همان طور که مستحضر هستید با توجه به شرایط کاری و اقتصادی و با کاهش یافتن نرخ ریال بسیاری به دنبال اخذ ویزای فوری شنگن هستند. اروپا به دلیل شرایط کاری و اقتصادی متصاعد و پایداری که دارد همواره جز یکی از مقصدهای مطرح  برای مهاجرت می باشد البته اگر شما به دنبال اخذ ویزای فوری کانادا هم هستید این پست می تواند  برای شما مثمر ثمر باشد.  

این قاره کوچک دوست داشتنی با بیش از 10 میلیون کیلومتر مربع  مساحت بیش از 730 میلیون نفر جمیعت دارد. مردم  این قاره از نژادهای مختلفی هستند و به زبان های انگلیسی – آلمانی – فرانسه – اسپانیایی و .. صحبت می کنند. اروپا دانشمندان زیادی را به جهانیان معرفی کرده است  که خدمات عالی به بشر عرضه کرده اند و این یکی از دلایل پیشرفت این قاره می باشد و صد الیته این را فراموش نکنیم مردم اروپا ساعت کاری زیاد و با بازدهی مناسب دارند که به کمک دولت ها توانسته اند تا میزان قابل توجهی فقر را از بین ببرند. بنا بر این بسیاری از کشورهای  این قاره می تواند گزینه مناسبی برای مهاجرت شما دارد. اگر شما دقیقا نمی دانید چه مقصدی برای شما می تواند مناسب ترین گزینه باشد بهتر است نگاهی به نیاز و دلیل مهاجرت خود بندازید. چون  بسیاری از کشورها شرایط مطلوبی به ظاهر مشابه ایی با هم دارند. اگر شما به نتایج مناسبی نرسدید کارشناسان ما می توانند شما را در زمینه انتخاب کشور مناسب جهت ویزای فوری شنگن به نحو احسنت استفاده شما را راهنمایی کنند. این گزینه می تواند به دلیل سفر شما ( کاری  یا تحصیلی یا سرمایه گذاری باشد) و با توجه به نوع حرفه ایی که دارید و همچنین هزینه ایی که می کنید بهترین گزینه ممکن را پیش پای شما خوهند گذاشت.

ویزای فوری شنگن| ارزان تور | ویزای فوری کانادا |
ویزای فوری شنگن| ارزان تور | ویزای فوری کانادا |

 

ویزای شنگن و اسلواکی

اسلواکی یکی از کشورهای تقریبا ارزان می باشد که می تواند گزینه مناسبی برای مهاجرت شما و دریافت ویزای فوری شنگن می باشد. این کشور کوچک که در مرکز اروپا قرار دارد با لهستان – چک – اتریش و اکراین هم مرز می باشد و پایتخت این کشور براتیسیلاو نام دارد.  زبان رسمی این کشور اسلواکیایی می باشد که ریشه در زبان هندو اروپایی دارد.  این کشور در محدوده حوزه پولی یورو  - اتحادیه اروپا و همچنین در محدوده شنگن قرار دارد از این رو این کشور کم جمیعت پنج میلیون نفری می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. آب و هوای این کشور کوهستانی سرد می باشد که البته مثل سرمای دیگر کشورهای مجاور طاقتد فرسا نیست.

دلایل انتخاب اسلواکی برای ویزای فوری شنگن

این کشور با سالانه میانگین 16/138 دلار سرانه  و با مجموع ناخالص داخلی 87/52 میلیارد دلار می توان آینده خوبی را برای آن پیش بینی کرد. مردم اروپا مردمی با فرهنگ و مهربان هستند و شما با زندگی در این کشور حس مدرنیته توام با آرامش را تجربه کنید. اگر شما هم به دنبال آرامش و آسایش هستید و به دنبال یک کشور آرام و به دور از هرج و مرج سیاسی هستید اسلواکی به عنوان کشوری برای استارت ویزای فوری شنگن قابل تامل خواهد بود.

یکی از نکاتی که نباید فراموش کرد حوزه شنگن و اتحادیه اروپا سبب گردیده است که در تعریف مرزها عوض شود و شما مثلا  به راحتی می توانید در کمتر از نیم ساعت از پایتخت اسلواکی به کیف پایتخت اوکراین بروید. شما می توانید این مسیر را با اتوبوس  یا قطار طی کنید. نزدیکی این مسیر به علاوه قیمت ارزان بلیط ( تقریبا 5 یورو  و اگر شما اینترنتی رزرو کنید قیمت آن به یک یورو کاهش پیدا خواهد کرد ). مردم وین پایتخت اتریش نیز زیاد به پایتخت این کشور سفر می کنند زیرا قیمت اجناس در براتیسیلاوا تقریبا نصف قیمت در وین می باشد.  این کشور از لحاظ طبیعی بسیار مناظر رویایی داردو بسیاری از توریست ها به دلیل همین جاذبه های توریستی طبیعی به این کشور سفر می کنند. اسلواکی را می توان کشور رودها هم نامید که همین رودخانه ها دلیل به وجود آمدن این مناظر هستند و از مهم ترین آن ها می توان به دانوب – واه و هرون – هورناد و تیسا اشاره کرد.  اسلواکی بیش از به دلیل شرایط کوهستانی که دارد  در دل کوه های خود بیش از شش هزار غار در دل خود جایی داده است که تقریبا کمتر از بیست درصد این غارها برای بازدید در دسترس می باشد.

 

ویزای فوری شنگن | ویزای فوری کانادا  اخذ ویزا
ویزای فوری شنگن| ارزان تور | ویزای فوری کانادا |

در پست بعدی در مورد اطلاعات  دسته ویزای فوری شنگن و ویزای فوری کانادا اطلاعات بیشتری در مورد این کشور در اختیارتان خواهیم گذاشت.