امروز در ارزان تور به معرفی لاکچری ترین هتل های تور تایلند می پردازیم همچنین می توانید تور تایلند را در سایت ارازن تور رزرو کنید و از سفر مقرون به صرفه خود لذت ببرید. ما با هر بودجه ای در کنار شما هستیم تا بهترین کیفیت سفر را تجربه کنید. البته این هتل ها در عین حال دارای قیمت های بسیار مناسبی می باشند. این هتل ها برای خاطره سازی بسیار عالی هستند. بهترین هتل ها برای ماه عسل هستند. سفارش تور های ماه عسل در ارزان تور نیز امکان پذیز است و به اصطلاح به آن هانی مون گفته می شود. شما می توانید اطلاعات هتل ها را در سایت تریپ ادوایز نیز مشاهده فرمایید.
بسیاری از هتل های لوکس در بانکوک وجود دارد که قیمت ها بسیار رقابتی هستند و من می توانستم به راحتی یک لیست از ده هتل برتر در بانکوک ایجاد کنم، اما تصمیم گرفتم درمورد 4 مکان که اخیرا در آن حضور داشتم بنویسم. این هتل ها در تاپ تن نیز بهترین هستند و برای من بهترین مکان برای اقامت در بانکوک سیلوم و سوخومیت این هتل ها را برای شما پیشنهاد می کنم. قیمت این هتل ها نسبت به دیگر کشور ها بسیار پایین است. به طور کلی سفر به تایلند برای خوشگذاری بهترین مقصد است. شما می توانید اطلاعات کاملی از جاذبه های تور تایلند را با کلیک روی همه چیز تور تایلند به دست آورید.

تور تایلند


هتل های لوکس bangkok در تور تایلند

 


برای من دو منطقه مورد علاقه برای اقامت در تور تایلند وجود دارد. بهترین مکان برای اقامت در بانکوک Silom است. در اطراف این منطقه شما همه چیزهایی را که لازم دارید پیدا خواهید کرد، علاوه بر آن به عنوان مناطق مرکزی Sukhumvit و Square Siam بسیار شلوغ نیست. مراکز خرید، شب زنده داری، غذاهای خیابانی، بازارهای محلی و هتل های بزرگ همه جا هستند.
برای بسیاری از مردم، Sukhumvit بهترین منطقه برای اقامت در بانکوک است. بله قطعا یک مکان راحت است زیرا نزدیک به تمام امکانات و شلوغی ها است اما می تواند برای بعضی آدما بسیار شلوغ و با ترافیک وحشتناک بانکوک آزار دهنده باشد. اگر شما تصمیم به اقامت در این منطقه دارید، توصیه می کنم با استفاده از حمل و نقل عمومی به محل هتل بروید. ترافیک بالا برای تاکسی ها و اتومبیل های شخصی بسیار ازار دهنده است و انرژی شما در سفر می گیرد. وای از ترافیک تهران، ترافیک مرکز شهر همانند ترافیک سنگین تهران است.هتل های لوکس در  تور تایلند بانکوک


1. هتل ها در Silom


Sofitel So Bangkok
اگر شما به دنبال بهترین هتل استخر دار در  تور تابلند بانکوک هستید بدون هیج درنگی هتل سیلوم را انتخاب کنید. من کاملا عاشق نمای شگفت انگیز در مورد شهر در Sofitel So هستم. این هتل در نزدیکی پارک لومپریین واقع شده است و اتاق با نمای پارک بسیار توصیه می شود و وقتی از خواب بیدار می شوید از منظره شگفت انگیز بیرون هتل بسیار لذت خواهید برد. افقی دید شگفت انگیزی که از لابی، رستوران، بارسا، استخر و اتاق شما دیده می شود کامل می شود. اتاق ها فوق العاده مدرن هستند و شما می توانید از 4 نوع مختلف اتاق با عناصر Wood، Metal، Water و Earth انتخاب کنید. بهترین poolparty در بانکوک در استخر Sofitel تا بانکوک برگزار می شود. همه امکانات در هتل پیدا می شود. سرویس دهی در این هتل بسیار این تایم است.

تور تایلند | تور ارزان تایلند | شرق آسیاW Bangkok . 2 تور تایلند


هتل W در بانکوک جای خوبی برای صرف کردن روزهایتان در مدت اقامت شما در تور تایلند است، اگر احساس می کنید که انسان ارامی هستید این هتل را انتخاب کنید. این هتل بسیار کامل است و نیازی به خروج از هتل نخواهید داشت. من این هتل را مخصوص مدیران می دانم. زنجیره W یک اصطلاح برای ترکیب کامل ارامش زیبایی و لوکس گرایی نهایی است. معماری داخلی اتاق نرم و لطیف است شما را شگفت زده می کند و دیدگاه ها از اتاق بسیار خیره کننده هستند، این دیدگاه ها را در سایت هتل مشاهده خواهید کرد. این هتل مناسب سفر خانوادگی به تایلند است.

تور تایلند | تور ارزان تایلند