كشور زيباي تايلند


يكي ديگر از كشورهاي پر گردشگري كه از نقاط مختف دنيا به دليل جاذبه هاي زيبايش به آن سفر مي كنند تايلند مي باشد. تايلند به معناي لبخند زيبا، يكي از مقصدهای گردشگری است كه مورد محبوبيت ايرانيان ( تور تایلند ) و بسياري از گردشگران خارجي مي‌باشد. سواحل و جزاير متعدد، فرهنگ متفاوت، طبيعت بكر، هتل‌هاي لوكس و ساحلي ، مراكز تفريحي و ديدني، مراكز خريد متعدد از جمله مواردي است كه مي‌تواند براي گردشگران تور ارزان تايلند سفري خاطره انگيز را بوجود بياورد.
بيشتر جمعيت تايلند مذهب بودايي دارند و به همين دليل معابد بودا نقش بسزايي در فرهنگشان دارد و جزء لاينفك زندگي آنان به حساب مي‌آيد.
اختلاف زماني بانكوك با ايران 03:30+ دقيقه واحد پولي شان بات است. شهر بانكوك پايتخت كشور تايلند بيشترين مراكز خريد متنوع و همچين معابد بودا را در خود جاي داده است.
تور ارزان تايلند به دليل جزاير متعدد و زيبايش مانند پوكت، ساموئي و شهر ساحلي پاتايا بين گردشگران معروفيت خاصي دارد. در تور بانكوك و پوكت خواهيد ديد كه شهرهاي ساحلي اين كشور در تمام فصول گرم و مرطوب و از ماه مي تا اكتبر باراني است و شهر بانكوك هم نيز آب و هوايي خشك و باراني دارد و گرم ترين فصل آن نوامبر تا ماه آوريل مي‌باشد.
يكي از شهر هايي كه مناسب براي خريد مي باشد بانكوك است كه بيشترين مراكز خريد را در خود جاي داده است. وقتي همراه با تور بانكوك در خيابانهاي تايلند قدم خواهيد زد مي‌بينيد كه رستورانهاي محلي خياباني در سراسر شهر با غذاهاي متنوع بسياري وجود دارد و شما مي‌توانيد غذاهاي جديد با طعم هاي مختلفي را تجربه كنيد.در مورد حمل و نقل اصلا نگران هزينه نباشيد شما مي‌توانيد با اتويوس و ترن يا توك توك با حد اقل هزينه به تمامي مراكز يا مكان هاي ديدني دسترسي داشته باشيد.
يكي از خليج هاي بسيار معروف بين توريست ها، كه در ادامه اطلاعات بيشتري به شما گردشگران تور تايلند خواهيم داد، خليج زيباي فانگ نگا است.

 

تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند
تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند

 

 


خليج زيباي فانگ نگا باي


در نزديكي جزيره پوکت خليج زيباي فانگ نگا با طبيعت بكر وجود دارد. خليجي زيبا ساخته شده از سنگ آهك كه به صورت عمودي بر روي آب خود نمايي مي‌كند. اين خليج خوش منظره از مجموع چند خليج کوچکتر، غارو سرداب هاي ديگر تشکيل شده كه تحت منطقه حفاظت شده پارك ملي قرار گرفته است. 88 گونه از پرندگان و سه گونه دوزيست و تعدادي از خزندگاه و پستانداران كمياب در اين تنوع زيست محيطي وجود دارند. مسافران تور ارزان پوك مي توانند به راحتي به اين جزيره دسترسي داشته باشند و از موزه و صنايع دستي آن ديدن فرمايند. از معروف ترين جزاير فانگ نگا با نام اصلي كو تا پو كه به دليل طبيعت بكرش باعث شد كه كارگردانان براي ساختن فيلم هايشان به آنجا سفر كنند و قسمت هايي از فيلم خود را درآنجا بسازند و همين امر بعد از ساخت يكي از فيلم هاي معروف جيمز باند با نام 007 در اين جزيره، به شهرت قابل توجهي رسيد و نام آن را جزيره جيمز باند نهادند. جزيره جيمز باند، جزيره اي آهكي است با درختاني سرسبز از بيل كاكتوس ، سرخس و پاندانوس كه در سنگ ها رشد مي كنند. بازي هاي اين جزيره شامل جت اسكي، قايق سواري و غواصي مي باشد .براي ديدن اين جزيره و غارها و سردابهاي آن مسافران تور ارزان تايلند مي توانيد در آنجا از قايقي با نام کاياک استفاده کنند و يا از طريق ساحل كوچك كوك پينگ گان از ديدن اين خليج لذت ببريد. تعدادي از جزاير تايلند به اندازه اي زيبا هستند كه نگاه هر گردشگري را به خود خيره مي‌كند. مسافرات تور پوكت مي‌توانند به وسيله قايق سواري از مناظر بكر و سخره هاي زيباي اطراف آن لذت ببرند.
يکي از جذابيت هاي براي مسافران تور ارزان تايلند غواصي در آبهاي زلال اين خليج و ديدن ماهي ها و موجودات دريايي شگفت انگيز است. اين خليج بدون شک يکي از زيبا ترين مکانهاي ديدن تور پوکت مي باشد.
جزيره خائوک که در اين خليج قراردارد داراي ديدني هايي از جمله: پارک ساحلي، آبشارهاي ديدني است. گردشگران تور تایلند با گونه هاي متفاوت و کميابي از حيوانات و پرندگان در اين جزيره آشنا خواهند شد.

 

جاذبه های تور مالزی
جاذبه های تور مالزی

 

براي راحتي گردشگران تور پوکت، اکثر هتل ها در نزديکي ساحل قرار دارند تا شما بتوانيد از از زيبايي و تفريحات آن نهايت لذت را ببريد وبراي رفتن به خليج هاي بكر آن به راحتي دسترسي داشته باشيد. يكي از كوه هاي معروف در اين خليج كه گردشگران تورارزان پوكت مشاهده خواهند كرد، كوه پاني است كه به وسيله صخره هاي بزرگي احاطه شده است و چندين كلبه و رستوران در آن ساخته شده و مسافران تور پوكت مي‌توانند يك روز بياد ماندني را در آنجا تجربه كنند. اين جزيره قابل سكونت و داراي چندين خانه چوبي برروي آب و رستوران است كه مسافران تور ارزان پوكت مي توانند بعد از ديدن جزيره جيمزباند به اين قسمت آمده و از غذاهاي دريايي آن لذت ببرند.
تعدادي از جزاير در فانگ نگا خالي ار سكنه هستند اما به دليل وجود غارهاي زيبا در آن مسافران تور ارزان تایلند  و پوكت با كاياك به آنجا مي روند.
يكي ديگر از خليج هاي معروف سخره هاي گلسنگي پانك نكا است كه در نزديكي پوكت قراردارد و گردشكران تور ارزان تایلند  مي توانند روزانه به اين منطقه بروند و از تفريحات آن مانند فيل سواري و بازي‌هاي آبي لذت ببرند.
شما مسافران عزيز با تهيه تورارزان بانكوك و پوكت مي توانيد از مراكز خريد بانكوك و اماكن بكرو زيباي پوكت و سواحل اطراف آن لذت ببريد و سفر خاطره انگيزي را براي خود و خانواده تان در تور تایلند بوجود بياوريد .

 

تور تایلند | تور شرف آسیا
تور تایلند | تور شرف آسیا