اگر شما هم قصد اخذ ویزای کانادا  یا ویزای فوری کانادا را دارید این پست را از دست ندهید. كانادا دومين كشور پهناورو بزرگ جهان كه واقع د رشمال قاره آمريكاي شمالي است.
قسمتي از كشور كانادا كه نزديك به قطب شمال است بسيار آب و هواي سردي دارد و به همين دليل خالي از سكنه مي باشد.
كشور كانادا از 10 استان و 3 ناحيه تشكيل شده كه توسط دولت هاي مستقل از يكديگر اداره مي شود و در مجموع تحت پوشش دولت فدرال قراردارد . اين كشور تقريبا از 33600 هزار نفر جمعيت دارد وزبان انگليسي و فرانسه دوزبان اصلي در اين كشور مي باشد. تنوع فرهنگي در اين سرزمين به وضوح به چشم مي خورد.تقريبا 35 ميليون نفر از جمعيت كانادا را اقليت مهاجران چيني،‌آفريقايي،‌آسياي جنوبي و غربي و .... تشكيل داده اند که اکثرا ویزای کانادا دارند.
درخت افرا براي كانادايي ها بسيارپر اهميت است به همين دليل پرچم سفيد و قرمز با نماد برگ افرا به عنوان پرچم رسمي اين كشوردر تاريخ 15 فوريه 1965 انتخاب شد
اين كشور از نظر كيفيت زندگي جزء 10كشور برتر جهان محسوب مي گردد.
فراواني كالاو خدمات، اين كشور را جزء 3 كشور ايده آل براي زندگي د رجهان قرار داده است.

 

ویزای کانادا | ویزای فوری کانادا
ویزای کانادا | ویزای فوری کانادا

 

جاذبه هاي شهر كانادا با ویزای کانادا

شهر كانادا به دليل طبيعت بكر و دست نخورده اش و همچنين درياچه هاي زيبايش در بين گردشگران ویزای کانادا معروف مي باشد.
طبيعتي بكر و رويايي با ساختمانهاي چوبي رنگارنگ كه هرساله ميليوينها گردشگر تور كانادا را به سمت خود جذب مي كند.
شهر بنف
شهري محصور شده دل كوهستان كه در مركز يك پارك ملي واقع شده است و اولين مكان ديدني كه نظر مسافران تور ارزان كانادا را به خود جلب كرده است. اسكي، كوه نوردي،‌دوچرخه سواري فرصت هاي تفريحي است كه اين شهر براي شما ايجاد مي كند.خيابان هاي شهر بنف مملو از رستورانها، كافه ها و فروشگاه هاي متنوعي است كه ميزبان مسافران تور كانادا مي باشند. معماري جذاب و طبيعت خيره كننده اين شهر نگاه هرتوريستي را به خود جلب مي كند.
كاخ يخي پادشاهان كانادا
هتل گليس يكي از زيباترين هتل هاي يخي دنيا است . اين هتل در نزديكي شهر كبك واقع شده است كه داراي تنديس هاي يخي بسيار زيبا مي باشد. در آنجا نوشيدني هاي گرم و سرد در ليوان هاي يخي سرو مي شود واتاق هاي اين هتل داراي كيسه هاي خواب بسيار گرم مجهز شده كه شبي به ياد ماندني را براي شما مسافران  ویزای کانادا بوجود مي آورد.  برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزای کانادا کلیک کنید
تنگه هافنر
تنگه هافنر،‌يكي از ميراث هاي فرهنگي يونسكو است، بهشتي حبس شده در دل سنگ و يخ كه در پارك ملي " كوتناي " واقع شده. اين تنگه به دليل زيبايي طبيعي اش سالانه بسياري از گردشگران، عكاسان و سنگ نوردان را مانند يك آهنربه سمت خود جذب مي‌كند. در ابتدا هر گردشگري مجذوب غارهاي باستاني و ستون هاي عظيم يخي وقنديل هايي كه از سقف آويزان شده است، مي شوند. فصل زمستان بهترين زمان براي بازديد از اين تنگه زيبا است و به مسافران تور ارزان كانادا پيشنهاد مي شود كه بازديد از اين تنگه بسيار زيبا را از دست ندهند.
آبشار نياگارا
آبشار نياگارا يا آبشار " نعل اسبي" بزرگترين و زيبا ترين آبشار دنيا كه در كشور كانادا واقع شده است و هر ساله گردشگران زيادي را به خود جذب مي كند. اين آبشار مرز مشترك بين كشور آمريكا و كانادا است به همين دليل نيمي از آن متعلق به كانادا و نيمي ديگر متعلق به كانادا است. اگر ویزای کانادا یا ویزای فوری کانادا را دارید این جاذبه را از دست ندهید
رشته كوه هاي راكي
يكي ديگر از جاذبه هاي منحصر به فرد كشور كانادا رشته كوه هاي زيباي راكي است . جايي است كه گردشگرا ن  با ویزای كانادا یا ویزای فوری کانادا  براي دوچرخه سواري،‌اسكي، پياده روي و ... انتخاب مي كنند. منطقه اي آرام بخش كه مملو از آبشار ها،‌يخچال هاي طبيعي و غارهاي بسيار زيبا است كه حتي ميتوان فسيل هايي از حيوانات ماقبل تاريخ را در آنجا مشاهده كرد.
پارك ملي بنف يكي از قديمي ترين پارك هاي كانا كه در بين رشته كوه هاي راكي واقع شده است. پارك ملي بنف به همراه سه پارك زيباي ديگردر اين رشته كوه با نام هاي جاسبر،‌كوتناي، و يوهو در ميراث جهاني يونسكو به ثبت رسيده است جزء ‌پربازبيننده ترين پارك هاي جهان به حساب مي آيد.. دشت يخي در اين پارك از درياچه لويز تا پارك ملي جاسپر امتداد دارد.

 

ویزای فوری کانادا
ویزای فوری کانادا


هاي پارك
 اگر ویزای کانادا یا ویزای فوری کانادا را دارید هاي پارك بزرگترين پلرك عمومي در تورنتواست كه با فضايي كاملا باز امكاناتي ازقبيل زمين بازي مخصوص كودكان،‌ زمين بيس بال،‌ استخر روباز، باغ وحش،‌ آبشارو امكانات رفاهي ديگر را براي علاقه مندان به اين پارك فراهم كرده است.
آكواريوم ريپلي كانادا
آكواريوم عظيم و شگفت انگيزي كه داراي بيش از 16000 هزار آبزي است كه در داخل يك حفره شيشه اي مانند با 5/7 ميليون ليتر آب قرار دارند. گردشگران تور كانادا با قدم زدن د راين حفره شيشه اي عظيم مي توانند كوسه ها، سفره ماهي ها،‌ماهي هاي پهن برقي و آبزيان ديگر را مشاهده كنند.
موزه رويال اونتاريو
اين موزه معروف در شهر تورنتو واقع شده است. اين موزه مجموعه اي از تصاوير و مجسمه هاي انسانهاي ما قبل تاريخ و دايناسور ها را در خود جاي داده است . در اين موزه آپار معمار يچيني و كشور هاي آسياي يو خاور ميانه نيز به چشم ميخورد.
قلعه كاسا لوما
يكي ديگر از ديدني هاي تورنتو كه نبايد بازديد از آن را از دست داد قلعه كاسا لوما است. اين قلعه متعلق به شخصي بسيار ثروتمند بوده كه روياي زندگي در قلعه را داشته است بنابراين اين قلعه را برروي دامنه اي از كوهستان ساخت كه داراي مسير هاي مخفي براي عبور و مرور ، باغ هاي گل ، كتابخانه مي باشد. ساخت اين قلعه به مدت 3 سال و با كمك 300 كارگر به طول انجاميد.

 

 

ویزای کانادا | ویزای شینگن | اطلاعات ویزا
ویزای کانادا | ویزای شینگن | اطلاعات ویزا

در پست های آتی بیشتر در مورد ویزای کانادا و ویزای فوری کانادا صحبت خواهیم کرد