آیا مراکز تفریحی تور تایلند رو می شناسید؟ تور ارزان تایلند را از کجا تهیه کنیم؟ برید تایلند از هواپیما پیاده شیم بعد کجا بریم؟ کجا غذا بخوریم؟ کجا تفریح آبی کنیم؟ کجا ماساژ بگیریم؟ کجا بریم که از فرهنگ تاریخ تایلند سر در بیاریم؟ همه نیاز های شما از تور ارزان گرفته تا اطلاعات ویزا، هتل، رستوران و کافه، مکان های دیدنی، مکان های تاریخی و تجربیات سفر همه و همه را در وب سایت ارزان تور بیابید. ما در کنار شما هستیم تا تور تایلند شما را شیرین تر از همیشه تجربه کنید و در آلبوم خاطرات خود ثبت کنید. در قسمت اول مراکز تفریحی شگفت انگیز تایلند با مرکز خرید بانکوک، مرزعه رز بانکوک، باغ تمساح، باغ وحش، کاخ پادشاهی، معابد بانک اشنا شدیم. با قسمت دوم و پایانی مراکز دیدنی و تفریحی تور تایلند نیز اشنا می شویم. شما در سایت تریپ ادوایز می توانید از نظرات گردشگران به تور تایلند لذت ببرید.

 

بازار روی آب (Boat Market) تور تایلند

یکی از مورد علاقه ترین و عجیب ترین مکان های دیدنی تایلند بازار شناور تایلند است. این کانال طبیعی نیست و پادشاه رامای چهارم برای تسهیل رفت و امد این کانال را ایجاد کرد. در این بازار مردم محلی بانکوک در قابق های سنتی و زیبا و رنگی در حال فروش سبزیجات ماهی و ..... می پردازند. شما هم می توانید در این بازار خرید کنید. اگر لیدر گاید شما مسلط به زبان تایلندی باشد شما می توانید سبزی ها و ماهی های تازه تایلندی را تهیه کنید. این بازار قدمتی 200 ساله دارد. شما به راختی می توانید به فرهنگ تایلند دسترسی داشته باشید. همانطور که قبلا هم گفتم مردم تایلند مردمی دوستانه هستند. از 6 صبح تا 11 صبح ساعت شلوغ این بازار شناور است.

 

دریم ورد (Dream World) تور تایلند

اگر با فرزند خود به تور ارزان تایلند سفر می کنید پس حتما کودک خود را در شادی خود سهیم کنید. شهر بازی ودی دیریم می تواند بسیاری از انرژی ها فرزند شما را به ظهور برساند. انواع تفریح ها کودکانه از جمله برقی و سنتی در ورد درین موجود است. از تمام گروه های سنی می توان از شهر بازی ورد دریم استفاده کنند و ساعت شادی را تجربه کنند. تکنلوژی بازی ها بسیار بالا است و نگران امنیت نباشید.

 

 

بانجی جامپینگ (Bungee Jumping) تور تایلند

بانجی جامپینگ کارا یک موقعیت بسیار عالی را در تایلند پیدا کرده اند. بانجی جامپینگ یک ورزش مورد علاقه و پر هیجان برای خیلی از جوانان از جمله تیم ارزان تور است. هزینه بانجی جامپینگ در تایلند بسیار مقرون به صرفه بوده و شما می توانید به راحتی از این تفریح آسان و هیجان انگیز استفاده کنید. وسایل بامجی جامپینگ در تور ارزان تایلند بسیار ایمن است و نگرانی نخواهید داشت. فرق بانجی جامپینگ در تایلند و ایران تکنولوژی و امکان پرش شما در شبانه روز است و همچنین شما قابلیت این را خواهید داشت که کمی با آب هم برخورد کنید. نگران نباشید تمام تکنولوژی بانجی جامپینگ و استاد یاران از کشور نیوزلند امده اند و همه چیز استاندارد است.
بانجی جامپینگ تایلند 53 متر طول دارد و شما هنگام رسیدن به سطح تماس کوچکی هم با اب خواهید داشت. در پایین مجوعه پر از کافی شاپ ها و مراکز تفریحی کوچک است. در تایلند چند بانجی جامپینگ وجود دارد که کیفیت آنها با هم فرقی ندارد. در پایان پرش شجاعانه شما به شما فیلم و عکس پرش شما داده می شود همچنین می توانید لباس بانجی جامپینگ را دریافت کنید. خود مردم تایلند بعد از پرش جشن زنده ماندن می گیرند که بسیار خنده دار است.
 منظره ی بالای سکو پرش بسیار زیباست و منظره پیش روی شما و ارامشی که وجود دارد همه چیز را برای یک پرش عالی آماده می کند. بانجی جامپینگ تایلند برای بانوان نیز ازاد است و بانوانی که در ایران موفق به این ورزش پر هیجان نشده اند می توانند در تایلند این هیجان را تجربه کنند.

 

تور تایلند|تور ارزان تایلند|تور پاتایا|تور بانکوک
تور تایلند|تور ارزان تایلند|تور پاتایا|تور بانکوک

 

جزیره های تور پاتایا

پاتایا یک مرکز گردشگری محبوب جوانان نه تنها ایران بلکه تمام جهان است. فاصله پاتایا تا بانکوک کمتر از دویست کیلومتر است. در تور ارزان تایلند، سواحل پاتایا سواحل خانوادگی است و تمام تفریحات دریایی را به راحتی می توانید پیدا کرد. هوای پاتایا شرجی است و بهترین زمان برای سفر به پاتایا در فصل سر است. گران ترن موقع برای اقامت در پاتایا در زمان سال نو میلادی است. زیرا مسافران زیادی در از سراسر دنیا به پاتایا می ایند.
خدمات در پاتایا بسیار ارزان است. گردشگران بسیار زیادی که به پاتایا می آیند باعث شده هتل های لوکس و روف گاردن های استخر دار بسیار شیک و زیادی در پاتایا ببینید. با توجه به نرخ پایین ارز تایلند می توانید هتل 5 ستاره لوکس را در پاتایا به قیمت هتل 3 ستاره در اروپا اجاره کنید. در پاتایا به خودتان سخت نگیرید حتی غذاهای خیابانی بسیار عالی هستند. من چند باری استفاده کردم و واقعا عالی بودند. در پاتایا همچنین مراکز خرید زیادی وجود دارد که شما می توانید هر نوع سوغاتی را بخرید. شما حتی می توانید با خرید به تعداد از تخفیف ویژه ای هم برخوردار شوید. برای اطلاع از جاذبه های گردشگری تور تایلند و تور ارزان تایلند کلیک کنید.
پزشکان سنتی در پاتایا پیشنهاد نمی شود ولی حتما از ماساژ و فستیوال های پاتایا لذت ببرید. ساحل پاتایا فوق العاده است. شفافیت آب طوری است اگر شما لاک زده باشید و تا کمر در آب باشید طرح لاک ناخن پاتون رو به راحتی می بینید.

 

مینی سیام (Mini Siam) تور تایلند

پادشاهان شرق اسیا علاقه زیادی به مینیاتوری و کوچک سازی دارند. باغ های مینیاتوری، درختان بن سای همه و همه زاده شرق اسیا هستند. شما در تور ارزان تایلند از یک شهر مینیاتوری بازدید می کنید. مینی سیام یک شهر مینباتوری است که در ان اجزایی تاریخی و سمبلیک تایلند را به صورت کوچک ماکت سازی شده است. جالبی ایم ماکت بزرگ جزئیات ریز داخل ماکت است. مقیاس طراحی ماکت شهر کوچک مینی سیام به یک بر رویه 25 است و شما می توانید به راحتی یک ویو کلی جزئی از مکان های تاریخی تایلند ببینید. مینی سیام در اتوبان سوخمیت است. ساعت کاری از 7 صبح تا 22 شب می باشد. در کنار مجموعه مینی سیام کارتینگ و غذا خوری وجود دارد.

 

 

تور تایلند|تور ارزان تایلند|تور پاتایا|تور بانکوک
تور تایلند|تور ارزان تایلند|تور پاتایا|تور بانکوک

 

باغ فیل ها (Elephants Garden) تور تایلند

تا به حال از خانه سالمندان حیوانات شنیده اید؟ از خانه سالمندان فیل ها چه؟ تایلندی ها از فیل ها مانند بلدوزر کار می کشند و در تمام شهر های مختلف تایلند خانه سالمندان فیل ها وجود دارد. فیل ها برای مردم تایلند بسیار مقدس هستند و در جشن های خود آن را تزیین و ارایش می کنند. کلا مردم شرق اسیا به ابزار کار خود بسیار احترام می گذارند و معتقد هستند که احترام به ابزار کار به پیشبرد کار های انها کمک می کند. بعد از وارد شدن ماشین الات دیگر کمتر از فیل ها استفاده می شود.
 فیل ها امروزه در بانکوک کمتر دیده می شوند و در روستا ها هنوز هم برای کشیدن چیزی، جا به جایی وسیله سنگین، کندن درخت و غیره از فیل ها استفاده می کنند. فیل های که مسن شده اند دیگر قابلیت کار ندارند ولی باز هم برای تایلندی ها مورد احترام هستند و انها را به خانه سالمندان می برند تا به پاس زحمت هایی که فیل ها برایشان کشیده اند پیری اسانی داشته باشند. قدمت خانه سالمندان فیل ها به 50 سال پیش برمی گردد.
غذا دارو پرستاری از فیل ها در این خانه سالمندان به صورت خیریه انجام می شود. در باغ فیل شما نمایش هایی از فیل ها خواهید داشت که در آن ابزار قدیمی و جدید استفاده از فیل ها و اموزش های لازم به شما داده می شود. شما همچنین می توانید فیل سواری کنید و با فیل به داخل جنگل بروید و تجربه جدیدی را ثبت کنید. خانه سالمندان فیل ها روزانه 4 تا تور داخلی دارد و در ان با فیل ها، میوه های بومی، کرم ابریشم و فراورده های آن آشنا می شوید.

حتما در طول عمر زیبای خود یک بار با تور ارزان تایلند سفر کنید تا با فرهنگ عجیب مردم تایلند و جاذبه های بکر تایلند آشنایی پیدا کنید. تایلند برای هر سلیقه ای، حرفی برای گفتن دارد.