کیش، نگین خلیج فارس همواره دارای مسافران زیادی از سراسر ایران است. ارزان تور با ارائه تور ارزان کیش برای شما همراهان گرامی تا حد امکان هزینه سفر شما را به جزیره زیبای کیش را پایین اورده است. از انجایی که کیش دارای تفریحات و زیر ساخت های مناسب گردشگری است مردم زیاد به کیش سفر می کنند اما ما امروز در ارزان تور به اصل کیش و طبیعت گردی در تور کیش  می پردازیم تا از زیبایی های مخفی کیش لذت ببرید. طبق گزارش های خبر گذاری شهر کیش امسال کیش رکود سالانه سفر را در نوروز 98 شکست و جزو بالاترین شهر های توریستی ایران قرار گرفت. شما اگر با تور ارزان کیش خود لیدر هم داشته باشید می توانید از جاهای طبیعی بهتری استفاده کنید. توجه داشته باشید لیدر ها 2 نوع هستند. نوع اول لیدر هایی هستند که شما به انها می گویید که شما را کجا ببرند. دوم لیدر هایی که آنها به شما را به جایی می برند که قبلا کمتر کسی آن را دیده و سفر شما خاص تر می شود. لیدر های که زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و جهانگردی هستند از تمام نقاط دیدنی داخلی ایران خبر دارند. شما در سایت تریپ ادوایز نیز می توانید از نقاط دیدنی کیش که مورد توجه گردشگران خارجی است دیدن فرمایید.

 

تور کیش | تور ارزان کیش | طبیعتگردی کیش
تور کیش | تور ارزان کیش | طبیعتگردی کیش

 

روستای باغو در تور کیش

کیش یکی از شهر های مدرن ایران است، شاید شما هنگام سفر به کیش مجذوب خودرو های لوکس و برج ها و مرکز خرید می شوید ولی آیا همه این امکانات در شهر های شما نیست. کمی از شهر فاصله بگیرید و به روستای باغو، بهشت پنهان کیش بروید. نام روستا نام خانمی است که در زمان تصرف کیش به دست پرتقالی ها در انجا زندگی می کرد. قبرستان باغو با قدمت بیش از 1000 سال در روستای باغو است. این قبرستان عجیب برای ان دسته از امواتی است که نام ونشان ندارند. درختان کهن سال و باغ ها در این روستا شما را هیجان زده می کنند شاید بعد از مدتی اصلا فراموش کنید که در کیش هستید. مسجد ها و خانه های قدیمی خود یک موزه بدون ورودی هستند و همه جای ده حرفی برای گفتن دارد. ده باغو توانسته اصالت خود را حفظ کند و بدون هیوهای شهری به زندگی خود ادامه دهد. در ابتدای ورودی روستای باغو در تور کیش شما به چادر هایی برخورد خواهید کرد که برای خرید شما گردشگران از صنایع دستی و نان های محلی روستای باغو برای شما ساخته شده است. تولیدات این روستا دامداری، عسل و نان محلی است. باغو سرسبز ترین نقطه طبیعی کیش است. در هنگام بازدید از کشتی یونانی حتما به روستای باغو سری بزنید حتما پشیمان نخواهید شد. لازم به ذکر است از عمر ماندن کشتی یونانی در تور ارزان کیش چیزی نمانده و کشتی یونانی در حال پوسیدگی و ریزش است.

 

سایت پرندگان در تور کیش

شاید اگر در اروپا سایت پرندگانی با این حجم از گونه های پرنده وجود داشت حتما تبلیغات و حمایت های زیادی از آن می شد. سایت پرندگان کیش با موقعیت مکانی مناسبی که دارد دارای گونه های مختلفی از انواع پرندگان است که فقط اگر پرندگان کیش را مطالعه کنید از کل پرندگان بسیاری از کشور ها بیشتر است. در فصل های سرد پرندگان زیادی به کیش مهاجرت می کنند و در فصل گرم جزیره را ترک می کنند. قرار گرفتن تور کیش شما در فصل مهاجرت پرندگان یک شانس بزرگ برای تور ارزان کیش شماست.

 

تور کیش | تور ارزان کیش | طبیعتگردی کیش
تور کیش | تور ارزان کیش | طبیعتگردی کیش

 

پارک ها در تور ارزان کیش

منظر، امکانات، فاصله تا شهر، امنیت و امکانات اسکان و استراحت معیار های سنجش یک پارک است. پارک های کیش جزو بهترین پارک هایی ایران هستند. از نمونه های پارک های شاخص کیش که شما می توانید در آن استراحت کنید می توان به پارک شهر و پارک خانواده اشاره کرد. این پارک ها از نظر تجهیزات بسیار تکمیل هستند و در ایام نوروز امکان کمپینگ در این پارک ها برای مسافران کیش ارائه می شود.

 

تور کیش | تور ارزان کیش | طبیعتگردی کیش
تور کیش | تور ارزان کیش | طبیعتگردی کیش

 

کلبه هور در تور کیش

خیلی از ویدئو کلیپ های خوانندگان کشور ما در کلبه هور گرفته شده است. منطقه کلبه هور در غرب جزیره زیبای کیش قرار دارد و دارای طبیعت بکر و هیجانی است. موج های بزرگی از سمت غرب به صخره های منطقه هور برخورد می کنند که از پاشش آب می توانید عکس های جذابی بگیرید همچنین در بین صخره ها حفره هایی به وجود امده اند که کار فواره را به صورت طبیعی انجام می دهند. واقعا شگفت انگیز است. کلبه هور برای گردشگران باز سازی شده است و امکانات اسکان و غذا خوری، نورپردازی و ... برای را شما فراهم ساخته است.

کیش فقط یک شهر لوکس نیست بلکه قدمت تاریخی کیش حرفهایی برای گفتن دارد. با ارزان تور همراه باشید تا تور ارزان کیش خود را خاص تر از همیشه سفر کنید و کیش را بیشتر بشناسید. ادامه طبیعت گردی در کیش را حتما دنبال کنید.