ترکیه به عنوان یکی از مقاصد گردشگری به دلیل نزدیکی و وجود جاذبه های گردشگری مختلف همواره بین مسافران ایرانی از جایگاه بالایی از لحاظ توریستی قرار دارد به طوری که ایرانیان یکی از بالاترین ارسال مسافر را در این کشور دارد. بسیاری از ایرانیان  برای خرید و تجارت به این کشور مسافرت می کنند و ممکن است در یک سال بیش از چند بار به این کشور و شهر استانبول سفر کنند از این رو این که بتوانند هزینه های خود را مدیریت کنند بسیار مهم می باشد. تور ارزان بنا به درخواست های زیاد مسافران اقدام به برگزاری تور ارزان استانبول کرده اند.

تور ارزان استانبول | تور ارزان ترکیه | تور ارزان استانبول 97
تور ارزان استانبول

 

قیمت های تور ارزان استانبول

 

همان طور که از اسم پکیج مشخص می باشد مهم ترین پارامتر و مشخصه تور ارزان استانبول قیمت های اقتصادی و ارزان آن می باشد. خود کشور ترکیه نیز کشوری ارزان می باشد. شما با کمتر از 7 پوند می توانید یک هتل مناسب برای خود بگیرید. شما می توانید پرواز خود را بین پروازهای معراج – ایران ایر – تابان – ترکیش  - پگاسوز و دیگر پروازهای معتبر  انتخاب کنید. کلا تور های استانبول در فصل بهار و تابستان مقداری گران تر از تورهای برگزار شده در پاییز و زمستان می باشد ولی با این وجود در طول این دو فصل شما در سایت ما می توانید بهترین قیمت های ممکن  در طول فصل  نسبت به دیگر آژانس ها  داشته باشید. قیمت های پکیج ها به عوامل مختلفیذ بستگی خواهد داشت. طول مدت زمان اقامت شما – هتلی که انتخاب می کنید از عواملی است که بر قیمت پکیج شما تاثیر مستقیم دارد.از هتل های پنج ستاره  تا سه و دو ستاره را می توانید در  استانبول انتخاب می کنید. استانبول به دلیل فضای توریستی که دارد انواع هتل ها را در خود جایی داده است. شما می توانید هر هتل چند ستاره ایی در هر جای شهر که بخواهید می توانید انتخاب کنید. بهتر است هتلی که انتخاب می کنید با توجه به هدف سفرتان انتخاب کنید مثلا تعدادی از هتل ها نزدیک اماکن تاریخی است برخی دیگر نزدیک بازار و مراکز خرید. اگر در مورد هتل ها اطلاعاتی ندارید می توانید با شماره تماس 88517398 یا 88513966 حاصل فرمایید تا کارشناسان ما به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره تخصصی بدهند. ضمن این که  بسیاری از پکیج هایی که در سایت ما قرارمی گیرند پرواز چارتر استانبول هستند. نکته ایی در این مورد پرواز های چارتر خارجی وجود دارد در این پرواز ها نمی توانید پول خود را پس بگیرید. چارتر  به پروازهایی گفته می شود که در نزدیکی زمان پرواز صندلی هایی که باقی مانده است نصف قیمت یا حتی کمتر فروخته می شود. اگر پرواز شما شامل رفت و برگشت می شود و بلیط رفت شما چارتر است پیشنهاد می شود از قبل بلیط برگشت خود را رزرو کرده یا حدالقل قیمت آن را چک کنید تا بلیط برگشت خود را با قیمت بیشتر تهیه نکنید.

 

امکان مقایسه و انتخاب پکیج تور ارزان استانبول

 

 ارزان تور یک سایت مرجع مادر می باشد که دیگر آژانس ها پکیج های خود را در این سایت تبلیغ می کنند. شما می توانید همه این پکیج ها را در یک صفحه با هم ببینید. شما می توانید پکیج های آزانس های مختلف را با هم از لحاظ قیمت – نوع هتل  و نوع پرواز با هم مقایسه کنید و بهترین انتخاب ممکن را بین آن ها داشته باشید

 

کیفیت بالا در تور ارزان استانبول

 

 با این که پکیج های تور ارزان استانبول ارزان ترین پکیج های کشور  می باشد ولی جز بالا ترین پکیج های با کیفیت کشور نیز می باشند. تمام پکیج ها در تور ارزان از چندین فیلتر می گذرد تا مطمئن شویم هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت بهترین ها هستند و بعد از عبور از چندین فیلتر اجازه قرارگیری در سایت توسط ریاست مجموعه داده خواهد شد. ضمن این که تمام آژانس هایی که پکیج آن ها در سایت قرار می گیرد جز سرشناس ترین و بهترین آژانس های کشور هستند. ممکن است شما در سایت های مشابه کیج های مشابه ایی ببینید ولی مطمئنا اگر در زمان انتخاب پکیج انتخاب هوشمندانه ایی نداشته باشید و تفاوت بین پکیج ها را متوجه نشوید در طول سفر تفاوت را حس خواهید کرد!

 

تور ارزان دبی | تور ارزان استانبول | تور ارزان تایلند | چارتر ارزان | چارتر استانبول
تور ارزان استانبول | چارتر ترکیه

 

چرا تور ارزان استانبول

 

این شهر توریستی یکی از مقاصد گردشگری است که نه تنها بین ایرانیان بلکه بین توریست های خارج از کشور نیز دارای محبوبیت می باشد.  مراکز تفریحی فروان –بازارهای سنتی و مدرن – اماکن تاریخی و باستانی – سواحل زیبا و رویایی بخشی از جاذبه های توریستی این شهر می باشد.

 

 

سایت تور ارزان در حال کار کردن روی کلیدی مرتبط می باشد

شما می توانید کلمات زیر را در سایت و به زودی در گوگل سرچ کنید

 

 

 

تور ارزان استانبول

تور ارزان ترکیه

تور ارزان 98

هتل ارزان استانبول

تور ارزان به استانبول

تور ارزان استانبول 98

تور ارزان بهاری استانبول

لطفا ما را با پیشنهادات و انتقادات سازنده خود در یاری رساندن بهتر به هموطنان یاری رسانید. همچنین پست های تکمیلی ما را می توانید در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی فرمایید.

 

تور ارزان دبی | تور ارزان استانبول | تورهای ارزان ترکیه
تور ارزان استانبول