تور استانبول یکی از مقاصد محبوب ایرانی هاست. شما می توانید با سفر با تور ارزان استانبول یک سفر تاریخی تفریحی را تجربه کنید. پیش از هر نوع تفریحی اول محل اقامتی شما بسیار مهم است. شما نباید در حین سفر نگران اقامت گاه خود باشید. ارزان تور همراه شماست تا هتل های استانبول را برای شما معرفی می کند تا شما در استانبول دچار سردرگمی نشوید. در قسمت اول معرفی هتل های برتر دو ستاره شهر استانبول به هتل های گالاتا لایف، هتل فاوری و هتل اپریکات اشاره کردیم. لطفا قسمت اول را مطالعه کنید تا از تمامی هتل های 2 ستاره شهر استانبول آشنایی پیدا کنید.

 

تور استانبول |تور ارزان استانبول | تور ترکیه
تور استانبول |تور ارزان استانبول

 

 

هتل آرارات Ararat Hotel تور استانبول

هتل ارارات در محله سلطان محمد، یکی از هتل های 2 ستاره محبوب مسافران است. شما نظرات مسافران به هتل ارارات را در تریپ ادوایز ببینید. موقعیت مکانی هتل به مراکز تاریخی شهر استانبول بسیار نزدیک است. منظر و روف گاردن هتل ارارات بسیار زیبا است شما می توانید در تور استانبول میان وعده زیبا و جذابی را در روف گاردن هتل ارارات تجربه کنید. اینترنت رایگان،  روف گاردن، سرویس دهی دقیق از نقاط مثبت هتل ارارات است. اگر حیوانی خانگی را همراه خود به سفر می برید از رزرو هتل ارارات خودداری کنید، نگهداری حیوان خانگی در هتل ارارات ممنوع است. سرویس های بهداشتی هتل ارارات از اغلب هتل های 2 ستاره استانبول بهتر است. هزینه هتل ارارات بسیار جذاب است و با حدود شبی 20 دلار نیز می توانید اتاق رزرو کنید. شما امکان اضافه کردن یک تخت به یک اتاق را دارید و زمان تحویل اتاق به شما ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 است توجه بفرمایید هنگام رزرو تور ساعت پرواز شما با ساعت رزرو هتل شما هماهنگی داشته باشد که زمان شما از بین نرود.

آدرس: ترکیه، استانبول، فاتح، سلطان احمد شماره 3، خیابان تورون

 

هتل اوشن 7 Ocean's 7 Hotel تور استانبول

شگفت انگیز ترین هتل 2 ستاره استانبول را در هتل اوشن سون تجربه می کنید. هزینه رزرو هتل بسیار پایین است و حدود شبی 25 دلار است. هتل اوشن 7 در فاصله کمی با مسجد ابی و مسجد سلطان احمد دارد و در منطقه سلطان احمد قرار دارد. رستوران فوق العاده هتل اوشن 7 جزو رستوران های برتر منطقه سلطان احمد است و شما ضمن نوش جان کردن غذا می توانید از مناظر طبیعی روف گاردن رستوران اوشن 7 لذت ببرید. شما در رستوران می توانید میزهایی را برای جشن های خود رزرو کنید. ساعت پذیرش هتل ساعت 13 و ساعت تخویل اتاق ساعت 12 است. از همین زمان می توانید سرعت عمل و سرویس دهی هتل را انالیز کنید. صبحانه در هتل سرو می شود و وای فای در هتل وجود دارد. شما اگر در تور ارزان استانبول خودرو اجاره کردید یا با خودرو شخصی خود به سفر تور استانبول رفتید، هتل اوشن 7 دارای پارکینگ اختصاصی رایگان می باشد. حمل حیوانات خانگی به هتل ممنوع می باشد. در موقع رزرو شما امکان اضافه کردن تخت اضافه به هیچ یک از اتاق های هتل را ندارید. معماری داخلی هتل بسیار جذاب است و نمایی هتل های 4 ستاره را می توان در این هتل زیبا دید. هتل اوشن 7 بالغ بر 50 سال در استانبول فعالیت می کند.

آدرس: ترکیه، استانبول، سلطان احمد، خیابان امیرال، محله کانکورتاران

 

هتل سنترال استانبول Istanbul Central Hotel  تور استانبول

هتل سنترال استانبول دارای قیمتی همچون خوابگاه است و از ارزان ترین هتل های استانبول است و شما از نظرات مسافران قبلی می توانید موتجه شوید نسبت به هزینه پرداختی از دریافت خدمات خود راضی بودند. معماری هتل به روز رسانی شده است و از امکانات الکترونیکی بسیاری در جهت رفاه و امنیت مسافران در هتل استفاده شده است. از نکات مثبت هتل می توان فاصله کم ان با مترو استانبول نام برد. شما با کمترین هزینه می توانید به نقاط مختلف شهر دسترسی داشته باشید. مراکز تفریحی زیادی در اطراف و با فاصله کمی از هتل سنترال برای شما وجود دارد. همچنین وای فای هتل پر سرعت و واقعی است. شما در هر اتاق فقط می توانید در خواست یک تخت اضافه را بدهید. نکته منفی هتل در ساعت تخلیه اتاق است. ساعت تخلیه اتاق در هتل سنترال استانبول ساعت 11 صبح است. به ساعت پرواز برگشت خود دقت کنید تا با وسایل در فرودگاه یا سطح شهر سرگردان نشوید.

آدرس: ترکیه، استانبول، خیابان کمال نادر، محله هوبیار

 

تور استانبول |تور ارزان استانبول | تور ترکیه
تور استانبول |تور ارزان استانبول

 

 

هتل مرمره پلس Marmara Place تور استانبول

هتل مرمره پلس دارای دیزاین بسیار زیبا است. امکانات هتل مرمره نسبت به 2 ستاره بودنش بسیار عالی است. قیمت رزرو هتل حدود 25 دلار است. صبحانه از نان تازه تهیه شده است و کیفیت مناسبی دارد. هتل مرمره پلیس دارای اتاق های کوچکی است و کمی دلگیر به نظر می آید ولی هتل در منطقه عثمان بی است و شما هزینه کمتری بابت حمل و نقل پرداخت می کنید. سرویس دهی هتل مرمره پلیس در سطح معمولی است. سرویس ها و حمام از نظافت خوبی برخوردار هستند. مبلمان و تخت های اتاق ها به روز رسانی شده و بسیار راحت هستند. برای اسودگی خیال خودتون می تونید با لباس بخوابید و از خوابیدن بدون لباس امتناع کنید. مرمره پلیس به معنی منطقه مرمره است. در سایت تریپ ادوایز هم هتل مرمره پلیس دارای نظرات مثبتی است که خیال شما را در هنگام رزرو راحت می کند. اگر در تور ارزان استانبول با فرزند خود به سفر می روید اگر تختی را برای ان سفارش ندهید برای شما رایگان است ولی در صورت درخواست اتاق تریپل یا دبل شما هزینه ای را برای کودک زیر دو سال و کودک زیر 12 سال باید پرداخت کنید. اغلب هتل ها در مورد کودکان زیر 2 سال رایگان هستند ولی ورود کودک بدون رزرو تخت را قبول نمی کنند.

آدرس: ترکیه، استانبول، عثمانبی، خیابان قاضی مصطفی کمال پاشا

 

 

هتل سرنا استانبول Serene Hotel Istanbul تور استانبول

این هتل برای دوستاران خرید کردن بسیار جذاب است چون هم از هزینه مقرون به صرفه ای برخوردار است هم در منطقه میدان تقسیم قرار دارد. سرنا 27 تومین هتل ارزان در تور ارزان استانبول است. کیفیت و امکانات هتل کمی از هتل های هم رده خود پایین تر است ولی شما به هزینه های رفت امد خود نیز باید توجه داشته باشید. برخی از دوستان سفر را برای گشتن بیشتر هزینه می کنند تا مکانی برای خوابیدن. البته نظافت نکته مهمی است که باید حتما مورد بررسی قرار بگیرید. هتل سرنا کلا دارای 10 اتاق است و در زمان تعطیلات قبل از رزور شدن توسط کس دیگری شما ان را رزرو کنید قیمت ان نسبت به موقعیت مکانی و امکانات به روز رسانی شده هتل بسیار عالی است. کودک زیر دو سال و کودکانی که نیاز به تخت ندارد در هتل سرنا رایگان پذیرش می شوند. هتل از تهویه و عایق های مطلوب هوا و صدا برخوردار است و صدا اتاق ها به هم نمی رود.

 آدرس: ترکیه، استانبول، خیابان استقلال، محله اسمالی مشیت

 

 

هتل اینتر استانبول Hotel Inter Istanbul تور استانبول

قیمت رزرو این هتل حدود 40 دلار است که برای هتل 2 ستاره در استانبول بالا به نظر می رسد ولی مسافران قبلی هتل اینتر از خدمات راضی بوده اند. در تور ارزان استانبول شما می توانید هر هتلی که مد نظر داشتید را برای رزرو درخواست دهید. بسیاری از بازار ها و مراکز تفریحی تاریخی در نزدیکی هتل است. دسترسی به حمل و نقل عمومی در هتل اینتر استانبول بسیار عالی است و به راحتی شما به تمام شهر دسترسی خواهید داشت. وای فای خوب، صبحانه عالی، مدیرت زمان بندی خدمات مناسب از نکات مثبت هتل اینتر استانبول است. هزینه نوزاد با تخت کودک رایگان است. اگر فرزند شما نیازی به استفاده از تخت نداشته باشد رایگان است. اگر کودک شما از تخت استفاده کند هزینه 11 دلار به رسید شما اضافه می شود. اگر حیوان خانگی خود را به سفر می برید نگران اسکان آن در اینتر استانبول نباشید. ساعت اخذ و تحویل اتاق ساعت 13 است رعایت نکردن قانون های اخذ و تحویل اتاق ممکن است برای شما هزینه ای را در بر داشته باشد..

آدرس: ترکیه، استانبول، فاتح،

 

هتل اصلان استانبول Hotel Aslan Istanbul تور استانبول

مدیریت مناسب، وای فای رایگان، سیستم گرمایش و سرمایش هوشمند و بزرگی اتاق های اصلان هتل از نقاط مثبت ان است. هتل در منطقه سلطان احمد است و با فاصله کمی از مراکز تاریخی استانبول قرار دارد. هتلی دنج و دارای 18 اتاق است. قیمت رزرو هتل در حدود 35 دلار است که قیمت متوسطی برای هتل 2 ستاره در استانبول است. حیوان خانگی ممنوع است و کودک زیر 6 سال رایگان است. شما می توانید درخواست تا 2 تخت اضافه کنید که می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند.

آدرس: ترکیه، استانبول، سلطان احمد

با قسمت دوم و پایانی هتل های دو ستاره استانبول پذیرایی شما همراهان ارزان تور بودیم. ارزان تور در تمام تور های ارزان استانبول با توجه به قیمت و کیفیت خدمات و هتل ها به شما پیشنهاد های ویژه ای را می دهد. برای ساختن سفر های خاص، ارزان تور را انتخاب کنید.