در ادامه پست های گذشته در جهت درخواست مسافران تور ارزان استانبول  به معرفی جاذبه های این شهر توریستی می پردازیم.  تور استانبول به همراه تور ارزان دبی به دلیل هم مرز بودن با کشور ایران و همچنین سهولت در رفت و آمد همواره جز تورهای محبوب به شمار می آید. استانبول به دلیل موقیعت جغرافیایی که دارد شما می توانید هم از جاذبه های بخش اروپایی و هم از جاذبه های بخش آسیایی با نازل ترین قیمت  دیدن فرمایید.  در واقع ما شما را با جاذبیت هایی رو به رو خواهیم کرد که برای همیشه در ذهن شما بماند. اگر شما هم از سفر به جاهای کلیشه ایی و تکراری خسته شده اید استانبول به دلیل وفور در جاذبه های گردشگری – طبیعی و تاریخی می تواند مقصد مناسبی برای شما باشد.  این شهر رنگارنگ هر ساله میزبان صدها هزار گردشگر داخلی و خارجی می باشد و در دهه های اخیر توانسته میزبان مناسبی برای مهمانان خود باشد و از این رو توانسته نام خود را به عنوان یک شهر توریستی در میان دیگر کلان شهر ها مطرح کند. جاذبه های تاریخی مربوط به دوره ایی که این شهر متعلق به روم بوده و همچنین آثار متعلق به دوران حکومت عثمانی تنها بخشی از جاذبه های این شهر را تشکیل می دهد. سواحل زیبا و رویایی – وفور مراکز خرید و شاپینگ – وجود مراکز تفریحی – ساختمان های مدرن و بافت شهری متفاوت و ده ها جاذبه دیگر از دلایل سفر شما به این شهر می تواند باشد و وجود همین پارامترها می باشد که تا تعطیلی چند روزه در تقویم وجود دارد بسیاری خواهان استفاده از تور ارزان استانبول می شوند.

 

تور ارزان دبی | تور ارزان استانبول
تور ارزان استانبول

 

مراکز خرید تور ارزان  استانبول

 

یکی از دلایل محبوبیت شهر استانبول وفور مراکز خرید سنتی و مدرنی است که در سطح شهر پراکنده شده اند. وقتی شما پا به این مراکز خرید می گذارید می توانید هیاهو و جنب و جوش در بازار را احساس کنید. حتی اگر قصد خرید هم نداشته باشید می توانید ساعت ها به تماشای ویترین های رنگارنگ و اجناس مختلف بگذرانید که خود خالی از لطف نیست. بسیاری از مسافرانی که از تور ارزان استانبول استفاده می کنند دلیل اصلی سفرشان همین مراکز خرید می باشد. نکته ایی که باید مد نظر داشته باشید این است که از انجا که وقت گرانبهاست نباید آن را صرف پیدا کردن آدرس بکنید پیشنهاد می شود قبل از همه چیز آدرس دقیق را به همراه بهترین راه دسترسی را همراه خود داشته باشید تا در کم ترین زمان ممکن بتوانید خود را به مقصد مورد نظر برسانید. همچنین برای جلوگیری از اتلاف وقت در خود مرکز خرید  می توانید قبل از رفتن به وب سایت مرکز سر بزنید, و به قسمت راهنما ی سایت بروید تا یک ذهنیتی درباره مغازه ها و جاگیری آن ها داشته باشید تا کمترین زمان ممکن را صرف پیدا کردن مغازه مورد نظر خود بکنید.  خرید در استانبول هم می تواند برای شما خیلی گران تمام شود و یا خیلی ارزان واین دقیقا به نوع خرید شما بستگی خواهد داشت و این دقیقا به دو پارامتر بستگی دارد که شما چه مقدار می خواهید خرید کنید و دوم این که شما چه مرکز خریدی را انتخاب کرده اید. ما در پست های آتی به تشریح بیست مرکز خرید بزرگ ترکیه خواهیم پرداختو مزایا و معایب هر کدام را توضیح خواهیم داد. فروشگاه های لوکس و تجملاتی – مراکز خرید ارزان – رستوران های مشهور همه در لیست ما گنجانده شده است. در پست های آتی علاوه بر تشریح این مراکز خرید به معرفی مرکز خرید دبی برای آن دسته از عزیزانی که به تور ارزان دبی علاقه دارند خواهیم پرداخت.

 

تور ارزان دبی | تور ارزان استانبول
مراکز خرید تور ارزان استانبول

 

تیم ارزان تور با سابقه ایی بیش از دو دهه آماده ارایه بهترین پکیج های سفر و اخذ ویزا از بهترین آژانس های کشور می باشد. شما می توانید انقادات و پیشنهادات خود را برای ارتقای سطح کیفی ما در میان بگذارید و از جوایز سفر ما به قید قرعه بهره مند شوید.