امروز با تور ارزان تایلند به نکاتی که در کشور تایلند باید بدانید را توضیح می دهم. قسمت سوم

در تور ارزان  برای کسانی که به زودی به تایلند مسافرت می کنند، من این متن رو تهیه کردم تا شما از مکان ها برای دیدن، چیزهایی که باید انجام دهید، غذا، گزینه های اقامت، برنامه های سفر، آب و هوا، مسائل ایمنی، تپه های جزیره در تایلند و بسیاری چیزهای دیگر اطلاعات لازم رو داشته باشید.

 

تور ارزان تایلند | تور تایلند
تور ارزان تایلند

 

  1. معبد بهشت

یک تعطیلات تایلندی کامل نمیشود زمانی که از یک لیست کامل از معابد عبور نکرده اید. تایلند نه تنها زمین لبخند است بلکه یک مکان و تنها برای رفتن از معبد به معبد دیگر است. فقط در بانکوک، معابد بسیار زیادی وجود دارند که ممکن است پس از گذشت دو روز شما به طور کامل همه معابد را ندید.معبد های دیدنی تایلند کاخ بزرگ در بانکوک شود ،معبد سفید را در چیانگ رای و یا آنهایی که در Ayutthaya نیست را فراموش نکنید.

 

  1. کفش های خود را بردارید

نکات مهم در سفر به تایلند این است که وقتی خواسته می شود کفش های خود را بردارید. این یک قاعده اخلاقی است که کفش های خود را در خارج از یک خانه محلی، مغازه های کوچک و رستوران های معتبر درآورید. درست مثل مسجد های خود ما. این کار برای مسافران اروپایی یا هر جای دنیا چیز تعجب اوری است اما در ایران و شرق نمونه های زیادی از این سنت را می بینیم.

برای سفر به تایلند چه کفشهایی را همراه خود ببریم؟

لطفا چکمه های پیاده روی خود را در خانه بگذارید. سفر به تایلند مانند نپال نیست! بله برخی از پیاده روی های سرد در تایلند وجود دارد، اما مسیرهای پیاده روی آسان هستند. کفش های ورزشی راحت را برای این سفر انتخاب کنید. تا هم از نگرانی کفش های خود راحت باشید هم در طی پیاده روی به بدن شما فشار وارد نمی شود.

 

هزینه سفر در اطراف تایلند

آیا شما دوست دارید بدونید چقدر هزینه سفر به اطراف تایلند با قایق، اتوبوس و قطار می شود؟ موتور جستجوی حمل و نقل 12Go Asia را بررسی کنید. حتی پرواز داخلی نیز در اینجا یافت می شود.

در اینجا چند نمونه است:

 

اتوبوس از بانکوک تا پوکت: 12 ساعت - 20 دلار.

قطار از بانکوک به چیانگ مای: 11 ساعت - 27 دلار.

قایق از Phuket به Koh Phi Phi: 2 ساعت - 25 دلار.

  1. مجسمه های بودا

دین اصلی در این کشور بودیسم است و مجسمه های زیادی در این کشور وجود دارد. انواع مختلفی وجود دارد: نشسته، طلایی، سفید، دروغگو، ایستاده، چوبی، و غیره. معروف ترین وات فو در بانکوک، یکی از سفید پوکت در پوکت و یکی از نشسته در Koh Samui است. نکته سفر مخفی تایلند Wat Muang، Buddha ارتفاع 92 متر تنها در 150 کیلومتری شمال بانکوک است. این مجسمه ها زیاد جالب نیستند

  1. موی تای

ورزش اول تایلندی ها بکس تایلندی است. این هنر رزمی مانند کیک بوکسینگ است، اما شامل آرنج و زانو می شود. شرکت در نمایش موی تای، یکی از آن موارد منحصر به فرد است که در تعطیلات خود در تایلند انجام می دهد. در تمام نقاط گردشگری در تایلند، یک نمایش در این نزدیکی پیدا خواهید کرد. ورزش های زیادی در تایلند وجود دارد. آنها اغلب از ورزش هایی که در آن پریدن دارد را خیلی دوست دارند.

  1. بازارهای محلی

هرجا سفر تایلند شما را می برد، بازارهای محلی همیشه در اطراف هستند. اگر دوست دارید خرید برو به آنهایی که در آن فروش عینک آفتابی جعلی، لباس نام تجاری جعلی و لباس. اما اگر بخواهید یک تجربه واقعی به آنهایی بروید که سبزیجات، میوه ها، حیوانات و ماهی را به فروش برسانند. این مکان ها مناسبت های نهایی است که با مردم محلی مخلوط شود و ببینید که چگونه مردم تایلند زندگی می کنند.

 

  1. غذا

این در هر وبلاگ سفر تایلندی ظاهر خواهد شد و صادقانه، درسایت ارزان تور هم دوستان بلاگر لیست غذاهایی تایلندی را برای شما نوشته اند. ولی من یک گردشگر تایلند هستم و تجربیاتمو واسه شما در ارزان تور می گذارم.  کسی غذای تایلندی را دوست ندارد؟ این یکی از دلایلی است که برای مسافرت به تایلند برای من هیجان زده می کند. غذاهای تایلندی در سراسر جهان مشهور است، اما مطمئنا بهترین در تایلند نیست. مراقب باشید که غذای تند را بخرید، مثل غذای (بدون جادو = mai phet)

  1. غذای خیابانی

هیچ صحنه ای بهتر از غذای خیابانی در سرزمین لبخند وجود ندارد. آسیا برای غذای خیابانی بهشت ​​است، اما تایلند بهترین است، زمانی که غذای خوشمزه را در هر گوشه خیابانی پیدا می کند. شما هرگز نباید به سمت یک فروشنده خیابانی قدم بردارید. غذا خوشمزه است، آن را در هر سفارش آماده خواهد شد و بسیار مهم است که قابل اعتماد باشد! آیا می توانید مواد غذایی خیابانی را در تایلند اعتماد کنید؟ خدایا تو میتوانی! اجازه ندهید تمام کسانی که راهنماهای سفر تایلند را به شما می دهند با غذای خیابانی مراقب باشید. احتمالا در حدود هزار بار در خیابان ها خوردم و من هرگز بیمار نشدم. من شما را به گشت و گذار در غذا خیابان تایلند راه ارزان برای تغذیه شما را به صورت روزانه، اما آگاه باشید که MSG زیادی در غذاهای خیابانی تایلند وجود دارد. می گوید: "مای سای فونگ چوپورت".

 

تور تایلند | تور ارزان تایلند| تور شرق آسیا | تور ارزان مالزی
تور ارزان تایلند

 

 با تور ارزان تایلند همراه شوید تا از سفر به سرزمین لبخند لذت ببرید. در ادامه از فستیوال های تایلند برای شما خواهم نوشت.