امروز با تور ارزان تایلند به نکاتی که در کشور تایلند باید بدانید را توضیح می دهم. قسمت دوم

در تور ارزان تایلند برای کسانی که به زودی به تایلند مسافرت می کنند، من این متن رو تهیه کردم تا شما از مکان ها برای دیدن، چیزهایی که باید انجام دهید، غذا، گزینه های اقامت، برنامه های سفر، آب و هوا، مسائل ایمنی، تپه های جزیره در تایلند و بسیاری چیزهای دیگر اطلاعات لازم رو داشته باشید.

تور ارزان تایلند| تور شرق آسیا | تور ارزان مالزی
تور ارزان تایلند
  1. چیزهایی که هنگام بازدید از تایلند می آورید

اگر شما در حال برنامه ریزی برای پیاده روی در تایلند هستید، اساسا نیازی به پول ندارید. قطعا کرم های ضد آفتاب، لباس ساحلی و اسپری را در فهرست بسته بندی  چمدان تایلند قرار دهید. خرید یک دلیل برای سفر به تایلند برای بسیاری از مردم است. پس می توانید لیاس ارزان را در تایلند خریداری کنید و نیاز نیست زیاد لباس با خود ببرید.

  1. آداپتور سفر برای تایلند

تایلند یکی از اولین کشورهایی بود که در آن سوکت های الکتریکی همه شما را می دیدم. همه مکان های پیشرفته دارای سوکت هایی هستند که می توانید تقریبا تمام دستگاه های الکتریکی را از استرالیا، اروپا، انگلیس و آمریکا وصل کنید. البته اداپتور مسافرتی و پاور بانک در سفر لازم است. چون زمان شارژ وسایل الکترونیکی از زمان لذت بردن شما از سفر کم می کند.

 

  1. واکسیناسیون برای تایلند

قبل سفر کردن حتما واکسن های هپاتیت نوع a , b  را دریافت کنید. خطر ابتدا به مالاریا در تایلند بسیار کم است و شما می توانید از قرص های مالاریا قبل سفر استفاده کنید. بیماری تب زرد در تالیند شایع است که با واکسن های رایج دوران کودکی از آن ها جلوگیری می شود.

 

  1. آیا مسافرت به تایلند امن است؟

تایلند برای گردشگران بسیار امن است! هر کشوری مشکلات خود را دارد و بسیاری از مردم حتی نمی دانند که ارتش به صورت رسمی در قدرت است، اما به عنوان یک توریست، هیچ خطری وجود ندارد. با توجه به میلیون ها نفر در سال سفر به تایلند، کشور تایلند می داند که ایمنی یک مسئله مهم است و آنها بهترین کار را برای حفظ این محیط امن برای گردشگران انجام می دهند. بدون نیاز به پنهان کردن حقیقت زشت ،در مورد قتل های طوقی Kohtao که اتفاق افتاده است تنها چند صد متر از جایی که من جشن تولد من در آن شب بود اتفاق افتاد. اما واقعا در تمام 17 بار من در سفر به تایلند بودم، من یک مشکل امنیتی نداشتم.

یک مهمان در کشور خود باشید، به ارزش های خود احترام بگذارید و مانند یک توریست نادان عمل نکنید!

چه می دانید در مورد فرهنگ زمانی که شما از تایلند بازدید می کنید

با وجود همه این چیزهای شگفت انگیز برای دیدن و انجام، فرهنگ تایلندی نیز باید یکی از دلایلی است که شما می خواهید به تایلند سفر کنید. ترکیبی از شیوه زندگی تایلندی، غذا، بودیسم، مردم، جزایر جادویی و معابد الهام بخش آن را به همین دلیل آنها را به نام کشور لبخند می نامند. پایتخت یک گلدان ذوب فرهنگ است که باعث می شود که مکان هایی شگفت انگیز برای دیدن در بانکوک وجود دارد.

 

  1. کشور لبخند

نام مستعار تایلند در مورد لبخند آن است و یکی از ستون های صنعت گردشگری تایلند است. در مسیر پیاده روی پانکای موز، جزیره پرطرفدارترین تپه در تایلند، شما برخی از افراد تایلندی را که هر روز با گردشگران مزاحم برخورد می کنند پیدا خواهید کرد و بله آنها بدبخت هستند. اما این به این معنا نیست که شما می توانید کل کشور را تعمیم دهید. تایلند یکی از دوستدارترین کشورهای جهان است و همیشه مایل به کمک به یک غریبه است.

  1. اواخر پادشاه خدا است

پادشاه تایلند طولانی ترین پادشاه در جهان بود، اما متاسفانه در اکتبر 2016 درگذشت. پادشاه تایلندی بود و هنوز هم مانند یک خدا برای مردم تایلندی است، بنابراین هرگز درباره پادشاه با مردم تایلند صحبت نکیند. پس از مرگ پادشاه، کشور به مدت 1 سال مریض شد. مردم علاقه زیادی به پادشاه خود داشتند.

  1. سر مردم را لمس نکن

چیز دیگری که در فرهنگ تایلندی مقدس است سر است. من مطمئن نیستم چرا شما میخواهید به هر کس دیگری ضربه بزنید، اما بچه های تایلندی را در تعطیلات تایلند خود قرار ندهید. با دست زدن به سر بچه ها با برخورد شدید والدین انها و یا شهروندان دیگر تایلندی مواجه می شوید.

ما را در تور ارزان تایلند دنبال کنید تا از همه چیز را در مورد تایلند مطلع شوید.

تور ارزان تایلند | تور تایلند | تور شرق آسیا
تور ارزان دبی