سوغاتی و خرید در تور ارزان دبی

دبی از مقاصد گردشگری معروف آسیایی، با مدرنیته و سنت تلفیق شده و این تغییرات باعث جذب مسافران زیادی از این شهر لوکس و امن شده است. از مدرنیته در شهر دبی را می توان از بهترین برج های جهان، شهر بازی ها و تفریح گاه های دیدنی و لوکس، خودرو های لوکس و.... مثال زد. اگر مقصد شما تور ارزان دبی هست حتما متن زیر را مطالعه کنید و با ارزان تور همراه باشید. در این مطلب به صورت تخصصی در مورد خرید و سوغاتی های شهر دبی پرداختیم. عادت ما ایرانی ها این است که به هر سفری که میرویم برای عزیزانمان سوغاتی های خاص و خاطره انگیزی می آوریم ما به شما کمک می کنیم بهترین انتخاب ها را به عزیزانتان هدیه کنید. اولین نکته در خرید در دبی انتخاب مناسب مراکز خرید است. خرید  هم بخشی از سفر شما در تور ارزان دبی می باشد پس از آن لذت کافی را ببرید.

زمان مناسب خرید کردن در شهر زیبای دبی

 

تور ارزان دبی | تور ارزان استانبول
تور ارزان دبی

 

خرید در دبی

انتخاب زمان مناسب برای خرید در دبی

از آنجایی که دبی در نزدیکی خط استوا قرار دارد و حرارت هوا در طی روز بسیار آزار دهنده است، در ساعات اولیه شروع به کار فروشگاه ها یعنی ساعت 10 صبح مشتریان کمتری به این مراکز تجاری مراجعه میکنند و در ساعات پایانی رو فروشگاه ها از مشتریان بیشتری استقبال میکنند. در ساعت های اولیه شروع به کار فروشگاه ها که مشتریان کمتری در فروشگاه های آن هستند شما می توانید بهترین تخفیف ها را از فروشنده بگیرید. برعکس در ساعات پایانی روز که مشتریان فروشگاه زیاد هستند فروشنده به شما توجه کمتری دارد.

خرید در جشنواره های فصلی تور ارزان دبی

فستیوال های سالانه دبی را از دست ندهید! این فستیوال ها از 21 سال پیش در شهر دبی هر سال 2 بار با هدف جذب گردشگر ایجاد شد. در این فستیوال ها شما می توانید معنی واقعی تخفیف سراسری را تجربه خواهید کرد همچنین در زمان اجرای این فستیوال ها سرگزمی های متنوع زیادی از جمله قرعه کشی های زیادی وجود دارد که شما می توانید شانس خودتون را در انجا ببینید. زمان بندی فستیوال ها در دبی از 5 ژانویه تا 5 فوریه به مدت یک ماه (17 دی تا 17 بهمن ماه) با نام DSF میباشد و در آغاز سال نو شمسی نیز فستیوال خرید با تخفیف های ویژه از برند های مختلف دنیا رو داشته باشید و از خرید بی بدیل خود لذت ببرید.

در خرید با تور ارزان دبی حتما چانه بزنید

نگران نباشید، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید در خواست تخفیف کنید اگر پاسخ مناسبی دریافت نکردید از مغازه خارج شوید. فروشنده به دنبال شما خواهد آمد و شما می توانید با کمترین قیمت کالای مورد نظرتون رو تهیه کنید.

 

مراکزخرید در تور ارزان دبی برای سوغاتی و هدیه

مرکز خرید الکرامه یک مرکز خرید برای تامین نیاز انواع سوغاتی ها با قیمت اقتصادی تر است. کالا ها در الکرامه اورجینال نیستند ولی از نظر کیفیتی از کیفیت بالایی بر خوردار هستند و تشخیص اصل و فرع بودن کالاها در بازار الکرامه کار سختی است. هر چه خریدهایتان از فروشگاههای الکرامه بیشتر باشد شما می توانید از تخفیف های بیشتری استفاده کنید. پیشنهاد ارزان تور به شما خرید با چک لیست می باشد چون تنوع اجناس بالا می باشد و شما اگر از یک فروشگاه کالایی بیشتری خریداری کنید می توانید از تخفیف بیشتری استفاده کنید.

 

تور ارزان دبی | تور ارزان استانبول
تور ارزان دبی

خرید طلا با عیار بالا

در خیابان 54 الخور در دبی شما به مرکز طلای  دبی گلد سوک Dubai Gold Souk مراجعه کنید. تنوع طلا در دبی بسیار زیاد است. این مرکز طلا بهترین مرکز خرید طلا در دبی می باشد. در هنگام خرید در دبی خوش رو باشید تا بتوانید از تخفیف های بهتری استفاده کنید. حواستان باشد در هنگام خرید با کارت اعتباری، هزینه های جانبی و یا مالیات را پرداخت نکنید و حدالمکان از پول نقد استفاده کنید.

خرید لباس

برای خرید مقرون به صرفه در تور ارزان دبی شما می توانید به بازار های محلی رفته و آنجا با عرضه مسقیم تولید کنندگان لباس رو به رو شوید.قیمت در این بازار ها پایین تر از فروشگاه های لوکس می باشد. تنوع برند های مختلف دنیا و طرح ها و رنگ های مختلف در دبی خرید لباس در دبی را برای شما شیرین تر می سازد.

 

با ارزان تور همراه باشید تا در پست بعدی شما را با سوغاتی اصلی دبی یعنی شال پشمی که از ابریشم ساخته شده، خرید لوازم الکترونیکی، خرید فروش فرش در دبی و نکاتی در مورد تعامل با فروشندگان دبی و ... آشنا تر سازیم که شما بتوانید از تور ارزان دبی لذت بیشتری ببرید و خریدی با قیمت و زیبایی و با کیفیت را تجربه کنید.