می توانید از هر سلیقه ای، تفریج خود را در تور ارزان تایلند پیدا کنید. قیمت بازید از معابد بسیار ارزان است و بخش عمده هزینه شما در تور تایلند را حمل و نقل فرا می گیرد. دین بودا را در تور تایلند بشناسید زیرا یک کشور با مردمان مهربان و لبخند به لب و سرشار از بوداییان است. شما در همه شهر های تایلند معبد های مختلفی را می بینید. آیا دیدن عبادت گاه های بودایی ها و نوع ستایش کردن آنها برای شما جذاب نیست؟ در معاید تایلند از پایه فرهنگ تایلند اطلاع پیدا می کنید اغلب مردمانی که در معابد مشاهده می کنید از لباس سنتی استفاده می کنند البته اجبار پوششی برای هیچ گردشگری وجود ندارد. مجسمه های عظیم یا کوچکی که بوداییان ان را ستایش می کنند را بات می نامند و شما میتوانید به عنوان سوغاتی خاص و به یاد ماندنی از تور تایلند تهیه کنید. برخی از وات ها سن بسیار کمی دارند ولی برخی از بات ها مربوط به قبل میلاد مسیح هستند. معماری شگفت انگیز معبد ها هر کسی را به خود جذب می کنند. هر یک از معابد تمایز خاصی دارند و ما بهترین معبد های تایلند را به شما همراهان ارزان تور معرفی می کنیم تا برنامه سفری دقیق تری را داشته باشید و زمان خود را به خوبی مدیریت کنید. از غذاهای بومی ارائه شده در معابد نیز لذت ببرید آنها واقعا خوشمزه هستند. شما می توانید در سایت ویکیپدیا از وات های تور ارزان تایلند اطلاعات بیشتری داشته باشید. از معبد های مقدس بودایی در تور مالزی نیز دیدن کنید.

 

معابد تور تایلند | معابد تور  ارزان تایلند
معابد تور تایلند | معابد تور ارزان تایلند

 

 


معبد سفید در تور ارزان تایلند


معبد سفید از زیبا ترین معابد تایلند است به علت سفید بودن همه چیز در این معبد تازه ساز عینک افتابی خود را همراه خود داشته باشید. معماری معبد الهام کرفته از زندگی پس از مرگ و ورود به بهشت است. معبد سفید در شهر توریستی چیانگ مای وجود دارد. معبد را انجمن های خصوصی بودایی مدیریت می کنند مکان درامدی مناسبی را ایجاد کرده اند. البته تایلندی های اعتقاد شدیدی به این معابد دارند.شما پل مرگ را در معبد سفید مشاهده می کنید و می توانید عکس های به یاد ماندنی زیادی را در آن تهیه کنید و تور ارزان تایلند خود را خاص تر از همه کنید. در محوطه معبد سفید همه امکانات رفاهی از جمله سرویس بهداشتی، پارکینگ، غذا خوری و سرویس های حمل و نقل وجود دارند. انعکاس نور سفید از معبد سفید در دریاچه مصنوعی جلوه ای زیبا به معبد سفید داده است. از رنگ سفید برای پاک نشان دادن معبد استفاده شده است.


معبد بودای لمیده تور تایلند (Temple of the Reclining Buddha )


این وات لم داده بر روی زمین از مطرح ترین معابد بودا در شهر بانکوک پایتخت تایلند است. اگر شما در شهر بانکوک اقامت دارید حتما سری به این مجسمه زیبا و بزرگ به رنگ طلایی که از بزرگ ترین وات های تایلند است سری بزنید. این معبد پر از تابلو های گران بها از وات هاست و معبد سلطنتی در تور تایلند است. سلطنت در تایلند بسیار ستایش شده است.

قیمت تور تایلند | معابد تور تایلند | معابد تور  ارزان تایلند
قیمت تور تایلند | معابد تور تایلند | معابد تور ارزان تایلند


معبد تاریخی دویی سوتیپ Wat Phra That Doi Suthep.


این معبد مقدس زیارتی خیلی از بودایان جهان است و در قرن 14 ساخنه شده است. اسم آن از کوه ای که در آن بنا شده است کرفته شده است. بودایی ها اعتقاد دارند وات دویی سوتیپ معجزه گر است. شما برای رسیدن به وات اصلی پله های زیادی را بالا می روید و به وات طلایی می رسید معماری بی نظیر وات شما را  به راستی در تور تایلند یا تور ارزان تایلند  خیره می کند. اژدها ها و معبد بسیار شگفت انگیز هستند دوربین خود را همراه داشته باشید. در مسیر رسیدن به وات شما میمون های معروف چیانگ مای را مشاهده می کنید که شما را بدرقه می کنند.

 

وات چایواتانارام تور تایلند Wat Chaiwatthanaram 

 


این معبد تاریخی تلفیق زیبایی با طبیعت دارد و از کنار رود خانه چائو قرار دارد. این معبد شباهت زیادی به معبد های دیگر تایلند ندارد و معماری خاص خود را از قرن 17 حفظ کرده است. بنای این وات با استفاده از اجر ساخته شده است و تعداد وات ها این معبد 7 وات است که هر کدام سایز مشخصی دارند. این معبد برای یادبود مادر شاه تایلند ساخته شده است. این معبد در شهر تاریخی آپوتایا ساخته شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد

معابد تور تایلند و تور ارزان تایلند
معابد تور تایلند و تور ارزان تایلند

 کلیک نمایید.

 

 


وات آرون Wat Arun 

تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند
تور ارزان تایلند | تور شرق آسیا | تور بانکوک | تور تایلند


معروف ترین وات تایلند را در بانکوک با نام معبد اول صبح بشناسید. در برخی از منابع برای معرفی تور تایلند از عکس این معبد استفاده می شود. این معبد انعکاس زیبایی را در رودخانه چائو دارد. نور پردازی های شب هنگام این وات بسیار دیدنی است و در سپیده دم منظره زیبایی از شروع زندگی را به شما الهام می دهد. معماری وات اروم بسیار جذاب است و ضمن حفظ زیارتی بودن معبد از تکنولوژی های جدید نیز در آن استفاده شده است.
با ما در سایت ارزان تور همراه باشید تا از وات ها و معابد مطرح دیگر تور ارزان تایلند مطلع شوید اگر قصد سفر به تور تایلند را دارید تیم ارزان تور مقرون به صرفه ترین تور ارزان تایلند را برای شما ارائه می دهد.