امروز با تور ارزان تایلند به نکاتی که در کشور تایلند باید بدانید را توضیح می دهم. قسمت اول

چیزهایی که قبل از سفر به تایلند می دانید. 

 

 

تور ارزان تایلند| تور شرق آسیا | تور ارزان مالزی
تور ارزان تایلند

 

در 6 سال اخیر، من در حال سفر به سراسر جهان هستم، و بیشتر به تایلند سفر کردم من در گذرنامه بیش از 40 تایلند دارم و قصد دارم دوباره در سال 2019 بروم.

برای کسانی که به زودی به تایلند مسافرت می کنند، من این متن رو تهیه کردم تا شما از مکان ها برای دیدن، چیزهایی که باید انجام دهید، غذا، گزینه های اقامت، برنامه های سفر، آب و هوا، مسائل ایمنی، تپه های جزیره در تایلند و بسیاری چیزهای دیگر اطلاعات لازم رو داشته باشید.

  1. ویزا

اگر میخواهید زمان بیشتری در تایلند بمانید، میتوانید برای یک ویزای گردشگری 2 ماهه در هر سفارتخانه در سراسر جهان درخواست کنید. من این کار را چند بار انجام دادم، بنابراین شما زمان کافی برای بررسی تمام مکان های جذاب برای بازدید در تایلند دارید.

بیشتر مسافران 2 هفته در تایلند باقی می مانند و دوستان من در ارزان تور برای شما برنامه های متنوعی طراحی کردند که بهترین استفاده رو از این 14 روز خود در تایلند داشته باشید.

  1. بهترین زمان برای بازدید از تایلند

همیشه زمان یک سفر خوب به تایلند است، اما بهترین زمان و زمانی که فصل بارانی است بهترین زمان است؟ فصل بارانی رسمی از ژوئیه تا اواخر اکتبر است. این به این معنا نیست که این ماهها هیچی نیستند. من در تقریبا هر ماه در تایلند بوده ام و بله بارانی بارانی بارانی است، اما آنها خیلی طولانی نیستند. اگر شما بهترین تصاویر Instagram از تایلند را بخواهید، توصیه می شود بین دسامبر و آوریل به تیلند سفر کنید.

  1. آب و هوا در تایلند

این در تایلند بسیار گرم نیست و در جزایر همیشه نسیم یا اقیانوس وجود دارد که شما را خنک می کند. چه کسی آب و هوای گرمسیری را دوست ندارد؟ آب و هوای دلپذیر برای اکثر مردم یکی از دلایل اصلی سفر به تایلند است و حتی زمانی که باران می آید، چیزهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. باران می تواند به طور غیر منتظره حتی در فصل خشک، بنابراین همیشه همیشه کت بارانی در کوله پشتی خود را حمل کنید.

  1. ارز در تایلند

در تایلند از بیت تایلندی استفاده می کنند و یک دلار آمریکا حدود 30 تایلندی بات است. بدیهی است که مبادله ارز در طول زمان تغییر می کند، اما به طور کلی، بات تایلندی بسیار پایدار است. در سال 2009 من 48 بایت را برای یورو خریدم، اما در سالهای گذشته، آن حدود 38 تا 40 تومانی است. آیا می توانید از دلار در تایلند استفاده کنید؟ توصیه می شود که هنگام سفر به تایلند از دلار آمریکا استفاده نکنید، همیشه پول محلی برای شما داشته باشید. ATMs در همه جا وجود دارد و اساسا در همه جا شما می توانید دلار خود را به بیت تایلندی تغییر دهید.

چگونه به اطراف تایلند بروید

به وب سایت موتور جستجوگر حمل و نقل 12asia go رفته و این خوشبختی برای سفر در اطراف تایلند بود! موتور جستجوی آنها به شما نشان می دهد تمام گزینه های موجود در هر مسیر خاص. بنابراین اگر می خواهید از Bangkok به Chiang Mai سفر کنید، شما آن را به موتور جستجو تایپ کنید و آنها را به تمام گزینه های موجود بفرستید، به طوری که بلیط های اتوبوس، بلیط قطار و حتی بلیط های پروازی. شما جدول زمانی، قیمت ها، مدت زمان سفر، شرکت های مختلف و هر چیز دیگری که باید بدانید پیدا کنید. همین الان هم می توانید این مسیر را امتحان کنید. https://12go.asia/en

تور تایلند | تور ارزان تایلند| تور شرق آسیا | تور ارزان مالزی
تور تایلند | تور ارزان تایلند| تور شرق آسیا | تور ارزان مالزی
حمل و نقل عمومی آسیا

 

یکی از بهترین چیزهایی که در مورد رزرو بلیط اتوبوس، قایق و قطارهای خود در رزرو اینترنتی می باشد این است که شما بدون هیچ زحمتی برای مقابله با فروشندگان خیابانی و بلیط های کاغذی صرفه جویی می کند. به سادگی آن را جستجو کنید، آن را بخوانید و خریداری کنید. آسان و قابل اعتماد من آن را میلیون بار استفاده کرده و هرگز به مشکل خاصی نخوردم

تور ارزان تایلند را دنبال کنید و از تجربه های سفری من به تایلند استفاده کنید و از سفر خود لذت ببرید.