به دلیل درخواست بالای مسافران تور ارزان استانبول در ادامه پست های روزهای قبل به تشریح خیابان های استانبول می پردازیم.در منطقه غرب آسیا و جنوب غرب آسیا ترکیه و استانبول از مهم ترین شهر های توریستی این حوزه می باشد که سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر از سر تا سر کره خاکی می باشد. همان طور که استحضار دارید این دو کشور جز هماسیه های کشور ما می باشند و به دلیل نزدیکی و داشتن جاذبه های مخصوص به خود دو مقصد محبوب بین ایرانیان می باشد. شاید شناخت خیابان های شهر های اصلی این دو کشور برای شما مهم نباشد اما اگر شما هم از ان دسته از گردشگرانی هستید که زیاد به این دو کشور سفر می کنید حتما از اهمیت شناخت خیابان ها در یک کشور غریب شناخت دارید و خوب میدانید اگر خیابان های شهری که به آن سفر می کنید را نشناسید چه مشکلاتی برای شما ممکن است به وجود آید.

پیشتر در مورد برخی از خیابان های مهم استانبول مثل خیابان بغداد – خیابان دیوان و خیابان استقلال  صحبت کرده ایم. در این پست بنا به درخواست عزیزانی که اقدام به تهیه تور ارزان استانبول کرده اند  قصد معرفی دیگر خیبان های اصلی استانبول را داریم. با ارزان تور همراه باشید.

 

تور ارزان استانبول| تور ارزان دبی
تور ارزان استانبول

 

خیابان عبدی ایپچکی

 

می توان این خیابان را یکی از خیابان های لوکس استانبول نامید. تقریبا تمام برندهای جهانی از لویی ویلتون تا گوچی  و پرادا را می توانید در این خیابان بیابید. اگر به دنبال جایی می گردید که بتوانید  کالاها و برندهای اقتصادی  را پیدا کنید  ما خیابان " تشویکه " را پیشنهاد می کنیم. در این خیابان می توانید برندهای اقتصادی تر مثل " “  Zara  و " Massimo Dutti  " را بیابید. دیدن این خیابان خالی از لطف نیست. بعد از خرید می توانید ازغذاها و رستوران های خیابان اصلی لذت ببرید.

 

خیابان سلطان احمد

بازدید از این خیابان در پکیج تور ارزان استانبول تعبیه شده است.  این بخش از شهر را می توان قلب استانبول نامید. این بخش توریستی بسیاری از جاذبه های گردشگری را دز خود جایی داده است. شما برای دیدن جاذبه های گردشگری این بخش بیش از یک روز وقت نیاز خواهید داشت. " مسجد ایا صوفیه " - " مسجد آبی یا سلطان محمد " – " پارک گول هانی " – " میدان ارابه رانی " – " موزه باستان شناسی استانبول " – " ایا صوفیه کوچک " – " موزه هنرهای ترکی و اسلامی " – " حمام ایا صوفیه خرم سلطان " بخشی از جاذبه های گردشگری این ناحیه از شهر می باشد. در پست های آتی بیشتر در این مورد صحبت می کنیم. شما اگر از تور ارزان استفاده نمی کنید و به صورت انفرادی یا غیر به استانبول سفر کرده اید می توانید از فرودگاه آتا تورک از سرویس های حمل و نقل عمومی برای رسیدن به بخش سلطان احمد استفاده کنید. در این خیابان برای هر ذائقه ایی میتوان غذا یافت از غذاهای ترکی چینی, دریایی , هندی وفست فودی همگی به راحتی در دسترستان قرار دارد. نکته دیگر کوتاهی فاصله جاذبه هاست و شما می توانید پیاده از این آثار دیدن کنید. اگر از پکیج های ما استفاده می کنید می توانید یک راهنما داشته باشید اما اگر راهنما ندارید  می توانید خود راهنمای خود باشید کافی است دفترچه راهنمایی در دست  داشته باشید تا با دانستن اطلاعاتی از جاذبه هایی که دیدن می کنید لذت خود را دو چندان کنید.

در پست های بعدی می توانید اطلاعات بیشتری  در مورد خیابان های استانبول را کسب کنید ضمن این که به معرفی تور ارزان دبی و دیگر تورهای  پرطرفدار کشورهای  شرق آسیا یعنی  تور ارزان تایلند و تور ارزان مالزی به همراه جاذبه های گردشگری خواهیم پرداخت. اگر قصد سفر در انتهای سال 97 یا 98 را دارید  تنها نیاز به چند روز وقت خالی دارید  ما تمام برنامه  ریزی های لازم را برای شما کرده ایم تا از سفر خود لذت ببرید. ضمن این که کسانی که به شرق آسیا در نوروز 98 یا اردیبهشت ماه قصد سفر به شرق آسیا را دارند می توانند از هوای ملایم این نوایحی در این فصل از سال  لذت ببرند. با ما همراه باشید.