اگر به جای ستون شایعات مجلات به سراغ نقشه بخش املاک، یا صفحات ورزشی روزنامه بروید در ساحل شمالی شبه جزیره عربی دبی را خواهید یافت.  این شبه جزیره محبوب یکی ازفیلدهای تور ارزان ما می باشد. تور ارزان دبی یکی از تورهای محبوبی است که به همراه تور ارزان استانبول یکی از پرفروش ترین تورهای آژانس های مسافرتی نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان تبدیل به مقصد های محبوب گردیده است. دبی پایتخت دومین امارت بزرگ از هفت امارت یا شیخ نشین است که امارت متحده عربی  UAE را تشکیل می دهند. ابوظبی که در شمال شرقی این پایتخت فدرال قرار دارد، در سواحل جنوبی خلیج فارس می باشد. همچنین کشور عمان دارای مرز زمینی است. امارات ۳۸۸۵ کیلومتر مربع جلگه ساحلی و تپه های ماسه ای را به همراه کوه های بی آب و علف، سلسله حجر در شرق تحت پوشش قرار داده و منطقه محصور حتا اطراف دبی را احاطه کرده است.

خط ساحلی دبی با ۷۲ کیلومتر امتداد نسبتا کوتاه است. منطقه جميرا در جنوب شهر دارای سواحل ماسه ای خوبی به همراه هتل های تفریحگاهی لوکس است و باعث شده تا دبی پس از مصر دومین مقصد محبوب گردشگری در خاورمیانه باشد. کمی دورتر در امتداد ساحل در جبل علی، بزرگ ترین بندر ساخت دست انسان در جهان - با ظرفیت جای هفت میلیون بشکه از ۱۲۵ خط کشتی در ۷۱ لنگرگاه به حفظ صلاحیت تاریخی این شهر به عنوان مرکز استراتژیک تجاری کمک کرده است. این خط ساحلی با کاهش فضا برای افزودن تفریحگاه ها با سه جزیره مصنوعی نخلی مانند گسترش یافته است. این جزایر مجمع الجزایر ساخت دست انسان هستند که مانند نقشه جهان بوده و با ابوظبی دارای مرز آبی می باشند. این پروژه های مسحور کننده که توسط شرکت سازنده محل ........با دستور شیخ محمد بن رشيد آل مكتوم، جانشین برادرش به عنوان امیر امارات در سال ۲۰۰۶، ساخته شدند دارای یک هدف بودند، گسترش زمین بازی ۱۵ میلیون بازدید کننده سالانه از دبی تا سال ۲۰۱۰

 

تور ارزان دبی | تور ارزان استانبول
تور ارزان دبی

آفتاب و خرید| تور ارزان دبی

دبی یک محل مرکزی بوده و گسترش را ساختار گردشگری تنها گزینه مسحور کننده بازدیدکنندگان از نیمکره شمالی و جنوبی نمی باشد یک مقصد تعطیلاتی برای تمام طول سال باید آب و هوایی عالی داشته باشد - هوای دی ۱۲ ماه سال آفتابی است. اما درست است که در تابستان از ژوئن تا سپتامبر گرما با رطوبت بالا در ساحل به ۴۸ C هم می رسد و گزینه های فعالیت های هوای آزاد محدود می شود. اما از اکتبر تا می، هوای شبه استوایی دبی با حداکثر دمای روز از ۲۴ تا ۳۷ درجه سانتی گراد و رطوبت پایین و بارندگی اندک بسیار مطبوع است . دیگر مزیت اصلی دبی بهشت خریداران است. تمام برندهای اصلی دنیا در مراکز خرید امارات در خیابان شیخ زاید، مرکز خرید این بطوطه در جبل عالی، مجموعه بر دبی، مرکز خرید امارات در خیابان شیخ زاید، مرکز خرید این بطوطه در جبل علی، مجموع بور جو.. در بردبی، مرکز خرید مرکاتو با فضای ایتالیایی در جمیرا و سوق مدينه جميرا در ساحل از جدید ترین ها هستند که به گزینه های قدیمی شامل مرکز شهر دیره، مرکز خرید وافی و بلوار شیک برجهای امارات اضافه شده اند. مرکز خرید دبی در برج دبی با ۸۳۶۰۰۰ متر مربع وسعت در خیابان شیخ زاید عنوان بزرگ ترین مرکز خرید جهان را به خود اختصاص داده است. با این حال مرکز خرید Arabiaعرب نیز از بهترین گزینه هاست.|

لباس گرما |تور ارزان دبی

در محل کار، خانه و بیرون از لباس ملی امارات استفاده می شود ردای سفید و بلند مردان دشداش یا كاندورا نامیده می شود. دستمال سر پارچه ای نیز به رنگ سفید یا چهارخانه سفید و قرمز گوترا نام دارد که یک طناب مشکی سفت بنام اگال روی سر محکم می شود. در گذشته اعراب از این طناب برای بستن پای شترها استفاده می کردند. مشهودترین موارد در لباس زنان پیراهن های مشکی بلند بنام عبا و روسری بنام شیلا است. کودکان نیز اغلب به سبک لباس های غربی می پوشند.

دبی مدرن مقصدی پرشور برای گردش یا تجارت و یکی از برند شهرهای جدید است که با سنگاپور با چندین سال تجربه در زمینه گردشگری از نظر جشنواره های خرید و احیای زمین مقایسه می شود. با اینکه ترافیک وحشتناک است - مسیری که زمانی ۱۵ دقیقه ای سپری می شد اکنون بیش از یک ساعت طول میکشد - اما برنامه هایی برای بهبود حمل و نقل عمومی شامل خط آهن – مترو دبی به همراه دیگر پروژه ها در دست اجرا هستند یکی از این پروژه ها بلند ترین ساختمان جهان، بردبی است که ۸۱۸ متر ارتفاع دارد. گزینه های موجود برای سفر یک روزه از شهر شامل منطقه حفاظت شده بیابان دبی با گله های حفاظت شده گاو آهوی آفریقایی و آبادی های حتی با یک ساعت رانندگی می باشند. شارجه نیز با سوق Blue، منطقه باستانی، گالری های هنری و موزه صنایع دستی کمتر از یک ساعت رانندگی در امتداد ساحل با دبی فاصله دارد، در حالی که امارات عجمان، ام القوين و راس الخيمه در شمال زندگی در دبی را به همان شکلی نشان می دهند که پیش از ورود آن به دنیای ثروت و شهرت بوده است.

شما می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد تور ارزان دبی و تور ارزان استانبول برای ما ارسال کنید.