معرفي مراكز خريد  در تور تایلند بانكوك


خريد در شهر شلوغ بانكوك كه پر از مراكز خريد متنوع و گوناگون است كار سختي نيست اما انتخاب يك مركز خريد خوب كه نياز گردشگران تور تايلند برطرف كند كمي دشوار است به همين دليل در اين بخش قصد داريم كه مناسب ترين و معروف ترين مراكز خريد را به شما گردشگران تور ارزان تايلند یا تور تایلند معرفي كنيم كه علاوه بر اقامت كوتاه در بانكوك بتوانيد بهترين خريد را در معروف ترين مراكز خريد انجام دهيد . يكي از واجبات سفر به تايلند خريد آن است زيرا مسافران تور ارزان تايلند به شهر ارزاني قدم نهاده ايد و اگر مراكز خريد معتبر و معروف را بشناسيد مي توانيد با سرعت و كيفيت بالايي خريد مناسبي انجام دهيد.

مركز خريد“ MBK ”
اين مركز خريد در مركز بانكوك و منطقه سيام واقع شده است و مسافران تور تايلند كه به دنبال مركز خريدي با كيفيت و تنوع محصول و همچنين قيمت مناسب مي گردند حتما به اين مركز خريد سري بزنند. اين مركز خريد 8 طبقه و داراي 200 فروشگاه كه مملو از پوشاك، چرم و محصولات چرمي، ‌لوازم جانبي مد،‌ انواع كيف،‌ زيور آلات،‌ لوازم برقي، ‌بازيهاي كامپيوتري،‌ دوربين و لوازم تحرير و ... مي باشد. اين مركز خريد يكي از پرطرفدار ترين مراكز در بين مسافران تور ارزان تايلند مي باشد. شما گردشگران مي توانيد بعد از خريدتان از نوشيدني ها و غذاهاي متنوع در رستوران ها و كافه هاي موجود در آنجا است استفاده كنيد.

 

مرکز خرید در تور تایلتد | تور ارزان تایلند
مرکز خرید در تور تایلتد | تور ارزان تایلند

مركز خريد سيام پاراگون“ Siam Paragon ”
در سال 9 دسامبر 2005، اين مركز خريد بزرگ و مجلل كه از فولاد و شيشه ساخته شده است در شهر بانكوك افتتاح شد. مركز خريد سيام پاراگون با مساحتي حدود 500 هزار متر كه شامل5 طبقه مي باشد يكي از بزرگ ترين مراكز خريد در آسيا مي باشد. گردشگران تور ارزان تايلند كه به دنبال اجناس لوكس و پر زرق و برق مي گردند حتما سري به اين مركز خربد بزرگ بزنند.
انواع ماركهاي بين المللي و معروف مانند هوگو باس،‌ ورساچه،‌ گوچي،‌ هرمس و بريبري و همچنين به روز ترين مدل هاي لباس در اين مركز خريد به فروش مي رسد كه اين امر محبوبيت زيادي را در بين گردشگران تور ارزان تايلند بوجود آورده است. همچنين مسافران تور تايلند مي توانند انواع محصولات الكترونيكي و دكوراسيون خانه و همچنين اتومبيل هاي اسپرت را در اين مركز خريد مجلل مشاهده نمايند. برای اطلاع در مورد باید و نباید های تور تایلند کلیک کنید.

مركز خريد فروم فنگ“ Phrom Phong ”
پاساژي بزرگ و زيبا كه داراي 400 مغازه با برند هاي لوكس خارجي و تايلندي مي باشد. اين پاساژ داراي رستوران هاي زيبا و فانتزي است كه به منوريل مجهز مي باشد و شما گردشگران تور ارزان تايلند بعد از خريدتان مي توانيد سري به اين رستورانها بزنيد و از نوشيدني ها و غذاهاي متنوع آنها نهايت لذت را ببريد.
مركز خريد ترمينال21“ Terminal 21 “
اين مركز خريد منحصر به فرد در جاده سخومويت واقع شده است و هدفش ارائه حس جهانگردي به شما مسافران تور تايلند مي باشد. هركدام از مغازه هاي موجود در اين پاساژ به شكل نماد كشورهاي مختلف ساخته شده است. براي مثال وقتي وارد اين پاساژ مي شويد حس مي كنيد كه در رستورانها و مغاره هاي شهر تركيه ،‌ لندن،‌ توكيو، سان فرانسيسكو و ..... قدم مي زنيد.

مركز خريد سنترال امبسي “ Central Embassy ”
اولين و لوكس ترين مركز خريدي است كه در بانكوك داراي رستوران هاي بي نظير،‌ سينما ‌و يك هتل 6 ستاره را در خود جاي داده است.
اين مركز خريد سالانه توريست هاي زيادي را از سرتاسر جهان به سمت خود مي كشاند و شما گردشگران تور ارزان تايلند مي‌توانيد به اين مركزي خريد لوكس سري بزنيد و از مغازه هاي برند آن خريد هاي مورد نياز خود را انجام دهيد.

مركز خريد سيام سنتر“ Ciam Center “
مركز خريد لوكس ديگري در شهر بانكوك كه دقيقا در مركز سيام واقع شده است و بيش از 200 برند معتبر بين المللي و تايلندي در اين مركز مشاهده مي شود. مسافرن تور تايلند مي توانند بهترين خريد پوشاك خود را با برند معتبرشان از اين مركز خريد تهيه نمايند.

 

مراکز خرید تور تایلند و تور ارزان تایلند
مراکز خرید تور تایلند و تور ارزان تایلند

 

مركز خريد آسياتيك“ Asiatique “
زيبا رين مركز خريد در بانكوك كه شامل 40 رستوران و 1500 بوتيك مي باشد. جالب است كه گردشگران تور ارزان تايلند بدانند كه شروع كار مركز خريد آسياتيك از 5 عصر مي باشد و شما مي توانيد تا هر زماني كه بخواهيد از مغازه هاي اين پاساژ سوغاتي‌هايتان را تهيه كنيد. اين مركز از دو قسمت تشكيل شده است كه يكي بازار شبانه و ديگري يك مركز خريد بزرگ ولوكس مي باشد و به همين دليل يكي از محبوب ترين بازار ها در بين مردمان بانكوك و گردشگران تور تايلند مي باشد.

بازار چاتوچك“ Chatuchak Market”
يكي از بازار هاي آخر هفته اي در بانكوك مي باشد كه از جان مرغ تا شير آدميزاد در اين بازار يافت مي شود. افرادي كه در اين بازار هستند فقط در حال چانه زدنند و گردشگران تور ارزان تايلند در اين بازار هنگام خريدشان عجله نكنند و قبل از پرداخت مبلغ حتما چانه بزنند زيرا ممكن است لوازم خريداري شده را تا نصف قيمت اصلي بتوانيد تهيه كنيد.
يكي از تجربه هاي به ياد ماندني براي گردشگران تور تايلند رفتن به اين بازار شلوغ مي باشد. در اين بازار 8 هزار مغازه با محصولات بسيار متفاوت و ارزان وجود دارد.

 

تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند
تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند