کشور فرانسه یکی از بزرگت ترین کشور های اروپاست که نیاز به ویزای فوری شنگن دارد. تاریخ فرانسه و ادبیات فرانسه سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. خیابان های فرانسه با معماری خاص، خود یک موزه بزرگ است. تور فرانسه جزو دوست داشتنی ترین مقصد گردشگران جهان است. شما برای ورود به خاک فرانسه حتما باید ویزای شینگن تهیه کنید. مذب اغلب مردم فرانسه مسیحیت است و 28 در صد از مردم فرانسه بدون دین هستند. کشور فرانسه در جهان کشور های مستعمره زیادی دارد و بخشی از درامد خود را از پرداختی های کشور های مستعمره استفاده می کنند. قانون ایران شباهت زیادی به قانون فرانسه دارد. پرواز های ایر فرانس را در تور فرانسه تجربه کنید. کلاس های مختلف ایر فرانس روزانه پروازهایی به سراسر دنیا دارند.

 

ویزای فوری شنگن در تور فرانسه
ویزای فوری شنگن در تور فرانسه


تاریخ تور فرانسه با ویزای شینگن


حتما از رومیان در تاریخ باستانی اروپا شنیده اید. فرانسه جنگ های زیادی را تجربه کرده و در جنگ های جهانی حضور داشته به همین دلیل تنوع نژادی زیادی در فرانسه مشاهده می شود. فرانسه در گذشته بخشی از امپراطوری رم بود و بعد از انقلاب فرانسه و صنعتی شدن فرانسه جنگی بین بیرتانیا و فرانسه شکل گرفت. فرانسه جزو اولین کشور های عضو شنگن است. تاریخ فرانسه بسیار شگفت انگیز است و شما یک نوع تاریخ فرهنگی جدید را لمس می کنید. زبان مردم فرانسه اغلب فرانسوی است. فرانسه زادگاه پژو و رنو بیشترین تعداد خودرو های ایران است. جنگل های فرانسه هم قدمت جنگل های هیرکانی است و از تنوع زیستی خوبی برخوردار است. اگر قصد اخذ ویزای فوری شنگن یا ویزای شینگن ر ادارید این پست را از دست ندهید. اگر کشور مقصد شما آلمان است روی لینک اطلاعات ویزای فوری شنگن ( ویزای شینگن ) آلمان کلیک کنید.

 

شهر های فرانسه


پاریس


پایتخت فرانسه و زیباترین شهر فرانسه است. به طوری که گدشگران این شهر بزرگ را از زیبا ترین شهر های اروپا نام برده اند. مردمان فرانسه بسیار رومانیک هستند و شما تازه عروی و داماد ها پس از دریافت ویزای فوری شنگن به ماه عسل در رمانیک ترین شهر جهان بروید تکنولوژی در پاریس بسیار واضح است. مترو قدیمی پاریس یکی از جذاب ترین مترو های دنیاست. شما برای مقرون به صرفه کردن تور خود با ویزای شینگن می توانید از مترو شگفت انگیز پاریس لذت ببرید. گالری های هنر فرانسه هر هنرمندی را به خود جذب می کند و فقط گردشگران هنرمند از گالری ها لذت نمی برند. برخی از اثار موزه لوور در دنیا یکی است و از ارزش بالایی برخوردار است. برخی از مجسمه تخت جمشید نیز در موزه لوور نگهداری می شود. موزه لوور از غنیمت های جنگی زیادی را در خود جای داده است. فرانسه دوره ای را در فقر شدید به سر برد به طوری که اغلب مردم فرانسه به کانادا مهاجرت کردند.
امروزه اقامت در کانادا نیاز به ویرای کانادا دارد.خیابان های لوکس و خیابان های پر از موتور های وسپا ادم را یاد کارتون دل انگیز موش سر آشپز می اندازد. مردم فرانسه از دیر باز آشپز های معروفی را به جهان معرفی کرده. رستوان های معروف فرانیسه را از دست ندهید. فرانسه با انگلیس و المان مرز مشترک دارند و جزو کشور های طرف برجام بود. بعد از تحریم های به وجود امده از طرف امریکا، فرانسه نیز صنایع خود را از ایران جمع اوری کرد. نماد شهر پاریس برج ایفل است و برج ایفل حتی نماد کشور فرانسه هم هست. شهر هنری پاریس برند های مطرح ارایشی و پوشاک را درون خود جای داده است. مدل ها و فشن های زیادی در پاریس اجرا می شوند و شما در پاریس از شعبه اصلی برند های مطرح تخفیف های شگفت انگیز می گیرید. کافه های فرانسوی و قهوه فرانسوی را از دست ندهید. شما از شهر بازی دیسنی فرانسه بهترین شهر بازی جهان لذت ببرید. پاریس برای هر سلیقه ای پاسخی دارد و شما در فرانسه انواع هتل ها و هاستل ها  روبرو خواهید شد. کاقی است با مشاوران ما جهت اخذ ویزای شینگن یا اگر عجله دارید جهت ویزای فوری شنگن  تماس حاصل فرمایید. 

 

ویزای فوری شنگن در تور فرانسه پاریس
ویزای فوری شنگن در تور فرانسه پاریس

مارسی


مارسی شهر تجاری در کشور فرانسه است. سالانه افراد زیادی برای کار به با شینگن با مارسی سفر می کنند. مارسی یکی از زیبا ترین شهر های اروپاست، فرهنگ و تاریخ فرانسه بسیار جذاب است. از بندر های زیبا و کشتی های قدیمی مارسی دیدن کنید قعطعا چیز های شگفت انگیزی را مشاهده می کنید. آبراه قدیمی مارسی قدمتی 300 ساله دارد و نمونه ای ااز آب راهه های ایران دارد. ساحل زیبا مارسی سالانه گردگشران زیادی را به خود جذب می کند و یکی از بهترین سان ست های جهان را در بالای برج های تجاری مارسی با منظره دریا در البوم خاطرات خود  با اخذ ویزای فوری شنگن یا ویزای شینگن ثبت کنید. شما جشنواره های خرید، فرهنگی و غذایی زیادی را در مارسی می بینید کیفیت جشنواره ها حس زندگی در اروپا را در شما زنده می کند. موسیقی ارپرا فرانسه را در سالن های اپرای شهر مارسی رزرو کنید و از شگفتی هنر موسیقی لذت ببرید.

بوردو


را شهر زیبای خفته فرانسه نامیدند. بوردو سوم شهر مهم کشور فرانسه است و از شهر های کلاسیک دنیا است.کلیسا های بوردو بسیار دیدنی هستند معماری سنتی رومی در تمام خیابان های بوردو به چشم می خورد. سفر به بوردو با ویزای شنگن یکی از خاص ترین سفر ها به فرانسه است. شما هتل های زیادی را در بوردو مشاهده می کنید. قدمت برخی از این هتل های کلاسیک باز سازی شده به 200 سال می رسد. آب و هوای بوردی بسیار مطلوب است و شما به راحتی در بهار از سرسبز ی شهر بوردو بسیار لذت می برید.

لیون سی تی


شهر لیوم تاریخ زیبای فرانسه را برای شما یازگو می کند. اثار تاریخی یافت شده در شهر لیون از قدمت 2 هزار ساله حکایت دارند. شگفتی های تاریخی بسیار اعجاب انگیز است. شما از معماری و تور پرادزی لیون لذت می برید. شما دوچرخه سواران زیادی را در شهر لیون مشاهده می کنید. فستیوال های هنری و فرهنگی زیادی در شهر لیون گردشگران را با فرهنگ عاشقانه و هنر دوستانه فرانسه آشنا می کند. جهت آشنایی با کشور فرانسه و ویزای شینگن کلیک کنید. 

جاذبه های فرانسه با ویزای شینگن | ویزای فوری شنگن
جاذبه های فرانسه با ویزای شینگن | ویزای فوری شنگن

 

گردشگری در تور فرانسه با ویزای شینگن


فرانسه از کشور های توسعه یافته اروپاست و برای ورود به خاک فرانسه نیاز به ویزای شنگن دارید. شما از کیفیت بالای حمل و نقل، امنیت و اقامت و نقاط گردشگری زیبا و استاندارد فرانسه لذت می برید. تاکسی های فرانسه شما را به قرن گذشته می برند. بعید است شما به فرانسه بروید و از برج ایفل و موزه لوور دیدن نکنید و در آن عکس هایی را برای یادگاری نگیرید. گالری های هنری در همه جای شهر ها بع چشم می خورند غذاهای فرانسوی از بهترین ادویه ها تهیه شده است و پیتزا را در شهر پاریس تجربه کنید. برج ایفل دوست داشتنی ترین برج جهان در فرانسه است. برج ایفل در شب با نورپردازی های زیبا مکان مناسبی برای عکس های شماست. درختان زیبای پالونیا در محوطه پایین بارج ایفل جلوه ای رنگی با عطر گل های پالونیا را برای شما ایجاد می کند. پالونیا بویی شبیه به بوی عسل دارد و گل های آن به رنگ صورتی جلوه زیبایی را از شهر پاریس برای شما به ارمغان می آورد. از جلوه های دیگر فرانس دیدن از کاخ تاریخی ورسای است. سالانه گردشگران زیادی برای بازدید از کاخ مجلل ورسای با ویزای شنگن به فرانسه سفر می کنند. میدان قتل با گیوتین که امروز به میدان مشهور شهر پاریس تبدیل شده است و خیابان شانزه لیزخ از معروف ترین خیابان های جهان است. اغلب ثروتمندان فرانسه در خیابان شانزه لیزه اقامت دارد. خانه های کارمندی فرانسه هم جالب هستند سوئیت های 12 متری که برای اقامت ارزان کارمندان ساخته شده است. قبرستان پر لاشز پر از قبرستان مشاهیر هنری جهان است و بسیاری از این مشاهید اغاز گر سبکی خاص در انواع هنر بوده اند. شما در منظره زیبای رود سن قدم بزنید و از اب و هوای مطلوب فرانسه لذت ببرید. کناره ی رود سن یک اثر تاریخی نیز هست. کلیسای نوتردام از خاص ترین کلیساهای تاریخی فرانسه است. کشور فرانسه جزایز زیبایی به نام سنت میشل، جزر، نرماندی را دارد که زیبایی شگفت انگیز آن در عکس های نشنال جئوگرافی پیداست. جزیره میشل سنت در بالای خود ساختمانی دارد که علت مشهوری این جزیره شده است. سواحل نیس فرانسه دارای اغلب تفریحات دریایی پیشرفته است. شما با ویزای شنگن اجازه سفر به اغلب کشور های اروپایی را دارید. کشور فرانسه از محبوب ترین کشور های گردشگری جهان است پس فرصت را از دست ندهید و برای دریافت ویزای فوری شنگن خود اقدام کنید.