امروز با تور ارزان دبی همراه می شویم تا از مراکز دیدنی و گردشگری تور دبی اطلاعات بیشتری کسب کنیم. دبی با پیشرفت های بی سابقه در خاورمیانه خود را به بهترین مرکز تفریحی غرب آسیا تبدیل کرده است به طوری که عکس های 10 سال پیش دبی با امروز دبی اصلا قابل مقایسه نیست. با توجه به درامد سرشار کشور امارات متحده عربی و سرمایه گذاری برند های محبوب جهانی در امارات، دبی به قطب گردشگری تبدیل شده است. مراکز خرید متعدد و به روز، ساحل های فیری، ایر لاین امارات ایر با متعدد ترین پرواز a380 ، مراکز تفریحی ورزشی، سافاری های متنوع، خودرو های لوکس، برج های مسکونی لوکس و .... را در امارات به شدت می توان یافت. تمام زیر ساخت های نام برده شده جهت جذب توریست در این جزیره انجام شده است و به غیر از هتل و پرواز های لوکس می توان به فعالیت های مثبت حکومت امارات در عرصه گردشگری تحصین گفت. روزانه پرواز های زیادی از ایران و سراسر دنیا به دبی انجام می شود و هدف سفر ها بسیار متفاوت است. ما در ارزان تور به طور تخصصی سفر شما به دبی را با تور ارزان دبی را پیشنهاد می کنیم. در مقاله امروز و قسمت های بعدی به مکان های تفریحی در شهر دبی می پردازیم تا بتوانیم بهنرین برنامه سفر را قبل، متناسب با سلیقه و هدفتان از سفر تهیه کرده ایم. در این مقاله به 20 مرکز گردشگری در دبی سر میزنیم و آن را برای شما عزیزان همراه شرح می دهیم. بعد از مطالعه کامل مقاله شما قادر خواهید بود بسته به سلیقه خود مکان هتل و برنامه ریزی سفر خود را هماهنگ کنید و تور دبی لذت بخشی را تجربه کنید.

 

1.برج خلیفه در تور دبی

 

 

برج خلیفه به عنوان یکی از نماد های شهر دبی و بلند ترین برج جهان مکانی مناسب برای ثبت خاطرات شمادر تور ارزان دبی است. بالغ بر 829 متر است. برج خلیفه نماد قدرت در دبی می باشد و رفتن به عرشه آن بسیار جذاب می باشد زیرا شما می توانید تمام شهر را در زیر پای خود ببینید و لذت ببرید. در یک روز بهاری در طبقه 142 این برج شما می توانید از چشم انداز کلی شهر با یک لیوان کافی لذت ببرید. همچنین وسایل رسد شهر در این عرشه وجود دارد. شاید فکر کنید رسیدن به طبقه 142 ام زمان زیادی میبیرد ولی اینطور نیست. آسانسور پر سرعت این برج همراه با فیلم های که برای شما از تاریخچه برج را برای شما توضیح می دهد. آب نمای فواره ای در این برج بسیار شگفت انگیز است. در پایین این برج باغ ها و رستوران های زیادی وجود دارد که یک روز خوب را برای شما میسازد. عکاسی در شب وقتی نورپردازی ها آغاز می شود نیز بسیار قابل توجه است. اگر قصد دارید از اطلاعات تور دبی و تور ارزان دبی در برج الخلیفه به دست آورید کلیک کنید.

 

موزه دبی در تور دبی

 

 

این موزه، گذشته مردم دبی را برای شما بیان می کند البته به صورت کمی اصلاح شده و من میتونم بگم غیر واقعی، چون همه ما ایرانیان از قبل دبی خبر داریم و حتی حکم رانان این سرزمین هم در حد مردم عادی در ایران نبوده اند. اصل حقیقت این موزه را می توان به ابزار آلات جنگ و خون ریزی مشاهده کرد. این سازه در سال 1787 برای دفاع از نهر دبی که محل حضور و لنگر اندازی کشتی ها ساخته شد و فرماندهان و شاه در آن زندگی می کردند. بعد ها به زندان تبدیل شد و در سال 1970 بازسازی شد و تبدیل به موزه امروزی شد. این بازسازی ها تقریبا هر سال انجام می شود به طوری که دیگر از بلوک مرجانی سنتی در سازه وجود ندارد. در این نمایشگاه نقشه های قدیمی امارات و به راحتی می توان پیشرفت امارات پس از نفت را دید. قایق های سنتی، نخل های کهن سال، لوازم جنگی، لوازم ماهی گیری، لوازم زندگی بیابانی، ابزار آلات موسیقی اماراتی (البته ایرانی) در موزه دبی مشاهده می شود.  اگر به گذشته دبی علاقه دارید این موزه را در تور ارزان دبی و تور دبی از دست ندهید.

 

 مرکز خرید دبی در تور دبی

 

هدف بسیاری از مردم برای سفر به دبی رفتن به مراکز خرید و خرید کردن است. البته دبی جلوه بی نظیری از تمام برند های بین المللی است و درخشان ترین جلوه در مرکز خرید دبی است. مرکز خرید دبی بزرگترین مرکز فروشگاهی در دبی و خاورمیانه است. مرکز تجاری دبی در ورودی برج خلیفه و شما می توانید در یک روز از امکانات این دو مرکز گردشگری لذت ببرید. در این مرکز تجاری امکانات خاص و ویژه ای از جمله سینما، سالن فشن، شهر بازی، اسکی یخی است. در ارزان تور به معرفی این مراکز تجاری در دبی پرداختیم و اطلاعات کامل تری از جمله فستیوال های خرید در این مراکز تجاری را در تور دبی برای شما آماده کرده ایم.

 

 بستکیا(دبی قدیم) در تور ارزان  دبی

 

اول از همه بگویم که بستیکا محله ای قدیمی برای خوش گذارانی تجار ایرانی در امارات بوده است و تجار ثروتمند ایرانی به انواع خوشگذرانی در بستکیا را داشتند. ایرانیان در گذشته در بستکیا مشغول به تجارت مروارید و پارچه بودند و کل معماری های بستکیا الهام گرفته از معماری ایرانی است. در محله های پست تر می توان معماری عربی را دید. محله تاریخی بستیکا در نزدیکی نهر دبی واقع شده که هر دو برای خاطره سازی شما مهیا می باشد. بعد از بازدید از بستیکا می توانید به راحتی چیزهایی که در موزه دبی بازدید کردید را تجزیه و تحلیل کنید. همچنین می توانید سوغاتی های سنتی را در الفحیدی در تور ارزان دبی خریداری کنید.

 

خانه شیخ سعید المکتوم در تور ارزان  دبی

 

شیخ سعید المکتوم کیست؟ پدر خلیفه امارات که برج خلیفه را به نام آن ساختند. این خانه قدیمی که البته قدمت چندانی ندارد ولی خوب برای عرب ها تاریخی است از سال 1896 ساخته شد و ویران شد. مکانی که امروز بازسازی شده است در سال 1930 ساخته شد و دید مناسبی به دریا دارد تا فعالیت هایی دریایی را به طور کامل ببینید. این خانه امروز به شکل موزه درآمده است. در این موزه گذشته لوکس تری از دبی را خواهیم دید که از 200 سال قبل تا به حال عکس برداری شده بود. در این موزه انواع تمبر نامه نقشه و سکه های قدیمی یافت می شود. آدرس: خیابان الخلیج، بور دبیخانه شیخ سعید المکتوم.  با پکیج های تور ارزان دبی همراه باشید.

 

نهر دبی در تور دبی

 

دوبی مال تور ارزان دبی | تور دبی
دوبی مال تور ارزان دبی | تور دبی

 

نهر دبی یکی از مکان های گردشگری در شهر دبی و تور دبی است. این نهر بسیار جذاب تر از موزه ها است چون موزه به صورت نمادیدن است ولی نهر دبی به صورت زنده زندگی قبل از دبی را می توان دید. در این بندرگاه کوچک کشتی هایی زیادی لنگر اندازی کرده اند. معمولا کشتی هایی از ایران هند افریقا و چین در این تجارت کده حضور دارند. شما همچنین می توانید با کشتی های تفریحی یا لنج های سنتی در نهر سفر کنید. قدمت نهر دبی از جمع کل دیگر مکان های تاریخی دبی بیشتر است. و همانطور که گفتم توسط ایرانی ها در 4000 سال پیش بنا شده است. هر تجارتی بدون به روز رسانی دچار نابودی می شود. نهر دبی نمونه ای بارز از این جمله است. با قایق های در این بازار شما می توانید وسایل جذابی را تهیه کنید. همچنین از غذاهای بومی دبی نیز لذت ببرید. شاید عکس انداختن چوبی قدیمی برای شما هم جذاب باشد پس دوربین خود را  در تور ارزان دبی فراموش نکنید.  ما به صورت روزانه مطالبی در مورد تور دبی ( تور ارزان دبی ) قرار می دهیم.

با قسمت اول نقاط گردشگری دبی در خدمت شما بودیم. امیدوارم با تور ارزان دبی، این مقاله را در دفتر خاطرات خودتون ثبت کنید. با قسمت های بعدی ما که به صورت تخصصی به تفریحات در دبی پرداختیم را مطالعه کنید و با ما همراه شوید.