تور ارزان تایلند   علاوه بر تور تایلند یکی از تورهای محبوب حوزه شرق و جنوب شرقی آسیاست. این کشور به دلیل داشتن شرایط اقلیمی مخصوص به خود دارای پوشش گیاهی و جانوری منحصر به فرد می باشد. این کشور در جنوب با کشور زیبای مالزی همسایه می باشد. بسیاری از مسافران خواستار بازدید از این دو کشور می باشند. از این رو ما اقدام به طراحی پکیج تور ارزان مالزی کرده ایم که یکی از تورهای محبوب ما می باشد. بیایید اطلاعات بیشتری در مورد  تور تایلند کسب کنیم. با تور ارزان همراه باشید.

 

جهانی که ما در آن زندگی می کنیم دارای زیبایی ها ی فراوانی می باشد. گاهی لازم است از زندگی ماشینی و روز مره خود جدا شوید, چمدان خود را ببندید و جایی را برای سفر در نظر بگرید. هر سرزمین زیبایی ها و شگفتی های خود را دارد و شما در هسفری تجربه شخصی خود را کسب می کنید که این تجارب مختص خود شماست. یکی ازکشورهایی که به راستی شما را شگفت زده خواهد کرد کشور تایلند و تور تایلند می باشد. این کشور به دلیل وفور جاذبه های گردشگری طبیعی – تاریخی و تفریحی  فراوان تبدیل به یکی از قطب های توریستی آسیا شده است. فرقی نمی کند شما علاقه مند به خرید یا بازدید مناطق تاریخی یا جاذبه های طبیعی و حتی به دلیل تفریح و خوش گذرانی هستید,  تور ارزان تایلند قطعا جوابگوی تمام نیاز های شما خواهد بود. شاید جالب باشد مردم تایلند با ایرانیان یک وجه اشتراک مهم دارند و این وجه اشتراک خون گرم بودن و مهمان نواز بودن می باشد و به همین دلیل بسیاری از گردشگران بعد از بازدید با تور تایلند عاشق این کشور می شوند و دوست دارند دو یا چند باره به این کشور سفر کنند.

تور ارزان تایلند| تور ارزان مالزی | تور ارزان
تور ارزان تایلند | تور تایلند

دین بیش از 90 درصد مردم کشور تایلند بودایی می باشد. معنی لغوی تایلند به اصطلاح سرزمین تایی یا سرزمین حوری  و به عقیده بسیاری به معنی سرزمین آزاد هم می باشد که دلیل آن هیچ کشوری نتوانسته پرجم کشور خود را در این کشوربه عنوان مستعمره خود به اهتزاز در آورند. این کشور دارای سه فصل متفاوت از هم می باشد :گرم و خشک – بارانی و خنک

بهترین فصل برای مسافرت به این حوزه با تور تایلند فصل خنک می باشد که از 20 تا 32 درجه  سیلسیوس متغیر می باشد که از اواسط آبان ماه شروع می شود و تا اسفند ماه طول می کشد.

 مردم تایلند به زبان تایلندی صحبت می کنند. این زبان یکی از قدیمی ترین زبان های آسیا می باشد و لهجه مردم با توجه به موقیعت جغرافیایی آن فرق می کند. این کشور به دلیل قرارگیری در کنار دریا دارای آب و هوای متعادل می باشد. اگر شما قصد بازدید از جنگل های انبوه با تور ارزان تایلند را دارید می توانید به شمال تایلند سفر کنید. این نواحی پوشیده از جنگل های انبوه می باشد در حالی که کمی پایین تر در نواحی مرکزی شما با شالیزارهای پله ایی رو به رو خواهید شد. نواحی شرق و غرب تایلند دارای باغ های میوه زیبایی می باشد همچنین سواحل رویایی با ماسه ها و شن های سفید را می توانید در نواحی کناری تایلند یعنی شرق و غرب بیابید. تایلند بیش از 1400 جزیره بزرگ و کوچک در گوشه و کنار خود دارد که فاصله بعضی از آن ها با خاک این کشور به 10 متر هم نمی رسد و شما می توانید با چند قدم راه رفتن در آب کم عمق به جزیره برسید. وقتی در آب های لاجوردی کم عمق تایلند قدم بر می دارید گویی در بهشت می باشید و مطمئنا زبان به تحسین آفریننده خواهید برداشت. نکته قابل توجه در مورد جزایر تایلند جزیره پوکت  که بزرگ ترین جزیره این کشور می باشد که یکی از مقاصد تور ارزان تایلند همین جزیره محبوب می باشد.
تور ارزان تایلند| تور ارزان مالزی | تور ارزان
غذای تایلندی پیشنهادی تور ارزان تایلند | تور تایلند

 

در سال های اخیر شاخه ایی در صنعت توریسم ایجاد شده با عنوان تورسم غذایی که در آن گردشگر به دلیل تجربه یک غذای جدید دست به سفر می زنند.  تور تایلند  یکی از مقاصد گردشگری توریسم غذایی می باشد. غذاهای تایلند به دلیل طعم مخصوص شیرین و تند و ادویه های تایلندی بسیار مشهور می باشد. بعدا به صورت تخصصی در مورد غذاهای تایلد صحبت خواهیم کرد. یکی از غذاهای محبوب " تام یام گونگ" یا همان سوپ تایلندی می باشد که از سس ماهی – فلفل تایلندی و برگ لیمو درست شده است. از غذاهای محبوب دیگر می توان به " سام تام " و "پد خائو" و " پد کراپو سپ " نام برد. اگر روزی به این کشور سفر کردید بهتر است برنجی در بشقاب شما باقی نماند زیرا این کار را نا شکری می دانند.

نکته دیگری در این مورد کشور تایلند وجود معابد فراوان و سحرآمیز می باشد. تایلند در کل بیش از  35000 معبد دارد که از جاذبه های این کشور به حساب می آید. بهتر است اگر قصد بازدیدبی معابد در تور تایلند را دارید از پوشیدن لباس آستین کوتاه یا رکابی اجتناب فرمایید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این کشور می توانید به قسمت بلاگ سایت مراجعه فرمایید. 

 

تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند
تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند

 

اگر شما آژانس مسافرتی هستید می توانید برای قرار دادن اطلاعات سفری تور ارزان تایلند - تور تایلند و تور ارزان مالزی - تور مالزی خود  با شماره  تلفن  88513966  تماس حاصل فرمایید. در واقع یکی از اهداف مهم ارزان تور معرفی آژانس های برتر می باشد. اگرشما هم فکر می کنید پکیج مناسبی با کیفی بالا و  قیمت ارزان را دارید می توانید  اطلاعات پکیج خود را در ارزان تور با دیگران به اشتراک بگذارید. هدف ما در راستای مشتری مداری ارائه پکیج مناسب از لحاظ قیمتی و کیفیتی می باشد. ارزان تور پلی است که آژانس شما را به صورت مستقیم به مسافران وصل می کند.