شما در تور مالزی نقاط جذابی را برای هر سلیقه ای پیدا می کنید. پیشنهاد ما پس از رزرو تور ارزان مالزی رفتن به تله کابین لنگاوی و پارک هیجان انگیز سان وی لاگن است. طبیعت مالزی با نزدیکی به خط استوا درای تنوع زیستی فراوانی است و شما جنگل های دست تخورده زیادی را مشاهده می کنید. امروزه یکی از مشکلات کشور عزیزمان از دست رفتن جنگل های تاریخی هیرکانی ایران است که هم قدمت جنگل های مالزی است.
کشور مالزی در نزدیکی چین و ژاپن از تکنولوژی بالایی استفاده می کند. تنوع فرهنگی در کوالالامپور اعجاب برانگیز است و که توانسته طبیعت زیبای خود را نگهداری کند. شما می توانید میمون ها و فیل های زیادی را در مالزی لمس کنید. باغ رز و باغ کروکودیل و باغ پروانه از جاذبه های طبیعی تور مالزی است. جزایر مالزی را نیز از دست ندهید برخی از این جزایر همپایه با جزایر هاوایی هستند.
اصلا نگران اقامت باشید در همه جای مالزی جایی برای میزبانی شما وجود دارد. تیم ارزان تور امروز همراه شماست تا از تله کابین بی نظیر لنگاوی و پارک سان وی لاگن اطلاعات بیشتری کسب کنید و اگر مایل بودید به برنامه سفر تور ارزان مالزی خود اضافه کنید. مالزی جزو کشور های پر جنب و جوش در آُسیا است. این مورد را از نظرات گردشگران به تور مالزی در سایت تریپ ادوایز نیز می توانید مشاهده کنید. شاید برای شما هم جذاب باشد که با تله کابین به بالای ابر ها بروید و از بالا نظاره گر زیبایی های نهان مالزی شوید. تله کابین لنگاوی برای سعود به کوه بلند و سرسبز مات سینگانگ است. پارک سان وی لاگن نیز روزی هیجان انگیز را برای شما در تور ارزان مالزی ایجاد می کند.
شما برای رفتن به تله کابین از جزیره زیبا و خاص لنگاوی نیز دیدن می کنید. همچنین مالزی دارای پارک ها و شهر بازی های فوق پیشرفته ای است شما هر نوع بازی را که تصور کنید در شهر بازی های مالزی پیدا می کنید. همه شهر های بازی و تله کابین ها در تور مالزی از ایمنی و استاندارد بالایی برخوردار هستند. گروهبندی سنی برای استفاده از وسایل تفریحی از نکات مثبت شهر بازی های مالزی است. یکی از بهترین شهر بازی های و خاص ترین شهر بازی ها که جلوه ای از کل کره زمین دارد شهر بازی سان وی لاگن است. این شهر بازی بزرگ بالغ بر 8 هکتار مساحت دارد و به سه بخش خاص و شگفت انگیز تقسیم می شود. شما می توانید یک روز کامل را در شهر بازی سان وی لاگن تور مالزی به سر ببرید و از لحظات خود بهترین بهره را ببرید.

 

تلکابین تور مالزی | تلکابین تور ارزان مالزی
تلکابین تور مالزی | تلکابین تور ارزان مالزی


سه بخش پارک سان وی لاگن شامل : بخش قاره افریقا و اب ها و سواحل آن ، بخش غرب وحشی و پخش دنیای پر ماجرا تقسیم می شوند. هر بخش از پارک ویژگی منحصر به فردی دارد و شما طبق نظر شخصی خود به هر یک از بخش های پارک علاقه پیدا می کنید. ساعت کاری پارک سان وی لاگن همه روزه از ساعت 8 صبح تا غروب آفتاب و شهر بازی آن تا ساعت 1 بامداد مشغول خدمت رسانی به شما است. قطعا یکی از بهترین پارک های جهان است که در دفتر خاطرات شما جای پیدا می کند. در سفر به فکر نوجوانان و کودکان نیز باشید. قیل از این که به جزییات بپردازیم با کلیک روی دانستنی های تور مالزی از اطلاعات بیشتری در مورد این کشور به دست آورید.
شما با رفتن به تله کابین لنکاوی مالزی با یک تیر دو نشان در تور ارزان مالزی زدید زیرا تله کابین لنگاوی مالزی در جزیره لنگاوی است و شما ضمن استفاده از مناظر بی نظیر و بکر تله کابین لنگاوی از جزیره و ساحل جزیره لنگاوی لذت می برید. آب ساحل لنگاوی به حدی شفاف است که شما قایق ها را به صورت معلق مشاهده می کنید. شما می توانید به صورت اینترنتی نیز بلیط تله کابین را تهیه کنید تا در صف مسافران تور مالزی زمان خود را از دست ندهید.
تله کابین لنگاوی به بخش های مختلف کوخ مات سینگاگ می رود و طبیعت انبوه و دست نخورده کوه سینکانگ شما را مجذوب خود می کند. دوربین همراه خود داشته باشید همه از دیدن این همه زیبایی شگفت زده می شوند. مسر تله کابین در ایستگاه اول با پله برقی انرژی شما را نگه می دارد و در ایستگاه پایانی شما را به روستای پانتای کوک می رساند. در مسیر ایستگاه های وجود دارد و شما می توانید از رستوران های بومی جزیره لنگاوی لذت ببرید و یا از خریدن صنایع دستی مالزی برای سوغاتی استفاده کنید. مطمئنا سوغاتی فرهنگی در سفر به کشور های با فرهنگ غنی بسیار عالی است که با تور مالزی ما بیشترین تخفیف را خواهید گرفت. لوازم الکترونیکی و لباس در هر مغازه در شهر شما وجود دارد.

 

آشنایی بیشتر از تله کابین لنگاوی در تور مالزی

 

تلکابین تور مالزی |  تور ارزان مالزی
تلکابین تور مالزی | تور ارزان مالزی


بعد از سفر به جزیره لنگاوی شما از ساعت 10 صبح تا 8 شب یا همان غروب آفتاب می توانید به جالان تلاگا توجو تلوک بورا (Jalan Telaga Tujuh Teluk Burau) بروید و از تله کابین لنکاوی با هزینه مناسب لذت ببرید. اگر درمای بدن شما پایین است و به عبارتی سرمایی هستید لباس کمی گرم همراه خود داشته باشید چون تله کابین لنگاوی از ایستگاه اول به افزایش ارتفاع خود ادامه می دهد و شاید در بالا شما هوای خنک تری را احساس کنید.
آب و هوای مالزی بسیار معتدل است و نگران سرما خوردگی در تور ارزان مالزی یا تور مالزی نباشید. سیستم تهویه داخل کابین های تله کابین بسیار پیشرفته هستند و شما می توانید از هوای تازه بیرون کابین نیز لذت ببرید. فاصله شما تا ایستگاه اول حدود 600 متر است که در سرعت تله کابین شما زمان حدود 4 – 5 دقیقه ای را تا ایستگاه اول تله کابین طی می کنید. در هر صورت شما باید در ایستگاه اول از تله کابین پیاده شوید برای ادامه مسیر به تله کابین دیگری بروید یا در همان ایستگاه اول از طبیعت بکر اطراف خود لذت ببرید و در میان جنگل های مطرح مالزی یک لیوان چای اصل مالزی میل کنید. با دیدن منظره شگفت انگیز در ایستگاه دوم شاید فکر کنید که ایستگاه های بعدی نیز به زیبایی ایستگاه اول هستند. خیر اینطور نیست. شما در ایستگاه های بعدی ضمن بازدید از طبیعت در ارتفاع بالاتر و دیدن تنوع گیاهی و جانوری و امکانات جدید دید وسیعی نیز از ایستگاه اول تله کابین لنکاوی تور مالزی دارید. برای دریافت اطلاعات تلکابین تور مالزی و تور ارزان مالزی کلیک کنید.

 

چشم انداز تور مالزی و تور ارزان مالزی
چشم انداز تور مالزی و تور ارزان مالزی


طول سفر به ایستگاه دوم لنگاوی به حدی زیبا است که زبان از بیان زیبایی آن عاجز می شود. شما مسیر کوتاهی را تا ایستگاه دوم دارید. اصلا فرصت را از دست ندهید شما از هر پنجره تله کابین منظره ای شگفت انگیز را مشاهده می کنید که حتی رویا پردازی نیز به نظر می رسد. به درخواست گردشگران فاصله ایستاگاه اول تا ایستگاه دوم تله کابین حرکت به کندی صورت می گیرد. اینک شما از دل جنگل های انبوه و پرندگان رنگارنگ و میمون های سرگردان به بالای ابر ها صعود کرده اید. اینجا ایستگاه پایانی تله کابین لنکاوی نیست شما می توانید انواع صنایع دستی و غذاها و کافه ها را در ایستگاه دوم ملاحظه کنید و طبق سلیقه خود به انتخاب بنشینید.
پله هایی برای سعود بیشتر از ایستگاه دوم تله کابین لنکاوی  وجود دارد که پیشنهاد می کنم به بالاتر بروید و از هوای خنک و طبیعت سرشار در بالای پله ها لذت ببرید. اگر کمی در ایستگاه دوم بمانید متوجه پل فولادی عظیمی می شوید که دو کوه سیانگ مای و کوه برادر را به هم وصل می کنند.
دیدن این همه زیبایی آن هم نه از پشت تلویزون بسیار جذاب است. پل فولادی به صورت معلق است و شما را با دنیایی طبیعت دیگری اشنا می کند. ترس را کنار بگذارید و تمام نقاط کور جزیره لنگاوی را کشف کنید. هر لحظه از سال تله کابین لنکاوی جذابیت خاص خود را دارد. طبق نظر سنجی اغلب گردشگران تور ارزان مالزی پس از برگشتن به مالزی باز هم به تله کابین لنکاوی رفتند. اگر دچار بارندگی شدید نگران نباشید بارندگی ها به صورت زود گذر است و پس از پایان چای شما باران نیز پایان میبابد و عطر سرسبزی بر جزیره لنکاوی در تور مالزی را حس می کنید.

 

تفریحات تور مالزی و تور ارزان مالزی
تفریحات تور مالزی و تور ارزان مالزی


با ارزان تور همراه باشید تا از مراکز شگفت انگیز و خاص تور مالزی اطلاع داشته باشید و در برنامه سفر خود جایی را برای بهشت های نهفته کره زمین باز کنید. همچنین روزانه می توانید از تور ارزان مالزی نیز لذت ببرید. لبخندتان پایدار