سلام. با قسمت دوم سفر ارزان به قلب صنعتی حوضه شنگن در خدمت شما همراهان ارزان تور هستیم. ارزان تور با ارائه بهترین راه کارها برای ویزای شینگن و اطلاعات سفر به کشور های حوضه شنگن همراه همراه شما عزیزان است. یکی از پر طرفدار ترین کشور های عضو شنگن، کشور المان است که سالانه مهاجرین، مسافرین، تاجرین و دانشجویان زیادی را در خود میزبانی می کند. حتما قسمت اول چگونه هزینه سفر به آلمان را پایین بیاوریم را مطالعه کنید تا در هزینه های خود صرفه جویی کرده باشید. در قسمت اول به حمل و نقل و مکان های اقامتی ارزان آلمان اشاره کرده ایم.

 

ویزای فوری شنگن | ویزای فوری شینگن
ویزای فوری شنگن | ویزای فوری شینگنخوردن و نوشیدن در المان با ویزای فوری شینگن


  اگر قصد صرفه جویی در هزینه غذا خود را دارید و وسایل کمی هنگام سفر با خود حمل می کنید می توانید از ایران همراه خود انواع کنسرو جات و نان را در چمدان خود ببرید. معمولا هتل ها از گاز های الکترونیکی استفاده می کنند. فرانسوی ها حتی در ایران که هزینه غذا بسیار پایین است سعی می کنند خود را با صبحانه هتل خود را سیر نگه  دارند.
البته فرانسوی ها مردم بسیار فقیر و اقتصادی هستند. این فقر را از کارتن خواب های مترو های پاریس می توان لمس کرد. به آلمان برگردیم. شما می توانید از غذاهای خیابانی آلمان نیز لذت ببرید هزینه این غذا ها معمولا بین 3 تا 5 یورو است. شهر برلین کمترین هزینه غذایی را برای شما در بر دارد. در خوردن غذاهای خیابانی در آلمان اصلا نگران نباشید حتی این غذا ها هم کارشناسی شده اند. 
 غذاهای سنتی آلمان بسیار خوشمزه هستند و شما با میل کردن این نوع غذاها با فرهنگ مردم المان هم آشنا خواهید شد. از خوردن غذاهای خیابانی در نزدیکی مراکز تفریحی تاریخی و گردشگری اجتناب کنید زیرا معمولا هزینه بیشتری را برای شما در بر خواهد داشت. در هنگام سفارش نوشیدنی از برچسب حلال آن دقت کنید اغلب دلستر های آلمان الکل در خود دارند. آب و قومقومه همراه خود داشته باشید که برای خرید آب معدنی مجبور به پرداخت 1 تا 2 یورو نشوید. غذاهای سنتی آلمان از جمله: براتورست، سالاد سیب زمینی و سبزیجات یا کاریو، کوکتل ها با سس محبوب آلمانی است. فرهنگ آلمانی را در هنگام سفارش غذا کاملا لمس خواهید کرد.
در المان با وجود مهاجرین زیادی که از سراسر دنیا، غذاهای زیادی از دنیا یافت می شود و نگران مزه غذا ها نباشید. رستوران های ایرانی، ترکی بسیاری در شهر های المان فعالیت می کنند که از دوستانی که از ویزای شینگن و یا ویزای فوری شنگن ارزات تور استفاده می کنند از تخفبف های ویژه برخوردار می شوند.
غذاهای ایرانی و ترکی در بین المانی ها بسیار محبوب هستند. همچنین شما می توانید به فروشگاه های المان رفته و در آنجا غذا های نیمه آماده همچون پاستا نودل و نان های مغزی را انتخاب کنید و میل کنید. در خرید از فروشگاه ها حتما به شما تخفیف های خوبی با استفاده از امتیازات ویزای شینگن ( ویزای فوری شنگن) داده می شود.

ویزای فوری شنگن در تور آلمان | ویزای شینگن
ویزای فوری شنگن در تور آلمان | ویزای شینگن

 

فعالیت های ارزان در کشور المان با ویزای شینگن


بیشتر هزینه های شما در سفر به المان به گشت و گذار در شهر و خارج است. ما برای شما که از ویزای فوری شنگن و یا ویزای شینگن استفاده می کنید می توانید از لیدر های انلاین استفاده کنید که معمولا رایگان هستند. در المان موزه ها روزهایی در هفته را به صورت رایگان میزبان شما هستند. هزینه قایق رانی با قایق های لوکس تفریحی حدود 25 یرور است که معادل 2 شب اقامت شما در هاستل است.
 برای مدیرت بهتر سفر خود به پیاده روی در سطح شهر بپردازید. هزینه تاکسی در آلمان بالا است و شما می توانید روزانه دوچرخه را با مبلغ 15 یورو اجاره کنید و جاهای بیشتری را ببینید.
پیاده روی و دوچرخه سواری شما را با فرهنگ آلمان بیشتر اشنا خواهد کرد همچنین جاهای بیشتری را می بینید در خیابان های زیبای هر جایی می توانید توقف کنید و عکس بیاندازید. تورهای پیاده روی رایگان نیز در هاستل ها ارائه می شود و شما می توانید با هزینه رایگان همراه این تورها به گشت و گذار بپردازید. ورود به جنگل های المان رایگان است و میتوانید ساعت های زیادی را در جنگل ها به صورت رایگان لذت ببرید. شما در سایت تریپ ادوایز می توانید کیفیت هاستل ها را مقایسه کنید.
 خیابان های المان برای دوپرخه هم خطوطی دارد که امنیت شما را در هنگام دوچرخه سواری تضمین می کند. تاکسی های انلاین نیز قیمت کمتری نسبت به تاکسی دارند.
شما با سی سی کارت می توانید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید که هزینه ای مقرون به صرفه تری دارد. به محله های قدیمی المان بروید و از معماری فاشیت ها در سطح شهر لذت ببرید و در دفتر خاطرات خود ثبت کنید. رفتار مردم المان اغلب دوستانه است و افراد غیر قابل اعتماد تقریبا از نحوه لباس پوشیدنشان قابل تشخیص هستند.
با ویزای فوری شنگن به راحتی می توانید به المان سفر کنید و با اطلاعات سایت ارزان تور هزینه های خود را کنترل کنید تا هزینه متعادل نسبت به سفر به حوضه شنگن را با ویزای شینگن تجربه کنید.