در پست های گذشته همواره در مورد مقصد های مطرح و توریستی کشورهایی مثل تایلند – مالزی – ترکیه  و دبی پرداختیم. امروز قصد مطرح کردن یکی دیگر ازمقاصد دیگر دبی را داریم. اگر شما هم قصد استفاده از تور ارزان دبی را دارید پیشنهاد می شود با ما همراه باشید.این شهر دوست داشتنی بزرگ ترین شهر امارات متحده عربی است که در مدت زمانی اندک توانسته است نام خود را به عنوان یک شهر توریستی مهم مطرح نماید. این شهر توانست در سال 2012 خود را به عنوان گران قیمت ترین شهر خاورمیانه و بیست و دومین شهر گران دنیا را از آن خود کند.  همچنین شاید برایتان جالب باشد که این شهر در سال 2013 توانست میزبانی 2020 اکسپو را بدست آورد. در واقع دبی اولین شهر خاورمیانه ایی است که توانسته است  میزبانی اکسپو را دریافت کند. شاید شما ندانید اکسپو چیست. اکسپو را می توان یکی از رویداد های مهم جهان بر شمرد. در واقع اکسپو را می توان یکی از مهم ترین رویدادهای مهم ورزشی پس از المپیک و جام جهانی فوتبال می باشد. اگر شما نام المپیک کشورها را شنیده باشید  در واقع همان  نام دیگر اکسپو را شنیده اید. در طول مدت برگزاری این مسابقات شما دبی را بسیار شلوغ خواهید یافت. توریست های زیادی در طول برگزاری برای تشویق کشور خود و همچنین بازدید به دبی می آیند. شما هم می توانید این زمان را برای سفر خود انتخاب کنید زیرا در طول مدت برگزاری  فستیوال ها و تورهای زیادی برگزار می گردد و می توانید خاطره زیبا و رویایی را برای خود رقم بزنید و از نزدیکی فاصله دبی به ایران بهترین استفاده را در بهترین زمان بکنید.

 

تور ارزان دبی | تور ارزان استانبول
تور ارزان دبی

 

 

دبی را می توان جز شهرهای بین المللی محسوب کرد. تکنولوژی و مدرنیته در کنار آرامش در کناردریای خلیج فارس باعث گردیده است شمار زیادی از سرمایه داران به دبی سرازیر شوند.  شما ممکن است به ندرت یک فرد بومی را در دبی ببینید. جمیعت دبی طبق آمار سر شماری  در سال  2016 بیش از دو و نیم میلیون نفر بوده است که گمان می رود اموزه بیش از سه و نیم میلیون نفر در این شهر زندگی می کنند.  یکی از جاذبه های دبی که شاید کم تر به آن تا کنون بحث شده است غذاهای دبی می باشد. شما در هر نقطه دبی می توانید غذاهای خوشمزه زیادی بیابید که البته اگر شما یک توریست غذایی هستید این پست و پست های آتی ما که در مورد غذاهای دبی و رستوران های مطرح می باشد را از دست ندهید. اصولا غذا یکی از فاکتورهایی است که می توان به قدمت یک سرزمین پی برد. یکی از غذاهای عربی که علاوه بر دبی در بسیاری از مناطق  عربی دیگر نیز طرفدار دارد  " هوموس " می باشد. هوموس به معنی نخود می باشد غذای محبوب عربی است که مرزهای کشورهای عربی را نیز در هم  نوردیده است. شما می توانید رد و پای این غذا را د ر کشورهای دیگر مثل ترکیه – یوگوسلاوی و یونان نیز پیدا کرد. هوموس را به شیوه های مختلفی می پزند و مصرف می کنند. حتی در دبی نیز شما می توانید چندین نوع مختلف از هوموس را بیابید. معمولا این غذا را با سیر کوبیده شده – ارده – جعفری – گشنیز – نعناع – لیمو امانی یا لیمو ترش – روغن زیتون ادویه هایی مثل نمک – فلفل – زنجبیل - دارچین و  صد البته نخود که البته مهم ترین عنصر این غذای محبوب است تشکیل شده است.

تور ارزان دبی | تور ارزان استانبول
تور ارزان دبی

در پست های آتی شرح بیشتری از غذاهای محبوب عربی را برای دوستانی که می خواهد از تور ارزان دبی استفاده کنند خواهیم داد. شما همچنین می توانید از تورهای ارزان ما در قسمت منوی سایت دیدن فرمایید و با انتقادات و پیشنهادات خود ما را در خدمت رسانی بهتر یاری نمایید و از جوایز ارزنده ما به قید قرعه بهره مند شوید.