تایلند یکی از کشورهای حوزه شرق آسیاست که در دهه های اخیر توانسته امتیازات قابل قبولی در حوزه گردشگری به دست آورد. تایلند به دلیل وفور جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی توانسته در مدت اندکی تبدیل به یکی از کشورهای توریستی سطح اول آسیا و دنیا تبدیل شود و وجود همین جاذبه ها باعث گردیده است که بسیاری از کاربران از تور ارزان تایلند استفاده کنند. یکی از مهم ترین مزیت های این کشور هم مرز بودن با کشور مالزی می باشد. این کشور دوست داشتنی یکی دیگر از مقصد های ارزشمند برای مسافران می باشد. از شهرهای مهم  و توریستی این کشور می توان به کوالالامپور – پنانگ – لنکاوی – جرج تاون – ایپوه – الور استار و میری نام برد. شما می توانید از تور ترکیبی  تایلند و مالزی به صورت تور ارزان مالزی استفاده نمایید. در واقع تایلند و مالزی دو کشوری است که ما هم به علاقه مندان به جاذبه های طبیعی و هم علاقه مندان به جاذبه های تاریخی پیشنهاد می کنیم و همچنین این دو کشور می تواند یک مقصد دلخواه برای زوجین جوان برای ماه عسل نیز باشد. در پست های آتی به طور تخصصی به معرفی جاذبه های گرشگری کشور مالزی خواهیم پرداخت. با ارزان تور همراه باشید.

 

تور ارزان تایلند | تور ارزان | تور ارزان مالزی
تور ارزان تایلند

 

چرا انتخاب تور ارزان تایلند ؟

همان طور که استحضار دارید با افت ارزش ریال و همچنین بالا رفتن قیمت ارزهای خارجی سنگینی هزینه های سفر بیش از پیش بر روی شانه های مسافران سنگینی می کند. تور ارزان تایلند یکی از تورهایی است که به دلیل کاهش هزینه ها برالی شما در نطر گرفته شده است. شما می توانید با کم ترین هزینه ممکن بهترین و با کیفیت ترین تور را داشته باشید. ارزان تور سایتی است که مطرح ترین آژانس های کشور می توانند پکیج های مربوط به تورها و ویزای خود را به کاربران عرضه کنند. با این که همه آژانس ها در کار خود حرفه ایی هستند ولی پکیج ها و قیمت ها از چندین فیلتر می گذرد پس شما می توانید اطمینان حاصل کنید که پکیج سفری که انتخاب می کنید از بالا ترین استانداردها هم از لحاظ قیمتی و هم از لحاظ کیفیتی برخوردار خواهد بود.

 

تور ارزان تایلند | تور ارزان |ارزان تور | تور ارزان مالزی
تور ارزان تایلند

 

جاذبه های گردشگری تور ارزان تایلند

 

اگر شما تور ارزان تایلند را انتخاب کرده اید بهتر است از قبل اهداف سفری خود راتبیین نمایید. اگر شما طرفدار جاذبه های طبیعی گرشگری هستید شهر هایی که به شما پیشنهاد خواهیم کرد متفاوت خواهد بود با  کسانی که طرفدار جاذبه های تاریخی یا تفریحات هستند متفاوت خواهد بود با آن که شما در هر شهری در این خطه از جاذبه های طبیعی – تاریخی  و تفریحی لذت ببرید ولی در حالت کلی اگر بخواهید به صورت تخصصی سفر کنید بهتر است با توجه به هدف سفری خود برای سفر خود برنامه ریزی کنید. نکته دیگری که بهتر است در نظر داشته باشید شما با یک جستجوی ساده در اینترنت تور ارزان تایلند را در دیگر سایت ها هم بیابید اما مطمئن باشید این تور ها از نقطه نظر سطح کیفی با هم متفاوت خواهد بود.

همه جای تایلند به قدری زیباست که در هر نقطه ایی که قدم بگذارید به تحسین پروردگار منان برای خلق این همه زیبایی خواهید پرداخت ولی با این حال هر کشوری شهر هایی دارد که از لحاظ توریستی با دیگر جاها متفاوت خواهد بود و تایلند نیز از این امر مستثنی نییست. از شهر های توریستی تایلند می توان به بانکوک – پوکت – پاتایا و اونانگ اشاره کرد

برخی از جاذبه های توریستی بانکوک :

وات آرون - گراند پالاس و وات پراکائو - بازار چاتوچاک – وات فو – بازار شناور روی آب - رود چائو فرایا - جاده‌ی یائومارت (محله چینی ها) - خانه جیم تامسون

برخی از جاذبه های گردشگری پاتایا :

واکینگ  استریت – معبد حقیقت - باغ استوایی نانگ نوچ – بازار شناور پاتایا – معبد وات فرایایی –

در پست بعدی در مورد جاذبه های این کشور و جاذبه های مربوط به تور ارزان مالزی صحبت خواهیم کرد.

لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید و ما را در خدمت رسانی بهتر یاری فرمایید.

تور ارزان تایلند | تور ارزان | ارزان تور| تور ارزان مالزی
تور ارزان تایلند