تور استانبول به عنوان یکی از دوست داشتنی ترین مقاصد سفر ایرانیان، همواره میزبان شما در تور ارزان استانبول است. مردم با هر دیدگاهی به استانبول سفر می کنند. یکی برای تفریح، یکی برای خرید، یکی برای تجارت، یکی برای ماه عسل و کاری و اداری، ولی مهم ترین بعد از هدف شما از انتخاب تور استانبول انتخاب محل اقامت شما است. در استانبول هتل های فراوانی فعالیت می کنند که هر کدام در جایگاه خود حرفی برای گفتن دارند. ما در بلاگ ارزان تور هتل های برتر استانبول را برای شما همراهان عزیز ارزان تور معرفی کردیم. حالا به در خواست همراهان شروع به انالیز هتل ها از بهترین هتل های 2 ستاره استانبول شروع می کنیم تا شما هتل خودتون را قبل سفر بهتر بشناسید. در مقاله های بعدی هتل های 3 ستاره و 4 ستاره برتر استانبول را برای شما به اشتراک می گذارم. شما می توانید از طریق سایت تریپ ادوایز از نظرات گردشگران به هتل استفاده کنید و ببینید که هتل هایی که به شما معرفی می کنیم از چه کیفیتی بر خوردار هستند. برای اینکه شما در مطالعه خسته نشوید من هتل ها را در قسمت های مختلف به شما معرفی می کنم. شما همچنین می توانید با مراجعه به بلاگ ارزان تور از سایر مقالات در مورد تور ارزان استانبول که در مورد هتل ها، رستوران ها، مراکز تفرحی و مراکز خرید استانبول است اطلاعات بسیار زیادی کسب کنید و برنامه سفر خود را مدیریت کنید.

 

 

تور استانبول |تور ارزان استانبول | تور ترکیه
تور استانبول |تور ارزان استانبول

 

هتل گالاتا لایف استانبول Galata Life Istanbul در تور استانبول

 

این هتل کوچک دارای 5 اتاق است و بسیار دنج است و می تواند گزینه مناسبی برای کسانی باشد که از تور ارزان استانبول استفاده می کنند یا کسانی که از تور استانبول استفاده می کنند ولی می خواختد دز هزیته هتی خود صرفه جویی کنند. هتل بسیار دنج و خلوت و راحتی با سرویس های مناسب بهترین هتل 2 ستاره شهر استانبول است. هتل گالاتا لایف را برخی از آژانس های مسافرتی به جای هتل 3 ستاره می فروشند که این کار تخلف محسوب می شود و شما می توانید از آژانس رزرو شده به مراجع زیر صلاح شکایت کنید. رنج قیمتی هتل گالاتا در رنج معمولی می باشد. دسترسی هتل گالاتا به مراکز توریستی بسیار عالی است. صبحانه هتل بسیار با کیفیت در رستوران یا اتاق شما سرویس داده می شود. امکانات 5 اتاق هتل گالاتا متفاوت بوده و قیمت رزرو انها نیز با هم متفاوت است. تحویل اتاق در ساعت 14 و ساعت خروج شما در هتل 12 است و ساعت 12 اتاق را باید تحویل دهید. فاصله تا فرودگاه اتاتورک حدود 4 کلیومتر است. فاصله صبیحه 50 کیلومتر است. همانطور که از اسم هتل گالاتا معلوم است این هتل در نزدیکی برج گالاتا و مسجد اباصوفیه است و شما با پیاده روی راحت می توانید به این مراکز تفرحی تاریخی بروید و لحظات شیرینی را برای خود و خانواده خود  در تور استانبول به ارمغان آورید. اقامت اینفنت (کودک زیر 2 سال) در هتل گالاتا رایگان است. شما امکان درخواست تخت اضافه را دارید و هر تخت اضافه معادل 16 دلار برای شما هزینه در بر خواهد داشت. هزینه یک شب خوابیدن در هاستل نیز شبی 16 دلار است که نکته قابل توجه ای است. شما در هتل گالاتا می توانید حیوان خانگی خود را نیز همراه داشته باشید. این هتل در گوگل مپ ثبت شده است و به راحتی می توانید آن را پیدا کنید. شما روز های خوبی را در هتل گالاتا لایف با تور ارزان استانبول تجربه می کنید. شما می توانید با کلیک روی اطلاعات تور استانیول و دیگر تور ها با آگاهی کامل به سفر بروید.

آدرس: ترکیه، استانبول، کاراکوی گالاتا، گالاتا گالیپده شماره 75

 

تور استانبول |تور ارزان استانبول | تور ترکیه
تور استانبول |تور ارزان استانبول

 

هتل فاوری Hotel Favori در تور استانبول

 

هتل فاوری در تلاش برای گرفتن ستاره بیشتر است پس حتما کارهایی را انجام می دهد که خود را در مرتبه هتل های 3 ستاره قرار دهند. هزینه اقامت در هتل فاوری با هتل های 3 ستاره برابری می کند ولی اگر یک هتل 2 ستاره تاپ بروید بهتر از این است که به یک هتل 3 ستاره بی کیفیت بروید. هتل ها در استابول زیاد هستند به طوری جمع هتل های ایران به اندازه هتل های شهر استانبول است پس نگران هتل در تور استانبول یا تور ارزان استانبول نباشید. نظارت بر هتل ها در استانبول انجام می شود ولی زیاد دقیق نیست و بسته به روابط مدیریت هتل دارد. همانطور که در مقدمه گفتم شما در تریپ ادوایز می توانید نظرات گردشگران را بخوانید و بهترین انتخاب را داشته باشید. وای فای در هتل فاوری بسیار پر سرعت است و شما امکان استفاده رایگان از آن را خواهید داشت. هنل فاوری در منطقه ثروتمند استانبول به اسم نیسانتای قرار دارد. تمام 40 اتاق هتل فاوری دارای نظافت مناسبی است و نگران نظافت در سرویس های هتل را نداشته باشید. معماری هتل را می توان معمولی و سنتی شمرد ولی زیبایی خاصی در لابی و اتاق ها قابل لمس است. سالن ورزشی در هتل های 2 ستاره وجود ندارد ولی هتل فاوری از امکانات بدن سازی برخوردار است. دسترسی هتل فاوری به مراکز خرید بسیار خوب است و فاصله 2 کیلومتری آن با میدان تقسیم و فاصله 200 متری با مترو شما را به کل شهر نزدیک می کند. شما با دریافت استانبول کارت از فرودگاه یا ایستگاه مترو از خدمات مترو با تخفیف استفاده کنید. اقامت کودک زیر 6 سال در هتل به صورت رایگان است. هر اتاق امکان اضافه کردن یک تخت اضافه را دارد. برای مثال اگر یک اتاق دبل (دو تخته) رزرو می کنید می تواند با تخت اضافه به صورت حداکثر 3 نفره اقامت داشته باشید. اقامت با حیوان خانگی در هتل فاوری ممنوع است. اگر تخت اضافه شما برای کودک ( چاید) باشد شما باید شبی 21 دلار پرداخت کنید. برای افراد بالای 12 سال هر تخت اضافه معادل 31 دلار است. ادرس هتل در گوگل مپ ثبت شده و می توانید با استفاده از مترو به هتل بروید. اکثر مغازه داران لباس ها در ایران از این هتل استفاده می کنند. هم دسترسی مناسبی دارد و هم امکانات مناسبی دارد و هم هزینه مناسبی دارد. اگر قصد استفاده از تور ارزان استانبول یا تور استانبول را دارید قبل از سفر لیستی از هتل های تور استانبول را چک کنید

آدرس: ترکیه، استانبول، عثمانبی، خیابان عثمانبی متباچی شماره 11، محله مشروتیت

 

هتل های نزذیک میدان اباصوفیه در تور استانبول
هتل های نزذیک میدان اباصوفیه در تور استانبول

 

هتل اپریکات Apricot Hotel در تور استانبول

 

هتل اپریکات بهترین هتل 2 ستاره شهر در تور استانبول است. این مهم را نظر مردم در سایت تریپ ادوایز می گوید. البته مسافران زیادی نیز از ایران به این هتل رفته اند و نظر مثبتی نسبت به هتل اپریکات داشته اند. قیمت ان از هتل فاوری پایین تر است. هتل اپریکات در منطقه سلطان احمد واقع شده است و دسترسی خوبی به دریا دارد و شما تا دیر وقت می توانید در کنار ساحل لحظات خاصی را برای خود و خانواده خود ثبت کنید. هتل اپریکات یکی از بهترین هتل های ساحلی شهردر تور استانبول است. اگر می خواهید لحظات عاشقانه ای را برای دوست با همسر خود ایجاد کنید و هزینه کمی دارید بدون شک هتل اپریکات را انتخااب کنید. در هتل اپریکات خدمات هانی مون (ماه عسل) نیز ارائه می شود و کافیست شما در زمان رزرو اتاق به کانتر رزرواسیون یا در توضیحات در خواست نمایید. هزینه هانی مون به سوپرایز شدن همسر شما می ارزد. چه در هتل 5 ستاه پلاس چه در هتل 2 ستاره. نکته قابل توجه این است که هتل هایی که برای ماه عسل انتخاب می کنید حتما از ساحل اختصاصی برخوردار باشند. ساحل در شب بالاترین حس مهربانی را در شما و همسراتان ایجاد می کند. صبحانه در رستوران هتل سرو می شود و وای فای ان رایگان است. فاصله هتل اپریکات با توجه به نزدیکی به ساحل از مرکز شهر زیاد است ولی خود محله سلطان احمد محله قدیمی است و دارای مسجد اکبیک و سلطان احمد در نزدیکی هتل شما قرار دارد و به صورت پیاده می توانید از مساجد دیدن فرمایید. رزرو تخت اضافه شامل 16 دلار هزینه است که برای کسانی که از تور ارزان استانبول استفاده می کنند می تواند قابل توجه باشد.

هتل های تور استانبول | هتل های تور ارزان  استانبول
هتل های تور استانبول | هتل های تور ارزان استانبول

 

آدرس: ترکیه، استانبول، خیابان امیرال تفدیل شماره 22، محله سلطان احمد

با تور ارزان استانبول در ارزان تور همراه باشید تا تمامی هتل های استانبول را بهتر بشناسید و طبق سلیقه، هزینه و سفر خود هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید و بدون اطلاع هتلی را انتخاب نکنید که سفر شما را خراب کند. با قسمت های بعدی هتل های 2 ستاره استانبول با ما باشید تا بتوانید هزینه های خود را در تور استانبول مدیریت کنید.