شهر شتاسی تور دبی

يكي از تور های مدرن در ناحيه خليج فارس كه توجه توريستهاي بسياري را به خود جلب كرده است ، تور دبي مي باشد. اين شهر كوچك توانسته است با مدت زمان اندكي به پيشرفت قابل توجهي از لحاظ امكانات رفاهي،‌ تجاري، گردشگري و اقتصادي برسد. برج هاي فوق مدرن، طراحي هاي زيباي مهندسي و همچنين مراكز خريد پيشرفته موجب جلب توجه خاص تجار و گردشگران تور دبي به اين شهر كوچك شده است.
با شركت هواپيمايي داتيس پرواز پارس همراه باشيد تا شما گردشگران تور دبي  و تور ارزان دبی را با تعدادي از مناطق معروف در دبي بيشتر آشنا كنيم .(Al Barsha) منطقه آل برشا در تور ارزان دبی


منطقه اي آرام و ايمن در ناحيه غربي شهر و بين خيابان هاي شيخ زايد و شيخ محمد بين زايد كه از نواحي مختلفي با امكانات مخصوص به خودش تشكيل شده است. در آل برشا 1، آپارتمان ها و رستوران ها قراردارد و در آلبرشا 2و3 و آل برشاي جنوبي ، خانه هاي ويلايي قرار دارد. وجود ساختمان هاي مسكوني در اين منطقه موجب شده كه بيمارستان ها و مدارس در اين قسمت ساخته شوند و اين قسمت را به منطقه امن تري در دبي تبديل كند. بعد از ساخت پيست اسكي مصنوعي درمركز خريد امارات، رفت و آمد در اين منطقه بيشتر از پيش شد.
مسافران تور ارزان دبي مي توانند براي اقامتشان از هتل هاي 4،3 و 5 ستاره كه در اين منطقه وجود دارد استفاده نمايند.
بيشترين جاذبه توريستي در اين منطقه به مركز خريد امارات مربوط مي شود كه در آن بزرگترين پيست اسكي سرپوشيده ساخته شده كه بسياري از گردشگران تور ارزان دبي را به خود جذب كرده است. اگر علاقه به ديدن فيلم داريد مي توانيد بعد از خريد سري به سينماي وكس در مركز خريد امارات بزنيد و فيلم مورد علاقه خود را تماشا كنيد. مسافران تور دبي مي‌توانند انواع غذاهاي بين المللي، اروپايي، عربي را در رستوران هاي متنوع اين مركز خريد امتحان كنند و از آن لذت ببرند.

 

(Al Bastakiya Dubai) محله بستكيه دبي


يك محله قديمي است كه تجار ايراني اهل بستك (استان هرمزگان) كه عمدتا تاجر مرواريد و پارچه بودند دراين منطقه اقامت داشتند. منطقه بستك در شرق بردبي و در مجاورت خور دبي قراردارد. در اينجا مي توانيد از نزديك با فرهنگ و تمدن و همچنين آداب و رسوم مردم دبي بيشتر آشنا شويد. مسافران علاقه مند به جاذبه هاي تاريخي و باستاني در تور دبي مي‌توانند از موزه هاي موجود در اين منطقه ديدن كنند. در محله بستكيه خانه ها به سبك معماري سنتي عربي با بادگيرهاي مخصوصي و حياط هاي بزرگي ساخته شده است كه نشان مي‌دهد اين خانه ها با اين مشخصات متعلق به تاجران و ثروتمندان ايراني آن زمان بوده است. گالري معروف مجلس كه آثار هنري و بسياري در آن قرار دارد مود توجه گردشگران تور ارزان دبي قرار گرفته است.

 

دوبی مال تور ارزان دبی | تور دبی | تور ارزان دبی
دوبی مال تور ارزان دبی | تور دبی | تور ارزان دبی

(Dibai Marina) منطقه دبي مارينا در تور دبی

 


يكي از منطقه هايي كه مورد توجه گردشگران تور ارزان دبي مي باشد منطقه ساحلي دبي مارينا است.جالب است بدانيد كه يك كانال آب به طول تقريبا 3 متر از خليج فارس آب را به داخل اين منطقه هدايت مي كند و كم كم با گذشت زمان برج ها و اقامت گاه هاي تفريحي در آنجا ساخته شد. مسافران تور دبي مي توانند علاوه برتفريحات آبي از معروف ترين مركز خريد لوكس دبي مارينا لذت ببرند.

(Bar Dubai) منطقه بردبي
اين منطقه از بافت پيشرفته تري ساخته شده و اكثر برج ها و آسمان خراش ها در اين منطقه واقع شده اند. رستوران هاي بسيار لوكس و شيك عربي كه مورد توجه بسياري از گردشگران تور ارزان دبي قرار گرفته در اين منطقه به چشم مي خورد.

(Jumeirah) محله جميرا در تور دبی


منطقه پر طرفدار براي گردشگران تور دبي منطقه جميرا است كه انواع تفريحات متفاوت را مي توان در آنجا مشاهده كرد. هتل هاي بسيار لوكس و گران مانند هتل برج العرب،‌هتل قصر، هتل مينا السلام و .... در اين منطقه واقع شده اند.

(Jebel Ali Dubai) محله جبل علي در تور دبی 

تور دبی | تور ارزان دبی | دیدنی های تور دبی
دیدتی های تور ارزان دبی | تور دبی | تور ارزان دبی


اين منطقه در ابتدا از چند روستاي كوچك تشكيل شده بود ولي بعد از گذشت زمان و پيشرفت دبي اين منطقه به يك بندر گاه مهمي در خاور ميانه تبديل شد. در محله جبل علي زمين هاي بازي گلف، مركز خريد معروف ابن بطوطه، كلابهاي شبانه، ساحل زيباي جبل علي قراردارد. مسافران تور ارزان دبي كه علاقه به بازي گلف دارند حتما سري به اين منطقه بزنند و از آن لذت ببرند.
(Dubai Mall) دبي مال
يكي از بزرگترين مراكز خريد در جهان كه سينما، زمين اسكيت روي يخ و محوطه بازي مجهزي را در خود جاي داده است و رابط ورودي به برج العرب و آكواريوم دبي نيز مي باشد. دبي مال در ماه هاي اوت، جولاي،‌ ژانويه و فوريه فستيوال هاي بزرگي را برگذار مي كند. به شما مسافران تور ارزان دبي پيشنهاد مي كنيم كه هنگام سفر خود به دبي حتما از اين مركز خريد مدرن ديدن نماييد.

 

(Deira) منطقه ديره در تور دبی
جاذیه های تور دبی
جاذیه های تور دبی

 


بزرگترين بازار طلا و مسكوكات سنتي درديره قراردارد. همچنين بازار ادويه كه گردشگران تور دبي انواع بسته بندي هاي سماق،‌ آويشن،‌ زعفران، زيره و..... را در آنجا مشاهد و خريد نمايند. مراكز خريد و هتل هاي ارزان قيمت و دسترسي آسان به بازار پوشاك از جمله ويژگي هايي است كه تعدادي از گردشگران تور ارزان دبي را به اين سمت مي كشاند.
مسافران عزيز مي توانند با تهيه يك تور ارزان دبي از آژانس مسافرتي داتيس پرواز پارس از شهر مدرن دبي ديدن نمايند و از مراكز خرديد و اماكن تفريحي آن نهايت لذت را ببرند.