تایلند سرشار از مراکز تفریحی و گردشگری بهترین مقصد ارزان برای جوانان است. اگر قصد سفر با تور ارزان تایلند را دارید حتما مطالب مورد علاقه خود در مورد تور تایلند را مطالعه کنید. هتل ها و خدمات در این کشور بسیار ارزان است و می توانید برای هر سلیقه ای تایلند را برای سفر خود انتخاب کنید. تیم ارزان تور به بررسی چندی از این تفریحات و هتل ها و رستوران ها در سایت ارزان تور، اطلاعات شما را قبل از سفر بیشتر می کنند تا شما با مدیریت زمان بندی بهتری به سفر روید و از سفر خود بالاترین استفاده را ببرید. اول از همه به سمت خرید کردن در بانکوک می پردازیم. خانم ها به کلی به خرید کردن علاقه زیادی دارند خرید کردن از این مراکز خرید ارزان و حراجی های بانکوک بسیار لذت بخش خواهد بود. شما در سایت ویکیپدیا می توانید از مراکز تفریحی تور تایلند نیز دیدن کنید.

بانکوک

مراکز خرید بانکوک در تور تایلند

بازار پتونم بهترین مکانی است که برای خرید در تور تایلند بانکوک وجود دارد. ادرس ان به راحتی در گوگل مپ قابل دسترسی است همچنین ایستگاه های حمل و نقل عمومی نیز برای این مرکز خرید به نام  pratunam  وجود دارد. مرکز خرید پتونم در مرکز شهر بانکوک و در نزدیکی هتل های شهر بانکوک است. خیابان های شلوغ این نواحی مملو از فروشندگان و مغازه ها و غذاهای خیابانی خوشمزه است. این خیابان ها و مراکز خرید از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر میزبان شما خواهد بود. تقریبا همه چیز در پتونم پیدا می شود. قیمت ها نیز در این مراکز خرید بسیار مناسب می باشد و اغلب مردم بومی تایلند نیز از این بازار استفاده می کنند. چانه زدن در بازار های تایلند متداول است و شما می توانید به قیمت عمده خرید خوشحال کننده ای داشته باشید. World Trade Cente و Bai yok tower و Pratinam و مرکز خربد سیام همه در نزدیکی یکدیگر برای خرید شما اماده شده اند. از غذاهای خیابانی نیز می توانید در این بازار استقاده کنید. در  تور ارزان تایلند بانکوک از بازار شبانه، رابیسون، سانتران، ززن نیز دیدن کنید. اگر تاجر هستید یا برای سوغاتی وسایل زیادی وجود دارد و می توانید برای هر سلیقه ای جداگانه خرید کنید که این سوغاتی شما را یادماندنی تر می کند.

مراکز خرید تور تایلند و تور ارزان تایلند
مراکز خرید تور تایلند و تور ارزان تایلند

 

مزرعه رز بانکوک (Rose Garden) در تور تایلند

مزرعه رز در با مساحت 750 هزار متر مربع در 35 کیلومتری شهر بانکوک واقع شده است. باغ رز بهانه ای جذاب و خوش بو از فرهنگ تایلند است. شما در این باغ ضمن لذت بردن از منظر باغ رز می توانید از صنایع دستی تایلند، کلاه های جالب، نمایش های فرهنگی با اژدها های شکفت انگیز و رقص های محلی در تور تایلند لذت ببرید.  کاملا حس زندگی در شرق اسیا را حس خواهید کرد و با لطافت مردم تایلند اخت پیدا خواهید کرد. سالانه جشنواره ها و گردشگران زیادی به باغ رز می آیند. دوربین خود را همراه خود ببرید و لحظات خاص خود را در تور ارزان تایلند را در البوم خاطرات خانوادگی خود ثبت کنید.

 

مزرعه تمساح (Crocodile Farm)

شاید باورش برای شما سخت باشد در ابتدا در سال 1948 با توجه به استفاده بیش از حد از پوست و چرم تمساح این مرکز حمایت از تمساح ها با تنها 10 تمساح برای جلوگیری از انقراض تمساح ها ساخته شد. تمساح هایی از کشور های مختلف به این مرکز امدند و با پرورش و تاکثیر تمساح ها امروز بیش از سی وپنج هزار تمساح در مزرعه تمساح زندگی می کنند. تمساح ها از چند سانت تا 5 متر از هر گونه ای در مزرعه تمساح وجود دارند.  مزرعه تمساح ها بسیار ایمن است و نگران حمله تمساح ها نباشید. شما می توانید به تمساح ها غذا بدهید و از نمایش های آن لذت ببرید و عکس بیاندازید. کودکان خود را به مزرعه تمساح ببرید قطعا در خاطر کودکان شما نقش می بندند. شما همچنین می توانید پوشاک و کیف های تولید شده با پوست تمساح را در مزرعه تمساح خریداری کنید. در مزرعه تمساح ها همچنین فیل های زیادی نیز وجود دارند که با تزیین های شگفت انگیز به معرض نمایش قرار گرفته اند.

 

پارک حیات وحش (Zoo) در تور ارزان تایلند

 

این باغ وحش قدیمی و بزرگ در نزدیکی بانکوک با گونه های مختلف حیوان ها اماده میزبانی شمادر تور تایلند است. این باغ وحش به دو بخش دریایی و زمینی تقسیم شده است. نمایش های جالب در این باغ وحش از جمله بازی با دلفین ها و بوکس میمون ها بسیار به یاد ماندنی است. مساحت این باغ وحش بالغ بر 2000 متر مربع است و بازدید از ان به صورت متوسط 45 دقیقه زمان می برد. بلیط ورود به این باغ وحش ارزان بوده است. انواع گونه های حیوانی در این باغ وحش وجود دارد که این باغ وحش را یکی از معتبر ترین باغ وحش های دنیا کرده است. مراکز تحقیقات جانوری و گیاهی در این باغ وحش وجود دارد که مورد توجه دانشجویان محیط زیست و زیست شناسی می باشد. دیزاین باغ وحش به شکلی طبیعی است و حالت زندان در آن کمتر دیده می شود. گوریل ها در این باغ وحش بسیار جذاب هستند.

 

کاخ پادشاهی (Great Palace)

 

این کاخ شگفت انگیز تاریخی چند پادشاه را در خود دیده است. در کنار این این کاخ کانال هایی قرار دارد تا در جهت محافظت بیشتر از پادشاه در کنار کاخ ایجاد شده است. تایلندی ها پادشاه را خدای خود می دانند و به ان لقب خدایی می دهند در کاخ پادشاهی همچنین معبد بودای بزرگ زمردین نیز وجود دارد که شباهت زیادی به معابد در تور ارزان مالزی دارند. کاخ پادشاهی مجلل از سال 1780 با چوب ساخته شد. رامای اول این کاخ را بسیار با شکوه تر و مستحکم بازسازی کرد. این کاخ در کنار رود خانه است و امروز تبدیل به موزه ای برای عموم شده است. هر پادشاهی به عنوان سنت این کاخ را با شکوه تر می سازد. مساحت این کاخ 600 هزار متر است که از ساختمان ها و باغ های متععدی تشکیل شده است. باغ پادشاهی تایلند با سبک خاص محلی بسیار جذاب بوده و در آن از گونه های گیاهی و زینتی گران بها تشکیل شده است.

 

تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند
تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند

 

 

 

تور تایلند | تور شرف آسیا | تور مالزی
معابد تور ارزان تایلند و تور تایلند

معابد بانکوک (Bangkok Temples) در تور ارزان تایلند

بانکوک به عنوان شهر مذهبی تایلندی ها دارای 26 هزار معبد مقدس است. عبادت های مردم در این معابد برای شما در تور ارزان تایلند یا تور تایلند بسیار جالب است. از درختان جینکو (مقدس) در این معابد بیشتر استفاده شده است تا حالتی روحانی را در محوطه معابد ایجاد می کند. معبد های مهم بانکوک از جمله مهبد بودای طلایی، معبد بودای خوابیده و بودای مرمرین است. به زبان محلی به این معابد وات نیز گفته می شود. در معابد محلی برای دانش و تحقیق راجب دین بودا وجود دارد و طریقه عبادت نیز اموزش داده می شود. معبد بودای طلایی تهیه شده از طلایی خالص به ارتفاع سه و نیم متر و وزن 6 تنی در محله چینی های بانکوک کشف شد. بعد از تحقیقات انجام شده مشخص شد که در زمان جنگ این معبد را پوشانده اند. (خدای خود را پوشاندند تا دزد ان را نبرد) قدمت این معبد به 500 سال پیش برمیگردد که شگفتی این معبد را بیشتر می کند. معبد بوای خوابیده بزرگ ترین معبد بودای در بانکوک است که در باغ کاخ پادشاهیی است. تاریخچه ماساژ تایلندی به این مکان این معبد برمی گردد و در آنجا می توانید سنتی ترین ماساژ را همراه با دعای خاص خودشان را مشاهده کنید. در این معبد وات های زیادی وجود دارند که برای عکاسی بسیار جالب هستند. معبد مرمر بزرگترین وات درست شده با سنگ مرمر است. دانشمندان هنوز هم در چگونگی مهندسی و ساخت این معبد در حال تحقیق هستند. این ها را می توان از قدمت های و برتری های اسیا نسبت به آمریکا نامید. اظلاعات کامل معابد تور ارزان تایلند و تور تایلند را اینجا دنیال کنید.

با ارزان تور همراه باشید تا از نقاط دیدنی در تور ارزان تایلند با خبر شوید و برنامه سفر خود را باب سلیقه خود بچینید. همچنین اگر به معماری معابد علاقه پیدا کردید به مقاله هایی راجب به معابد در تور ارزان مالزی هم سری بزنید.