امروز قصد معرفی یکی از کشورهایی را داریم که نه تنها مردم ایران بلکه بسیاری از مردم دنیا دوست دارند در این کشور به دلیل استاندارد های بالای اقامت داشته باشند. همان طور که استحضار دارید با توجه به شرایط پیش آمده در کشور بسیاری خواهان دریافت  ویزای فوری شنگن یا کانادا هستند. در پست امروز به معرفی کشور کانادا خواهیم پرداخت. اگر شما هم متقاضی ویزای فوری کانادا هستید پیشنهاد می شود این پست را از دست ندهدید. بسیاری تا کلمه مهاجرت را می شنوند اولین جایی که به ذهنشان می رسد کانادا می باشد. کانادا علاوه بر شرایط عالی آموزشی و رفاهی عالی از لحاظ قوانین پیوسته در حال پیشرفت می باشد. نکنه دیگری که در مورد کانادا وجود دارد امنیت بالا در این کشور می باشد. یکی از دلایل بالای امنیت این کشور مثل بقیه کشورهای ناتو مثل فرانسه و بریتانیا خود را درگیر جنگ در کشورهای خاور میانه نمی کند پس تروریست هایی مثل داعش  و طالبان در خاک این کشور عملیاتی انجام نمی دهند.

اخذ ویزای فوری کانادا | اخذ ویزای فوری شنگن | ویزای شینگن
ویزای فوری کانادا

کانادا کشوری پهناوری است که در قاره آمریکای شمالی واقع شده است. این کشور با ایالت متحده آمریکا و سه اقیانوس بزرگ دنیا یعنی اقیانوس اطلس – اقیانوس آرام و اقیانوس منجمد شمالی مرز مشترک دارد. از لحاظ تقسیم بندی های کشوری کانادا دارای ده ایالت و سه قلمرو می باشد. شاید برایتان جالب باشد بدانید کانادا و ایالت متحده طولانی ترین مرز بین دو کشور را در جهان دارند. مهم ترین مشخصه  این کشور سرمای آن می باشد و بخش زیادی از خاک کانادا به دلیل برودت سرما خالی از سکنه می باشد البته هر چقدر به سمت جنوب این کشور حرکت کنید هوا متعدل تر می شود. کانادا دومین کشور بزرگ و پهناور دنیا پس از روسیه می باشد در حالی که جمیعت آن یک پنجم روسیه می باشد. بیش از سی و پنج میلیون نفر در این کشور زندگی می کنند که طبق آمار رسمی سال 2011 بیش از 165000 نفر ایرانی در این کشور زندگی می کنند که 55 درصد این جمیعت مرد و 45 درصد با قیمانده زن می باشد. جمیعت ایرانی در کانادا یا ایرانیانی هستند که به این کشور مهاجرت کرده اند یا کسانی هستند که ریشه ایرانی دارند  یعنی پدر یا مادر ایرانی دارند ولی در خاک کانادا متولد شده اند. قبل از سال 57 ایرانیان بیشتر برای امور سرمایه گذاری و آموزشی به خاک کانادا سفر می کردند در حالی که بهد از انقلاب بهمن ماه سال 57 نرخ مهاجرت به این کشور به طرز شدیدی افزاشی یافت درصورتی که بیشترشان به دلیل مسایل مذهبی و سیاسی مجبور به ترک خاک کشور شده اند.

 از مهم ترین شهر های کانادا منی توان به ونکور – کبک - تورنتو و مونترال می توان اشاره کرد. آیالت متحده و کانادا نه تنها دو همسایه بلکه دو دوست خوب هم می باشند به طوری که بالاترین سطح معاملات اقتصادی را با هم دارند اگرچه این مبادلات اقتصادی خالی از زیان هم نیست. وجود کارخانه هایی که به همین منظور در مرز دو کشور قرار دارد و آلودگی ناشی از آن و صدر نهایت صدمه به محیط زیست نمونه ایی از این زیان هاست.

ونکور یکی از شهر های محبوب کانادا می باشد که به دلیل قرارگیری در جنوب غربی دارای آب و هوا متعادل تری نسبت به شهر های شمالی کانادا است همچنین آبشار مشهور نیگارا  در این منطقه در نزدیکی با مرز آمریکا قرار دارد. در پست های آتی قطعا در مورد این آبشار که یکی از جاذبه های مهم قاره آمریکا شمالی و کانادا می باشد بحث خواهیم کرد.

اتاوا  پایتخت سیاسی  کانادا می باشد که خانه فرماندار و مجلس فدرال در این شهر قرار دارد. این شهر را می توان چهارمین شهر بزرگ  کانادا معرفی کرد.

اگر شما هم قصد اخذ ویزای فوری کانادا یا ویزای فوری شنگن  را دارید باید اطلاعاتی در مورد موارد زیر داشته باشید

شیوه های گوناگون مهاجرت به کانادا یا اروپا

اگر قصد پذیرش از موسسات آموزشی را دارید بهتر است چه شرایطی داشته باشید

مهاجرت توریستی به کانادا یا اروپا "  visitor visa"

چه شرایطی باید داشته باشید تا بتوانید ویزای موقت کانادا یا ویزای موقتی شنگن را اخذ می کنید

اگر قصد ویزای تحصیلی کانادا یا قصد دارید در اروپا ادامه تحصیل بدهید بهتر است چه مواردی را رعایت کنید.

(( study permission))

طریقه اخذ ویزای فوری کانادا یا شنگن از طریق سرمایه گذاری

اگر یکی از اعضای فامیلتان در خاک شنگن یا کانادا  زندگی می کنند برای پیوستن به عضو خانواده خود بهتر است چه قانون ها و شرایطی را داشته باشید تا در کم ترین زمان ممکن بتوانبد ملحق شوید

مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری

شرایط اخذ ویزای دائم شنگن و یا کانادا

 

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در موارد بالا می باشند ضمن این که در سایت ارزان تور سعی بر آن می شود که اطلاعاتی که شما جهت سفر و یا اخذ ویزا دارید به طور کامل در اختیار شما قرار دهیم. پست های بعدی کما را از دست ندهید

 

ویزای فوری کانادا | ویزای صد در صد کانادا | اخذ ویزای شنگن
ویزای فوری کانادا