با داشتن ویزای فوری شنگن شما می توانید به قلب صنعتی اروپا، آلمان سفر کنید مه همین صنعتی بودن و وجود مشاغل زیاد باعث استقبال از ویزای شینگن شده است. آلمان با داشتن بزرگراه های بسیار ایمن خود در اروپا بسیار معروف است. فرهنگ مردم آلمان و قوانین شهروندی در آلمان بسیار دقیق و مردمی است به طوری که چیزی شما را در سفر به آلمان اذیت نمی کند. همچنین با توجه به افت قیمت ریال نسبت به سایر ارز ها متوان المان را به صورت کم هزینه سفر کرد. مطمئنا سفر به آلمان سفری خاص در دفتر خاطرات شما خواهد بود. سفر به کشور آلمان جزو سوابق خوب در گرفتن ویزای فوری شنگن برای سایر کشور های عضو شنگن است. البته المان نسبت به سایر کشور های اروپایی همچون فرانسه، هزینه سفری بیشتری را در بر می گیرد ولی ارزشش را دارد. ما در ارزان تور این مقاله را تهیه کردیم تا هزینه های سفر خود را در المان به راحتی مدیریت کنید و از سفر خود  با ویزای شینگن لذت ببرید.

اقامت در آلمان با ویزا فوری شنگن

ویزای فوری شنگن | ویزای شینگن

آلمان با توجه به تکنولوژی و زیر ساخت های مناسب اقامتی همواره در جذب دانشجو و مسافر مقام بالایی را در اتحادیه اروپا دارد.  این زیر ساخت ها از هتل های ارزان 3 ستاره تا 5 ستاره لوکس، هاستل های متفاوت با هزینه مناسب و یا اجاره خانه به مدت محدود می تواند محل اقامت شما را با داشتن ویزای فوری شنگن تنظیم کند. هتل 3 ستاره در المان همانند هتل 4 یا 5 ستاره در شهر استانبول است پس نگران ستاره های هتل نباشید. هاستل ها به زبان مردم ایران خوابگاه ها می تواند هزینه سفر شما را به حداقل برساند هاستل ها از شبی 18 دلار در اختیار شما قرار می گیرد. امکانات هاستل ها متفاوت بوده و در سفر های تک نفره این امکان را به شما می دهد تا بتوانید با دیگر توریست های کشور های مختلف در سفر آشنا شوید و تبادل اطلاعاتی خوبی داشته باشید. امنیت در هاستل های المان بسیار خوب است و شما کمد و تخت مجزا دارید. برخی از هاستل ها دخترانه، پسرانه و مختلت هستند. دیزاین بعضی از هاستل ها از هتل های 5 ستاره برخی کشور ها بهتر است. معمولا هاستل ها در مرکز شهر قرار دارند و هزینه حمل و نقل شما را به شدت کاهش می دهند. همچنین شما می توانید هاستل هایی را که دارای وای فای رایگان یا سرویس صبحانه باشند را انتخاب کنید. البته صبحانه در هاستل یک اپشن است و ضرورتی در صبحانه دادن به شما وجود ندارد. در انتخاب هاستل به موقعیت مکانی هاستل هم توجه کنید. در فرودگاه و یا پایانه های قطار پس از ورود به خاک المان پیشنهاد های هاستل برای شما وجود دارد. همچنین می توانید برای خروج از ایران، این هاستل ها را از ایران رزرو کنید. در برخی از هاستل ها امکان اجاره یک اتاق به قیمت 30 یورو نیز وجود دارد. اجاره یکجا برای چند شب می تواند هزینه هاستل شما را نیز کاهش دهد. همچنین برای کم کردن هزینه سفر خود می توانید شبانه به شهری دیگر سفر کنید. اینطوری هم زمان خود را مدیریت کرده اید هم مکان مناسبی برای استراحت خواهید داشت. در تمامی هاستل ها حمام و سرویس بهداشتی وجود دارد. شما از ماه نوامبر تا ماه مارس که کمترین مسافران به آلمان میروند می توانید کمترین هزینه را به هاستل ها بدهید. شما در سایت تریپ ادوایز می توانید از وضیعت هاستل ها با ویزای شینگن اطلاعات بیشتری داشته باشید. برای اطلاعات ویزای شینگن و ویزای فوری شنگن کلیک نمایید.

ویزای فوری شنگن | ویزای فوری شینگن
اطلاعات ویزای فوری شنگن | ویزای فوری شینگن | ویزای شینگن

 

حمل و نقل در آلمان با ویزای فوری شنگن

پرواز خود را به آلمان تنظیم کنید. شما هر شهری از آلمان را می توانید به عنوان مقصد خود از سفر برگزینید. بلیط خود را از قبل رزرو کنید تا بهترین قیمت برای شما همراه با ویزای فوری شنگن رزرو شود. همچنین کارت حمل و نقل عمومی در تمام شهر های آلمان موجود است و به راحتی می توانید به هر جای شهر سفر کنید و هزینه کمتری پرداخت کنید. این سی تی کارت را می توانید از فرودگاه دکه های روزنامه و دستگاه های خود پرداز تهیه کنید. هزینه تاکسی در المان بسیار بالاست. شما همچنین در قبل از سفر می توانید اوبر را نصب کنید و از خدمات تاکسی اینترنتی نیز استفاده کننید. در استفاده از حمل و نقل عمومی المان نگران شلوغی یا سرقت وسایل شخصی خود نباشید البته جانب احتیاط را رعایت کنید. در حمل ونقل بین شهری خود از قطار های محلی و اتوبوس ها لوکس استفاده کنید تا هزینه سفر شما به حداقل برسد. شما می توانید از خطوط پر سرغت ریلی آلمان هم لذت ببرید ولی هزینه آن مشابه هزینه پرواز می باشد. گاهی ممکن است ویزای شینگن شما در ایستگاه ها و ترمینال ها چک می شود پاسپورت خود را همراه داشته باشید.

با ارزان تور همراه باشید تا ضمن استفاده از ویزای فوری شنگن از اطلاعات سفر به کشور های عضو شنگن هم بهره مند شوید و بهترین مقصد را بسته به سلیقه خود انتخاب کنید.