10 حقیقتی که شما در ارلاین امارات باید بدانید

امروز در ارزان تور با خطوط پروازی امارات ایر آشنا می شوید شما در تور ارزان دبی و تور ارزان استانبول از این پرواز استفاده کنید و لذت ببرید. این حقایق در ایرلاین امارات بسیار جالب است.

 

تور ارزان دبی با امارات ایرلاین
تور ارزان دبی با امارات ایرلاین

 

  1. هواپیماهای امارات بر روی صندلی دوش دارند.

 

شما با پرداخت چندین دلار بیشتر در هنگام رزرو بلیط خود می توانید از خدمات بلیط کلاس اول استفاده کنید. در این کلاس شما دسترسی به دوش گرفتن در آسمان را خواهید داشت. شما با صرف چند دلار در سوئیت های پروازی کلاس اول قرار می گیرید. اکثر امارات 777 با یک سوئیت کلاس اول همراه است. ایرباس a380 و امارات Super Jumbo این سرویس را دارا می باشند که شما در هنگام پرواز بتونید حمام کنید.

 

  1. Emirates 100th Airbus A380 is about to arrive.

 

از آنجایی که ما در حال حاضر در مورد ایرباس A380 صحبت می کنیم، شرکت هواپیمایی مستقر در دبی به این دلیل است که "Super Jumbo" 100th است. امارات، بزرگترین شرکت هواپیمایی در جهان است که در طی مسافرت-کیلوگرم درآمد برنامه ریزی شده و بزرگترین ناوگان ایرباس A380 در جهان است.

42 فروند هواپیمایی a380  به صورت منظم در این ارلاین فعالیت می کنند که پیش بینی می شود در پایان سال 2019 میلادی به 142 فروند برسد. رغیب آن هواپیمایی سنگاپور با دارا بودن 19 فروند هواپیمایی a380  در حال فعالیت است و در ردیف سوم هواپیمایی لوفتانزا  Lufthansa با 14 فروند از این هواپیما در ردیف سوم دارا بودن پرواز های کلاس a380 می باشد.

 

  1. خدمه پرواز های امارات از بیش از 150 کشور جهان در این ارلاین کار می کنند.

به طور متوسط ​​در پرواز امارات، شما حداقل 12 ملیت مختلف از خدمه کابین صحبت می کنید. بین 9 تا 18 زبان در میان آنها می باشد. دسترسی مردم بومی امارات به این پرواز و استخدام درون ان بسیار دشوار است و می توان گفت بومیان امارات در این ارلاین کار نمی کنند.. من در یک سال گذشته در دبی زندگی کردم و هرگز از خدمه اماراتی را  در پرواز ملاقات نکردم.

 

بیش از 20،000 خدمه کابین که توسط امارات کار می کنند، از انگلستان هستند. که به طور میانگین 20 پرواز بین دوبی و انگلیس تعجبی ندارد.  و دیگر آنها خدمه توسط استرالیا و مصریان و همچنین خدمه هند و فیلیپین همراهی می شوند.

  1. اولین پرواز از دبی به کراچی در سال 1985.

باور کنید یا نه، اما امارات تنها در سال 1985، کمی بیش از 30 سال پیش تاسیس شد. اولین پرواز هواپیماها در 25 اکتبر سال 1985 در بوئینگ 727 آغاز شد که توسط خانواده سلطنتی به کراچی در پاکستان ارائه شد. پرواز EK600 یک نقطه عطف تاریخی بود و تولد یک شرکت هواپیمایی است که باید 30 سال بعد امروز بیش از 3600 پرواز در هفته به 140 شهر در 80 کشور جهان انجام دهد.

  1. بزرگترین ناوگان گسترده در زمین.

 

امارات یکی از کمپانی های کمپانی روی زمین است که فقط یک ناوگان وسیع را اداره می کند. در واقع این ارلاین فقط از دو نوع هواپیما، ایرباس A380 و همچنین بوئینگ 777 استفاده می کند. امارات، بزرگترین اپراتور جهان از هر دو نوع هواپیما است.

 

این باعث مجموع 234 هواپیمای می شود. بزرگترین مسئله ی چنین پروازی این است که هر کدام از 98،244 صندلی امارات، یکسان است. این نیز تنها هواپیمایی در جهان است که هر صندلی با یک صفحه شخصی می آید.

  1. امارات طولانی ترین پرواز 17 ساعت و 25 دقیقه طول می کشد.

 

در 17 ساعت شما می توانید به راحتی از لندن به نیویورک پرواز کنید، یک قهوه استارباکس را در منهتن و پرواز کنید به انگلیس و یا به طور خلاصه شما می توانید پرواز از Auckland، نیوزیلند به دبی در طولانی ترین پرواز ایرباس A380 در جهان است.

 

 

 

پرواز آغازین EK449 در تاریخ 2 مارس 2016 صورت گرفت و حتی طولانی ترین پرواز در جهان بود که تنها در سال 2017 توسط پروازهای قطاری هوایی از دوحه به اوکلند به پایان رسید.

  1. فرودگاه دبی سومین شلوغ ترین فرودگاه زمین است.

 

فرودگاه بین المللی دبی پس از آتلانتا جکسونویل و فرودگاه پکن پایتخت سومین اتوبان جهان است. در حالی که این دو فرودگاه بیشتر از ترافیک داخلی محسوب می شوند، ترافیک DXB تقریبا صرفا بین المللی است.

در سال 2016 فرودگاه دبی شاهد 83.6 میلیون مسافر بود که تقریبا دو برابر بیشتر از سال 2010، تنها 7 سال پیش بود. از این 83 میلیون مسافر، 56 میلیون مسافر در پرواز امارات بودند. این فرودگاه همچنین به عنوان یک مرکز برای FlyDubai، هواپیمایی خواهر امارات، خدمت می کند.

  1. امارات طرفدار فوتبال جهانی است.

 

امارات نه تنها یک شرکت هواپیمایی بسیار موفق است، بلکه یک نام تجاری معتبر در سراسر جهان است که تمرکز زیادی بر حمایت از رویدادهای ورزشی و باشگاه های سراسر جهان و به ویژه تیم های فوتبال دارد. امارات یکی از حامیان اصلی باشگاه هایی مانند رئال مادرید، آث میلان، پاریس سن ژرمن یا آرسنال لندن است.

زمین اصلی آرسنال امارات است، یکی از مدرن ترین باشگاه های فوتبال جهان، نامیده می شود. امارات همچنین یکی از حامیان اصلی جام جهانی فوتبال بود و در سال 2014، زمانی که ماریو گوتزه گل پیروزی آلمان را در برابر آرژانتین به ثمر رساند، الماس امارات در صفحه تبلیغاتی پشت دروازه ای که تقریبا نزدیک به آن بود نشان داده شد.

  1. خط هوایی Skytrax یک امتیاز برای ارلاین می باشد که امارات ایر توانسته 4 بار ان را دریافت کند.

 

حامل هواپیمایی دبی بسیار محبوب است و نام تجاری خود را در 7 میلیارد دلار آمریکا در سال 2016 ارزش گذاری شده است. اما شرکت هواپیمایی نیز به عنوان هواپیمایی Skytrax سال در سال 2001، 2002، 2013 و 2015 اهدا شد. بزرگترین افتخاری یک شرکت هواپیمایی است می تواند در داخل صنعت  هوایی دریافت کند. این ارلاین سالانه بیش از 20 میلیون مسافر از سراسر جهان خواسته می شود.. در سال 2017، امارات به عنوان چهارمین شرکت هواپیمایی بعد از قطر، سنگاپور و اردوی ملی افغانستان از ژاپن برگزیده شد.

  1. امارات بخشی از هر اتحادیه نیست.

 

امارات تنها مهمترین شرکت هواپیمایی در جهان است که بخشی از هیچ اتحادیه نیست. 3 اتحادهای اصلی هواپیمایی، Star Alliance با اعضای مانند Lufthansa یا Thai Airways، OneWorld با British Airways یا Qatar Airways و همچنین SkyTeam با Aeroflot یا China Sout همیشه سعی کرده اند غول پیکر خاورمیانه را برای پیوستن به برنامه های خود و پیوستن به تیم متقاعد کنند. بدون هیچ موفقیتی.

 

تور ارزان استانبول با پرواز امارات
تور ارزان استانبول با پرواز امارات

 

اگر به دنبال اطلاعات تکمیلی در مورد ایرلاین ها هستید و یا خواهان دریافت اطلاعات جدید در مورد تور ارزان استانبول و یا تور ارزان دبی هستید می توانید در هر ساعت شبانه روز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کنند. همچنین خواهشمندیم انتقادات و پیشنهادات خود را جهت خدمت رسانی بهتر برای ما ارسال کنید.