهد غذا سنتی خوشمزه ای است. هر کس با طعم و مزه برای سوپ رشته فرنگی، Suong Kee را که دستور مخفی مثل یک راز، آن نسل به نسلی منتقل شده است ستایش خواهد کرد. این رستوران چینی در کنار خیابان پتالینگ، با توجه به ظاهر بی نظیر و معماری خاص این مجموعه نیز مورد توجه است. حتما از غذای اصلی آن یعنی سوپ گوشت امتحان کنید. ساعت کاری این رستوران همه روزه از ساعت 10 صبح تا 23 می باشد.
86 جالان تون ه س لی، مرکز شهر، کوالالامپور، ویلایاه پرسکتوان کوالالامپور، 50050، مالزی
+60320781484

Devi’s Corner


گوشت دوی

تجربه ناهار خوردن خاص در مالزی با تور ارزان مالزی را از دست ندهید. این رستوران به برگ موز هم معروف است. مشتریان غذای خود را سفارش می دهند که انتخابی از مواد غذایی که در روی برگ موز بزرگ قرار می گیرد به جای یک بشقاب استفاده شود. غذای خوشمزه غربی هندی با قیمت مناسب معقول می باشد و در عین حال ارائه بینش و فرهنگ محلی است. و برای بهره مندی بیشتر از تجربه، چرا قاشق و چنگال را رها نکنید و از انگشتان خود استفاده کنید. فقط به یاد داشته باشید که با دست راست بخورید!
همه روزه 10 صبح تا 22 شب آماده خدمت گذاری به شما عزیزان است
14 جلال Telawi 4، Bangsar Baru، کوالالامپور، Wilayah Persekutuan کوالالامپور، 59100، مالزی+60122676714
Restoran Husen Café

 

کافه رستوران Husen در تور مالزی


پیشنهاد ارزان تور به شما در این رستوران برنج آن است و اگر سفری با تور مالزی داشتید این غذا را فراموش نکنید.
این رستوران در کنار Brickfields هتل چند منظوره، با هزینه ای مناسب قرار می گیرد و غذاهای هند را در قیمت های پایین تر عرضه می کند. انتظار می رود سبک معمول معمولی Nasi Kandar مالزی با منو متوع و مختلف از خدمات خود، roti، برنج سرخ شده و nasi lemak. با یک منوی انگلیسی و 24 ساعته باز، کمی تعجب می کنید که چرا این اغلب به عنوان یکی از بهترین رستوران های کوالالامپور برای مسافران شناخته می شود.
این رستوران 24 ساعته می باشد.
5 جالان تامیبیبیلای، بریکفیلدز، کوالالامپور، ویلیا پرسکتوان کوالالامپور، 50470، مالزی
+601128298050

Hakka Yong Tau Foo

 

 


رستوران Yap Hup Kee در تور ارزان مالزی

 

این رستوران در نزدیکی ایستگاه مترو چان سون لین یکی از بهترین رستورانهای کوالالامپور برای غذای Hakka است. این رستوران در سالن ساحلی با تهویه مطبوع و در فضای باز، غذای متنوعی را برای هر سلیقه ای با قیمت مناسب ارائه می دهد. از انتخاب Yong Tau Foo، سوپ رشته فرنگی سنتی Hakka و اردک خیاطی گیاه خواری کنید.
ساعت کاری این رستوران
9:00 - 5:30 بعد از ظهر 6:00 بعد از ظهر - 11:00 بعد از ظهر
45 Jalan Brunei Barat، Pudu، کوالالامپور، Wilayah Persekutuan کوالالامپور، 55100، مالزی
+60321489220

با تور ارزان مالزی همراه شوید تا از به روز ترین اطلاعات کشور مالزی برای سفر مطلع شوید شما همچنین می توانید اطلاعات کاملی را از ویکیپدیای سفر  تور مالزی و تور ارزان مالزی یعنی سایت tripadvisor دریافت کنید. در این سایت می توانید نظرات مسافران و توریست هایی را در مورد جاذبه های گردشگری - هتل ها - کافه ها  این کشور دوست داشتنی را بخوانید و حتی اگر شما خودتان هم بخواهید می توانید اطلاعات خود را در مورد این کشور ثیت , عکس های خود را آپلود و حتی به جاذبه های گردشگری این کشور امتیاز دهید.