کانادا همواره به دلیل شرایط مناسبی دارد همواره یکی از رویاهای بسیاری از مردمان برای زندگی و اقامت می باشد. اگر شما هم به دنبال ویزای فوری کانادا هستید این پست می تواند برای شما می تواند مثمر ثمر باشد. کانادا دارای برنامه های زیادی برای مهاجرت می باشد که در صورت دارا بودن شرایط می توانید به این کشور سفر کنید و ویزای اقامت خود را دریافت کنید. شما حتی اگربرخی  شرایط را هم نداشته باشید می توانید شرایط خود را به شرایط مد نظر دولت کانادا نزدیک کنید. دولت کانادا برای اخذ ویزا بیش از 60 برنامه مهاجرتی اتخاذ کرده است. اگر شما هم به دنبال اخذ ویزا هستید با توجه به شرایطی که برای اخذ دارید می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کرده و رویای سفر به کانادا و اقامت در این کشور دوست داشتنی را تحقق ببخشید. از آنجا که کشور کانادا در ایران سفارت ندارد شما می توانید برای کارهای اقامتی خود به کشورهای نزدیکی که کانادا در این کشورها سفارت دارد بروید و جهت اخذ ویزا اقدام کنید. شما می توانید این کشورها را از لیست زیر انتخاب کنید : ترکیه – ارمنستان – آذربایجان – امارات و ....

 

اخذ ویزای فوری کانادا
اخذ ویزای فوری کانادا

 

دلایل اخذ ویزای فوری کانادا

هزینه های کمتر از دیگر کشور ها برای مهاجرت

بیمه های تکمیلی درمانی که اگر شما حق شهروندی را بگیرید کاملا برای شما رایگان خواهد بود.

کانادا کشوری با سیاست آزاد است.

کانادا دارای جامعه ایی چند فرهنگی دارد

کانادا در کل کشوری سرد سیر می باشد ولی در کل این کشور چند فصلی است ضمن این که  شما می توانید مناطقی را انتخاب کنید که سرمای کمتری داشته باشد.

 

 

ویزای فوری کانادا
ویزای فوری کانادا

روش های مختلف ویزای فوری کانادا

1 - دریافت ویزای فوری کانادا از طریق سرمایه گذاری

2 - دریافت ویزای فوری از طریق سرمایه گذاری استانی

3 - اخذ ویزای فوری از طریق شغل و حرفه شما

4 - اخذ ویزای فوری کانادا از طریق کار در استان کبک

اگر شما خواهان دریافت ویزای توریستی کانادا هستید باید بدانید که دولت کانادا از شما قطعا تست بیومترکیز یا همان تست اثر انگشت خواهد گرفت, مخصوصا برای برخی از کشورها که البته ایران هم جز کشورهایی است که کانادا از شهروندان اثر انگشت خواهد گرفت. مدت زمان این نوع از زمان اقدام تقریبا 60 روز کاری طول خواهد کشید که البته معمولا کمتر از این مدت زمان طول خواهد کشید.

 

شرایط دریافت ویزای فوری کانادا (( موقت ))

 

1 – شخص باید از سلامت کامل جسمانی بر خور دار باشد.

2 – شخص باید دارای گذر نامه معتبر باشد.

3 – فرد باید دارای منابع مالی کافی باشد زیرا علاوه بر پولی که باید داشته باشید باید پولی را در حساب بانکی داشته باشید که توسط دولت کانادا بلاک خواهد شد.

4 – شما باید مدارکی داشته باشید که نشان از برگشت شما به کشور خود را دارید. منظور از مدارکی که گفته شد در واقع  شما باید دلایلی داشته باشید که به دولت کانادا تشان دهید شما به کشور خود خواهید بازگشت. این  دلایل می تواند خانواده – ملک یا کارخانه  یا حساب ملکی باشد.

5 – همچنین شما باید مدارکی داشته باشید که دولت کانادا را متقاعد کنید کخه باید به کانادا بروید ( بازدید از اقوام -  شرکت در همایش یا یک سمینار کاری  یا این که شما را به عنوان یک توریست قبول کند). افسر مصاحبه معمولا این حق را دارد با شما مصاحبه کند ولی معمولا تقاضا برای این نوع از ویزا به قدری زیاد می باشد که به دلیل وفور پرونده ها این مصاحبه ها صورت نگیرد. در پست های آتی بیشتر در مورد ویزای فوری کانادا صحبت خواهیم کرد.