آشنایی کلی کشور کانادا و ویزای فوری کانادا


کشور کانادا در قاره امریکا با مساحت 98/9 میلیون کیلومتری بعد از روسیه پهناورترین کشور جهان است. پهناوری از غرب به شرق بالغ بر 7 ساعت پرواز و با خودرو حدود 8 روز مسافت تخمین زده شده است. کانادا حامی صلح است و آن را از تلاش برای ارامش و نبودن ظلم در داخل و خارج مرز های خود کرده است. صنعت در کانادا به صورت پیشرفته دنبال می شود و کانادا جزو کشورهای پیشرفته g7 می باشد. سطح ازادی و دین و آیین در بالاترین سطح خود قرار دارد و قانون های ملی فقط جهت افزایش رفاه شهروندان تنظیم شده است و جنایت های مالی و اداری و .... در سطح پایینی قرار دارد و مردم به فکر ارزو هایشان هستند نه مایحتاج های اولیه زندکی خود. سطح سواد در کانادا یه علت این که توازن بین افراد تحصیل کرده و افراد که مشغول به کار هستند بر قرار است. حتی برای محاجرین هم به نسبت تجربه تحصیلات و نوع تخصص عدالت حاکم بوده و شما می توانید بسته به درامد خود زندگی معیشتی مناسبی داشته باشید ،میزان درامد و میزان تحصیل با هم نسبت مستقیم دارند و اغلب استاندارد های مناسبی برای هر کالا و خدماتی وجود دارد که باعث رشد اقتصادی در کانادا شده است.البته شما قبل از محاجرت یا سفر به کاندا باید محاسبات مالی را انجام دهید چون هزینه ها معیشتی از ایران عزیزمان بیشتر است. ارزان تور به شما مشاوران اقتصادی و وکیل های را معرفی می کند که محاسبات مالی و میزان پولی که میخواهید حواله کنید رو بررسی می کند. چه تفریحی به کانادا میروید چه کاری چه به عنوان سرمایه گذاری، باید شرایط مالی زندگی کردن در کانادا رو داشته باشید و این بخشی از مدارک ویزای شما می باشد که اگر خدایی نکرده شرایط به شرایط سختی برخورد کردید بتونید از پس مخراج خود و افراد مورد تکفل بر بیایید البته نوسانات قیمت در کشور کانادا بسیار پایین و قیمت خیلی از کالاها سالهاست که تغییری نکرده است. از نظر درمانی مردم با پرداخت مالیات بدون دغدغه برای پیشرفت و سلامتی خود تلاش می کنند و میدانند حکومت می توانند در زمان مشکل از آنها حمایت کنند. با توجه به فاکتور های خوب زندگی از نظر امنیت آرامش سطح رفاه، مورد توجه گردشگران و حتی مهاجران ایرانی شده است. فقط شهروندان کانادایی می توانند در کشور کانادا زندگی کنند و حتما برای گرفتن اقامت تحصیلی یا مهاجرت یا سفر باید ویزای فوری کانادا رو تهیه کنند. ما در ارزان تور راهنمایی لازم و کلی گرفتن ویزا کانادا را در اختیار شما قرار می دهیم. دیدن و زندگی در این کشور پیشرفته دور از دسترس نیست هست.
شما چه برای سفر چه تحصیل چه کار وقتی به کانادا میروید حتما باید ویزا کانادا رو داشته باشید که خدایی نکرده دچار مشکل نشید. مدرک ویزا در واقع مثل شناسنامه شما در کشور کانادا می باشد که به شما اجازه میدهد به صورت ویزای ویزیتوری 1 بار یا چند بار به خاک کانادا سفر کنید. پروسه گرفتن ویزای کانادا همانند یک قانون جامع برای تمام افراد دنیا می باشد و شما از هر طبقه ای باشید باید مراحل تقریبا سخت آن را انجام بدهید. اعتبار ویزای کانادا از شش ماه برای گردشگران و برای محصلان و کارکنان نیز طبق پذیرش دانشگاه و یا محل کار اعتبار زمانی ویزای آنها تایین می شود.
در تمامی مسیر های ورودی کشور کانادا چه دریایی چه هوایی و چه زمینی مرزبان ها و مسئولینی از جمله اداره بهداشت کانادا وجود دارند که باید علت سفر به خاک کانادا را به آنها توضیح دهید و تضمین کتبی خروج از خاک کانادا پس از انقضای ویزای خود را بدهید.

ویزای فوری کانادا
اطلاغات ویزای فوری کانادا


TVR چیست؟
ویزای موقت برای گردشگری بیزنس یا تحصیل و یا کار هست که از طرف سازمان مهاجرت و شهروندی کانادامورد پذیرش قرار میگیرد.
تقسیمات ایالاتی در کانادا
همچون مرکز استان های ایران در کانادا نیز شهر های مهم در مرکز بخش حکومتی منطقه ای قرار دارند.
کاندا دارای 10 ایالت و 3 منطقه می باشد که همه جزو 5 ناحیه دسته بندی شده اند.
ناحیه مرکزی آن: ایالات آنتاریو و همچنین ایالت کبک
ناحیه ساحلی غرب: بخش آلبرتا و بریتیش کلمبیا
ناحیه چمن زار : ساسکاچوان، منیتوبا و بخشی از آلبرتا
ناحیه شمال: یوکان و نانووات و کل شمال غربی کانادا
ناحیه شرق (آتلانتیک) : ایالات نوااسکونیا، نیو برانزویک، پرنس ادوارد، لابرادور، نیوفاونلند

نرخ استفاده از خدمات و مالیات در کل کشور کانادا یکسان بوده و بهترین مشاور شما در تایین شهر مورد زندگی شما در کانادا افرادی هستند که در کانادا زندگی میکنید آب و هوا در 10 ایالت کانادا متفاوت بوده و بسته به نوع تحصیلات و تخصص و آب و هوا خدمات مدیکال و زبان مکالمه هر ایالت به سلیقه خودتان با توجه به روحیات خود شهر را انتخاب کنید. مشاوران ما در ویزای فوری کانادا آمادگی لازم جهت مشاوره دادن به شما عزیزان را دارد. پس فرصت را از دست ندهید