استقبال کاربران عزیز از تور ارزان استانبول و تور ارزان دبی سبب گردید که پستی در مورد خیابان های این دو شهر بگذاریم تا راهنمایی باشد برای شما کاربران عزیزی که به این دو شهر توریستی سفر می کنید. همان طور که استحضار دارید در این چند سال اخیر این دو شهر تبدیل به مقاصد اصلی گردشگری مسافران از سراسر دنیا و همچنین ایرانیان تبدیل گردیده  است. اگر شما هم  برای خرید یا گشت و گذار زیاد به استانبول سفر می کنید بهتر است با خیابان های استانبول بیشتر آشنا شوید. ما سعی میکنیم در چندین پست به معرفی خیابان های این دو شهر بپردازیم, در این پست به معرفی  خیابان های شهر زیبای استانبول می پردازیم.فرقی نمی کند که شما از تور ارزان استانبول استفاده کرده اید یا خیر با ما همراه باشید تا قدمی در خیابان های استانبول با هم بگذاریم.

ابتدا بهتر است بدانید شهر استانبول پایتخت اقتصادی  و فرهنگی ترکیه می باشد. این شهر ساحلی در جوار دریایی مرمره  و بندری به نام بسفرقرار گرفته است. این تنگه از لحاظ استرتژیکی نقش مهمی را ایفا می کند و در واقع دو قاره آسیا و اروپا را از هم جدا می کند. در پست های آتی به صورت تخصصی به این شهر نگاه خواهیم کرد ولی هدف این پست معرفی خیابان های استانبول می باشد.

 

ویزای فوری کانادا | ویزای فوری شنگن| تور ارزان استانبول | تور ارزان تایلند| تور ارزان مالزی| تور ارزان دبی
تور ارزان استانبول

 

 

خیابان بغداد

خیابان بغداد که ترک ها به آن خیابان bagdad  می گویند یکی از خیابان های اصلی شهر استانبول می باشد که دربخشی از قسمت آسیایی شهر محسوب می گردد. این خیابان مرکز خرید افراد محلی این قسمت از شهر می باشد. در این خیابان برای هر سلیقه ایی می توان مغازه ایی یافت. در طول این خیابان هم میتوان مغازه های لوکس و مغازه های سنتی است, مطمئن باشید حتی اگر سخت پسند هستید در این خیابان خواهید توانست کالای مورد نظر خودرا پیدا کنید. همچنین خیابان بغداد پر است از کافه و رستوران های مختلف. شما  می توانید بعد از صرف قهوه یا وعده غذایی تان تا دریا قدم بزنید زیرا این خیابا محبوب تا ساحل دریا فاصله چندانی ندارد.

 

خیابان دیوان

 

به حد فاصل میدان بایزید تا میدان ایاصوفیه  خیابان دیوان می گویند که از لحاظ استراتژیکی دارای اهمیت بالایی می باشد چون برخی از جاذبه های گردشگری  مهم شهر در این خیابان و خیابان های اطراف قرار گرفته است. بازار اصلی و بزرگ شهر- مسجد آبی و هیپودروم برخی از مهم ترین جاذبه های این بخش شهر محسوب می گردد که  می توانید  یک صبح تا عصر خود را می توانید در این بخش از شهر بگذارنید. خیابان دیوان دارای کافه ها و رستوران های عالی می باشد که انتظار شما را می کشد.

 

خیابان استقلال

 

خیابان استقلال یکی از خیابان های مهم و اصلی شهر استانبول می باشد که از میدان تکسیم تا تونل طول دارد. شاید این خیابان را بتوان شلوغ ترین خیابان شهر استانبول نامید  خیابان استقلال دارای خیابان های  فرعی زیادی می باشد  که پیشنهاد می کنیم یک روز را برای  بازدید از این خیابان و خیابان های اطراف بگذارید. اگر شما دوست دارید غذاهای هیجان انگیز و جدیدی را تست کنید سری به بازار بیو گلو بالیک بزنید که در یکی از انشعابات فرعی خیابان استقلال واقع گردیده است.  اگر شما به دنبال کالای لوکس و برند هستید می توانید در این خیابان شعبه ایی از آن را بیابید  از برند های ترک گرفته تا برندهای معتبر اروپایی و ترک.

 

اگر شما هم قصد سفر به ترکیه را دارید پیشنهاد می کنیم  به پکیج تور ارزان استانبول در منو  مراجعه کنید. شما می توانید در این بخش از منو, تور هایی را بیابید  که به دلیل اسقبال کاربران ما را بر آن داشت تا قسمتی با عنوان تور ارزان قرار دهیم و پکیج های محبوب مان را در این قسمت عرضه کنیم. تور ارزان دبی  یا تور ارزان مالزی بخشی از این قسمت می باشد.

شما می توانید برای بهبود روند کار پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و ما را به دوستلن و آشنایان خود معرفی کنید.

 تور ارزان|ویزای فوری کانادا | ویزای فوری شنگن| تور ارزان استانبول | تور ارزان تایلند| تور ارزان مالزی| تور ارزان دبی
تور ارزان استانبول