در پست امروز قصد داریم به معرفی راهکارهایی برای اخذ ویزای فوری شنگن و ویزای فوری کانادا  بپردازیم.  اگر شما با یک سری راهکار آشنا شوید میتوانید پروسه نسبتا طولانی را به حدالقل زمان ممکن برسانید. پیشنهاد ما این است قسمت بلاگ  ارزان تور را دنبال کنید ما در این قسمت راهکارها ی سفر ارزان – جاذبه های گردشگری  و همچنین به معرفی های تورهای ارزان خواهیم پرداخت. با ارزان تور همراه باشید.   بعد از اخذ ویزا به طور قطع مرحله جدیدی از زندگی تان شروع خواهد شد و قصل جدیدی از زندگی تان آغاز خواهد شد.

 

ویزای فوری کانادا |ویزای فوری شنگن
ویزای فوری کانادا |ویزای فوری شنگن

 

در ابتدا بهتر است بدانید ویزا چیست. ویزا برگه ایی است که نشان می دهد کنسولگری و آن کشور با درخواست شما برای ورود به خاک آن کشور موافقت کرده است و این برگه در انتها ضمیمه گذرنامه خواهد شد. برای گرفتن ویزای فوری کانادا یا اخذ ویزای فوری شنگن نیاز به گرفتن وقت  از سفارت خواهید داشت. این دو مورد از مواردی است که در سال های اخیر با توجه به وضیعت اقتصادی با استقبال زیادی رو به رو شده است که دلیل این امر شرایط  خوب زندگی در حوزه شنگن و کانادا می باشد. برای اخذ و گرفتن  باید به کشورهای همسایه مثل ارمنستان – دوبی و یا ... سفر کنید که دلیل این امر قطع روابط دیپلماسی بین ایران و کانادا میباشد و به همین دلیل این کشور در خاک ایران کنسولگری ندارد و به همین منوال ایران نیز قاعدتا در خاک این کشور سفارت ندارد. معمولا برای گرفتن وقت ویزا باید به صورت آنلاین یا یه صورت حضوری باید اقدام کنید. ایرانیان برای گرفتن وقت  معمولا از طریق خاک دوبی  یا ترکیه اقدام میکنند. 

ویزای فوری کانادا |ویزای فوری شنگن
ویزای فوری کانادا |ویزای فوری شنگن

ویزای کانادا برای ایرانیان معمولا در خاک ترکیه از طریق دو شهر Ankara  یا   Istanbul صورت  میگیرد که این پروسه معمولا بین 3 روز تا یک هفته کاری طول خواهد کشید ((توسط vac)).  گرفتن ویزا به طور کلی کاری است تخصصی که بهتر است این امر را به متخصصین ما بسپارید تا 0 تا 100 کار را برایتان به بهترین نحو ممکن انجام دهند چون اگر شما خودتان کارهای اخذ ویزا را انجام دهید یا  این امر مهم را به افراد غیر حرفه ایی بسپارید ممکن است ویزای شما رد شود و شما دیگر نخواهید توانست  وارد خاک شوید و یا در بهترین حالت ممکن است پروسه زمانی  اخذ ویزای شما ممکن است بسیار طولانی تر شود پس بهتر است از همان اول این موارد را رعایت کنید  تا از این احتمالات جلوگیری کنید . در پست های آتی بیشتر در مورد اخذ ویزای فوری کانادا  مخصوصا ویزای فوری شنگن بیشتر صحبت خواهیم کرد و به شما راهکارهایی نشان خواهیم داد تا احتمال اخذتان بیشتر شود و همچنین توضیح خواهیم داد چه مدارکی لازم  خواهید داشت. شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و مطالب ما را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید و از مزایای این امر بهره مند شوید