یکی از مهم ترین جاذبه های دبی پارک آبی آن می باشد. بسیاری از کسانی که از تور ارزان دبی استفاده می کنند رفتن به این پارک آبی را در برنامه های سفری خود قرار می دهند. تنوع بازی ها و دستگاه های بازی  باعث گردیده این پارک به یکی از محبوب ترین و شلوغ ترین جاذبه های دبی تبدیل شود. با ارزان تور همراه باشید.

 

تور ارزان دبی | تور ارزان استانبول | تور ارزان تایلند
تور ارزان دبی

پارک آبی دبی در کنار آسمان خراش مشهور العرب در ساحل جمیرا قرار دارد با نام " وایلد وادی " ( wild wadi water park )  شناخته می شود. جمیرا یکی از اوکس ترین سواحل دبی می باشد که در پست های آتی حتما در مورد این ساحل اطلاعات ارزشمندی در اختیار شما قرار خواهیم داد. این پارک آبی به دلیل تنوع و مدرن بودن دستگاه های بازی نه تنها در آسیا بلکه در دنیا نام و شهرتی برای خود دست و پا کرده  است. این پارک آبی بهترین جایی است که می توانید یک روز عالی و هیجانی را در دل کویر سپری کنید. با این که بیش از 20 سال از ساخت این پارک سپری می شود ولی رسیدگی و تعمیر دستگاه های پارک به خوبی توسط مسولین انجام می گردد به طوری که شما وقتی قدم به این پارک بگذارید احساس خواهید کرد  وارد یک پارک آبی تازه تاسیس شده اید. امکانات و تجهیزات پارک باعث گردیده این پارک در زمره 7 پارک آبی برتر دنیا قرار گیرد. نکته دیگر در مورد این پارک آبی دسترسی راحت به پارک می باشد. شما به راحتی از هر نقطه شهر می توانید با تاکسی و حتی وسایل نقلیه عمومی خودتان را به این پارک آبی برسانید. سازندگان پارک محل پارک را طوری انتخاب کرده اند که به دلیل باز بودن فضا شما به راحتی می توانید یکی از مناظر زیبا و دیدنی  دبی را  شاهد باشید, غروب آفتاب در ساحل جمیرا در کنار برج العرب منظره ایی است که شما نباید آن را از دست بدهید. اگر شما اقامت خود را در  یکی از هتل های جمیرا  بگذارنید, استفاده از این پارک برای شما رایگان خواهد بود زیرا در واقع سازنده این پارک گروه پیمانکاری جمیرا می باشد که کارهای عمرانی – گردشگری در دبی انجام می دهد واین یکی از امتیاز هایی است که برای مشتریان خود در نظر گرفته اند. شما می توانید با خانواده خود به این پارک دوست داشتنی بروید زیرا مسولین سعی کرده اند محیط خانوادگی در این پارک فراهم کنند تا شخص بتواند با خانواده خود در پارک به تفریح بپردازد.

 

تور ارزام مالزی | تور ارزان تایلند| تور ارزان مالزی | تور ارزان
تور ارزان دبی

 

یکی از بهترین وسایل بازی پارک سرسره آبی پارک با ارتفاع بیش از 33 متر می باشد شما در بالای سرسره منظره ایی رویایی از اطراف خواهید داشت و بعد می توانید تا پایین سر بخورید. استخر موج یکی دیگر از امکانات پارک می باشد. شما می توانید زیر آب رفتن به وسیله یک موج را از نزدیک تجربه کنید و خود را به موج های مصنوعی پارک بسپارید. در کل بیش از 30 وسیله بازی در " وایلد وادی واتر پارک " قرار دارند که هر کدام هیجان مخصوص به خود را دارد. بعد از بازی اگر خسته شدید می توانید در رستوران و یا کافی شاپ مجموعه غذا و ا نوشیدنی میل کنید و یا در گوشه ایی دراز بکشید بدن خود را به آفتاب بسپارید و با یک حمام آفتاب کلی ویتامین D جذب بدن خود کنید. این پارک توانسته از سایت Trip adviser  نمره خوبی کسب کند و این سایت این پارک را به عنوان بهترین پارک خاور میانه در سال 2017 معرفی گردید. این پارک کلی جایزه دیگر نیز توانسته ار آن خود کند که شاید یکی از مهم ترین آن ها " گلد کوالتی دبی اواردز  " باشد. اگر شما هم از مسافران تور ارزان دبی هستید پیشنهاد می شود حتما بازدید از این پارک در الویت برنامه های سفری خود قرار دهید مخصوصا اگر در فصل گرمات به دبی سفر کرده اید برای رهایی از گرما این پارک آبی یک انتخاب هوشمدانه برای شما خواهد بود.

 در پست های آتی بیشتر در مورد این پارک و دیگر جاذبه های دبی صحبت خواهیم کرد. اگر شما آژانس مسافرتی هستید  و از پکیجی که برای مسافرین تدارک دیده اید از لحاظ کیفیت و قیمت مطمئن هستید می توانید پکیج های تور ارزان دبی خود را در سایت ما قرار دهید تا در دسترس بازدید روزانه هزاران نفر قرار گیرد. ارزان تور از کسانی که ما را با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در خدمت رسانی به مردم عزیز یاری می کنند کمال تشکر را دارد.