پیش از این که بخواهید تور ارزان استانبول  یا تور استانبول را را انتخاب کنید بهتر است اطلاعات اولیه ایی در مورد این شهر داشته باشید تا با چشم انداز بهتری قدم به این شهر زیبا و محبوب بگذارید. ترکیه به دلیل مجاورت با کشور ما و وفور جاذبه های گردشگری یکی از مقاصد محبوب ایرانیان می باشد. بنا به درخواست  مسافران ارزان تور علاوه بر تور استانبول ویژه اقدام به طراحی و برگزاری  تور ارزان استانبول کرده است. استانبول را می توان نقطه تلاقی فرهنگی – هنری و معماری نامید. استانبول یکی از شهرهایی است که در زمان  " نو سنگی " بنا شده است و به دلیل وجود این المان ها در مساجد و قصرها سالانه میزبان مسافرانی هستند که عاشق این نوع  مخصوص معماری هستند. این شهر معماری مخصوص به خود را دارد بیشتر بناهای تاریخی این شهر ترکیبی از چند نوع معماری می باشد که باعث شده این شهر دارای روح معماری باشد که همگان را شیفته خود می کند. اگر علاقه مند به معماری و بناهای تاریخی هستید می توانید اطلاعان بیشتری را در قسمت بلاگ کسب کنید استانبول به دلیل وفور مراکز تفریحی گردشگری و مراکز خرید مهم ترین  شهر ترکیه محسوب می شود. این شهر در پاییز و زمستان اقدام به برگزاری بازار و فستیوال هایی با تخفیف ویژه می گردد.

تور ارزان استانبول | تور ارزان ترکیه | تور استانبول
تور ارزان استانبول | تور استانبول

در مورد غذاهای تور استانبول  اگر قبلا به این شهر سفر کرده اید یا از کسانی که قبلا به این شهر سفر کرده اند در مورد غذاهای  استانبول پرس و جو کرده باشید خوب می دانید که استانبول به دلیل زندگی کردن افراد مختلف از اقسام نفاط مختلف و ترکیب شدن فرهنگ غذایی شان با غذاهای ترکی دارای تنوع بسیاری زیادی در غذاها و نوشیدنی ها می باشد که خوشبختنانه اکثر غذا های استانبول به ذائقه ایرانی ها نزدیک می باشد. از مشهورترین غذاهای استانبول می توان به  سیمیت " simit "     - بالیک اکمک "  blik-akmek" – لهمجون  " lahmacun "  -   درورم " durhum "  اشاره کرد. شما با استفاده از تور ارزان استانبول می توانید هزینه های خود را مدیریت کنید, شما با کمترین هزینه ممکن می توانید دو بخش آسیایی و اروپایی را در یک شهر دیدن فرمایید چون تنها شهر دنیا می باشد که در دو قاره آسیا و اروپا قرار دارد.  بهترین زمان سفر به استانبول بستگی به هدف سفر شما دارد.  مثلا بهترین زمان برای خرید پاییز – زمستان و بهار می باشد.  اگر برای گشت و گذار به استانبول سفر می کنید بهترین زمان بهار می باشد. در این فصل این شهر را مملو از گردشگرانی خواهید یافت که برای خرید و گشت و گذار به این شهر سفر کرده اند.

تور ارزان استانبول
 تور استانبول | تور ارزان استانبول

 

پکیج های استاتبول معمولا از 3 شب شروع شده و تا یک هفته و بیشتر نیز موجود می باشد. قیمت های پکیج ها با توجه به نوع پکیج, هتل , مدتی که قصد اقامت دارید  و آپشن های انتخابی دیگر متفاوت خواهد بود.  شما می توانید به صورت تک نفره,  دو یا چند نفره اقدام به تهیه تور ارزان استانبول یا تور استانبول کنید و در صورتی که بخواهید ما می توانیم پکیج مخصوصی را برای شما با توجه به هدف و مدت زمان اقامتتان طراحی کنیم.

نکاتی که باید در مورد تور ارزان بدانید این است که

تمام قیمت های ما در تمامی تورها غیر قابل رقابت با دیگر تورها ی سایر آژانس ها می باشد

تمامی پکیج ها به صورت حرفه ایی طراحی شده و در انتها با مدیریت مجموعه که  دارای سابقه  طولانی در زمینه گردشگری می باشد به صورت کامل آنالیز شده است

پشت تیم ارزان تور سابقه ایی بیش از بیست سال نهفته که ما در تک تک لحظات تجربه خود را به مسافران خود عرضه می کنیم

ارزان تور دارای کارگذاری در استانبول می باشد و از این رو دارای ارتباط مستقیم و قابل قبولی با  هتل ها دارد و کوچکترین مشکلی از این لحاظ برای شما پیش نخواهد آمد

تورهای ارزان ما دارای کم ترین  قیمت بازار ولی جز با کیفیت ترین  تور های بازار می باشد و ده ها دلیل دیگر که باعث شده ارزان تور  نامی مطمئن بین مسافران باشد.

در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد تور اسنانبول و یا تور ارزان استانبول  می توانید  با شماره تلفن  های  ارزان تور حاصل فرمایید و.