ما امروز به مقایسه تور تایلند و تور مالزی پرداختیم تا شما راحت تر بین تور ارزان تایلند و تور ارزان مالزی انتخاب کنید. مالزی و تایلند دو کشور توریستی در شرق آسیا هستند. فرهنگ های متفاوتی در این دو کشور همسایه وجود دارد به طوری که مردم تایلند اغلب بودایی هستند ولی مردم مالزی اغلب مسلمان هستند.
هر دو کشور به حکومت پادشاهی دارند و پادشاه تصمیم گیرنده اصلی در کشور است. مردمان دو کشور پادشاه را خدایگان خود می دانند و به پادشاه مهر می ورزند. کشور مالزی و تایلند هر دو غذاهای جذاب بومی مناسبی دارند. اغلب غذاها تایلندی و مالزیایی از برنج درست می شود و طعم تندی دارد. هم مردم مالزی هم مردم تایلند رفتاری دوستانه دارند و از مهمان نوازی های محبوب جهان هستند.
قیمت هتل و انواع اقامت گاه در تور مالزی و تور  تایلند بسیار ارزان تر از سایر نقاط دنیا است به طوری که شما با قیمتی معادل با هتل 3 ستاره از امکانات هتل های 5 ستاره استفاده می کنید هر دو کشور برای ماه عسل عالی هستند. ساحل زیبا و ارام و هتل های ساحلی از دلایل ماه عسل در تور تایلند و تور مالزی است. آب و هوای تایلند و مالزی با توجه به همسایه بودن بسیار نزدیک به هم است هر دو کشور در نزدیکی خط استوا هستند و طبیعت بی نظیری دارند. فیل ها در تایلند بسیار مقدس هستند به طوری که در هر شهری برای فیل های سالمند امکاناتی تهیه شده است و شما خانه سالمندان فیل ها را مشاهده می کنید.
بات های از نقاط مثبت تور تایلند و مالزی هستند. تقریبا شما در هر جایی از مجسمه های مقدس بازدید می کنید. درخت مقدس تایلند و مالزی درخت جینکو بیو است که از زیبایی زیادی برخوردار است. معبد باتو از مهم ترین معبد های تور مالزی است و در معرفی مالزی نیز از عکس معبد باستانی باتو استفاده می شود. ویزای هر دو کشور را هم قبل از سفر هم در فرودگاه تهیه کنید. اگر شما مایل باشید در قبل سفر ویزای تور  ارزان تایلند و تور ارزان مالزی را تهیه کنید هزینه کمتری را نسبت به ویزا به محض ورود به کشور پرداخت می کنید.
هر دو کشور از بهترین نقاط گردشگری هستند. تایلند و مالزی برای هر سلیقه ای پاسخی دقیق دارد و شما می توانید از لحظات تور خود حداکثر استفاده را ببرید. تجارت در مالزی بسیار رونق دارد به طوری که از دیرباز مالزی پل ارتباط تجاری بین چین و خاورمیانه بوده است. مردم تایلند و مالزی چشم بادامی هستند و از نظر ژنتیکی شباهت های زیادی به یک دیگر دارند. تایلند معنی بسیار جالبی دارد به طوری که تای به معنی حوری و لند به معنی سرزمین است و در نهایت تایلند به سرزمین حوری مشهور است.
قیمت خدمات در تور تایلند و تور مالزی بسیار ارزان است به طوری که شما با پرداخت تنها 3 دلار می توانید ماساژ دریافت کنید. حمل و نقل در تایلند و مالزی در شهر های معروف بسیار پیشرفته است اما در جزایر آن حتی یک ماشین هم پیدا نمی شود و حمل و نقل با موتور های 3 پرخ انجام می شود. کوالالامپور پایتخت مالزی است و شهری بسیار زیبا که تمام بیست و چهار ساعت روز را بیدار است.
برج های زیادی در کوالالامپور وجود دارند که جلوه ای پیشرفته به شهر داده اند. از مهم ترین برج های مالزی برج پتروناس است که شما در عرشه آن ویوی جالبی از شهر مالزی دارید. در بین طبقه 42 و 43 تونلی این برج دو قلو را به هم متصل کرده است. پایتخت تایلند شهر بانکوک است. بانکوک شهری زیبا و پر از هیجان است و شما در بیست و چهار ساعت شبانه روز قادر به انجام تمام فعالیت تفریحی خود را انجام دهید.
بانکوک شهر عجیبی است به طوری که گردشگران آن را به شهر دیوانه تعبیر کرده اند و آن را بانکوک دیوانه می نامند البته فیلم هنگ اور 2 نیز در انتخاب این اسم نقش مهمی داشت. جوانان بیشترین مخاطب تور تایلند هستند ولی تایلند برای هر جنس، سن و سلیقه ای مناسب است. میمون های مالزی و تایلند بسیار شگفت انگیز هستند. اگر از میمون ها ترس دارید از در دست داشتن بادام زمینی بپرهیزید. شما در تایلند فیل های زیادی را مشاهده می کنید و جشنواره های سنتی تور تایلند و تور مالزی بسیار چشمگیر است. نیروی کار و تحصیلات در مالزی بسیار ارزان است و سالانه افراد زیادی برای کار و تحصیل به مالزی مهاجرت می کنند.
از غذاهای خیابانی مالزی و تایلند استفاده کنید و لذت ببرید. مالزی و تایلند جزیره های شگفت انگیزی دارند که برخی از جزیره ها فقط یک هتل هستند. قایق رانی سنتی در بین جزایر تایلند و مالزی بسیار آرامش بخش است. آب دریای آندرا بسیار شفاف است به طوری اگر در نزدیکی قایقی باشید احساس می کنید قایق در هوا معلق است. از مسجد های مالزی دیدن کنید برای مثال معماری مسجد کریستالی بسیار جذاب است و در ماه رمضان جشنواره بزرگی در این مسجد زیبا و بزرگ گرد هم می آیند.

 

غذاهای حلال تور ارزان مالزی
تور مالزی | تور ارزان مالزی | تور تایلند

 

مقایسه آب و هوای تور تایلند و تور مالزی


آب و هوای تایلند و مالزی بسیار مرطوب است. مالزی دارای رطوبت کمتری نسبت به مالزی است. بهترین زمان سفر به تور ارزان مالزی و تور ارزان تایلند در فصل زمستان و بهار است.
اگر منظور شما از سفر کردن خرید کردن است و یا اینکه می خواهید از امکانات هتل لذت ببرید بهترین زمان برای سفر ارزان شما در تابستان است. در زمستان باران های فراوانی در تایلند می بارد که اغلب به شکل رگبار است. آب و هوای مالزی و تایلند مطلوب است و اغلب مردم در بعد از ظهر به خیابان ها می آیند. لباس راحت و خنک بپوشید. نیازی نیست ساک خود را از ایران پر کنید لباس های راحتی و خنک زیادی با قیمت و کیفیت مناسب در تایلند و مالزی وجود دارند. دوربین خود را همراه داشته باشید طبیعت به واسطه آب و هوای استوایی بسیار بی نظیر است.

 

مقایسه هتل های تور تایلند و تور مالزی


همانطور که در بلاگ سایت ارزان تور هتل های مطرح تور مالزی و تور تایلند را شرح داده ایم شما می توانید بهترین هتل را باب سلیقه خود انتخاب کنید همچنین با مراجعه به سایت بوکینگ از امکانات و نظرات مسافرین گذشته هتل برای انتخاب بهتر استفاده کنید. هتل های تور ارزان مالزی و تور ارزان تایلند ارزان هستند و علت این ارزانی اختلاف نرخ ارز در این دو کشور است. شما در تایلند و مالزی انواع هتل ها و مهمان سرا ها را مشاهده می کنید اقامت در هاستل های تایلند و مالزی به صرفه نیست و شما می توانید با همان هزینه هتل 2 ستاره را اجاره کنید.
فرقی ندارد که هتل شما چند ستاره باشد خدمات دهی در هتل های مالزی و تایلند بسیار عالی است. هتل های تایلند خدمات بیشتری را به شما ارائه می دهند و خدماتی همچون ماساژ در اتاق شما انجام می شود. صبحانه را در هتل به صورت کامل میل کنید تا از هیجان سفر خود لذت بیشتری ببرید.

تور تایلند | تور شرف آسیا | تور مالزی

 

پرواز های تور مالزی و تور تایلند

 

پرواز تور مالزی | پرواز تور تایلند
پرواز تور مالزی | پرواز تور تایلند


ارلاین های زیادی در سراسر دنیا هر روز به تایلند و مالزی سفر دارند. شما حتی امکان سفر بین تور تایلند و تور مالزی را دارید. فرودگاه کوالالامپور از پیشرفته ترین فرودگاه های دنیا است.
تمام کلاس های پروازی برای تایلند و مالزی باز هستند. شما همچنین می توانید از پرواز های غیر مستقیم استفاده کنید و از ارلاین های بین المللی استفاده کنید. پرواز های داخلی تایلند و مالزی بسیار مقرون به صرفه هستند.

 

خرید در تور مالزی و تایلند

خرید در تور مالزی و تور تایلند
خرید در تور مالزی و تور تایلند


بازارهای فروش در تور ارزان تایلند و تور ارزان مالزی به دو دسته تقسیم می شوند. بازار های لوکس و بازار های محلی. بازار های محلی ضمن براورده کردن خرید های سنتی شما برای سوغاتی شما را با فرهنگ مردم تایلند و مالزی آشنا می کند. مالزی مدرن تر است و بازار های سنتی اغلب در تایلند یافت می شود. در بازار های سنتی چانه بزنید. شما می توانید با خرید چند محصول از تخفیف ویژه ای بر خوردار شوید.
در فروشگاه های مدرن مالزی شما می توانید انواع لوازم الکترونیکی به روز را تهیه کنید. به علت نزدیکی به چین شما در تایلند کالاهای چینی زیادی میبینید. از کیفیت محصولی که قصد خرید ان را دارید مطمئن شوید زیرا کالا های مشابه با کیفیت های متفاوت و قیمت های متفاوت به شما عرضه می شوند. شما می توانید از مجسمه های سنتی و مقدس تایلند و مالزی برای سوغاتی در تور مالزی و یا تور تایلند استفاده کنید.

مالزی یا تور تایلند؟

 

تور ارزان تایلند | تور تایلند | تور مالزی
تور ارزان تایلند | تور تایلند | تور مالزی


انتخاب با شماست. تیم ارزان تور به شما کمک می کند تا به راحتی تور تایلند و تور مالزی را انتخاب کنید و سفر مقرون به صرفه تر را در تور ارزان مالزی و تور ارزان تایلند تجربه کنید.