کافه های تور کیش

تور کیش از محبوب ترین تورهای داخلی ایرانیان است به طوری که سالانه بیش از دو میلیون نفر از کیش بازدید می کنند. گردشگران خارجی زیادی نیز به علت ارزانی و امکانات مناسب از کیش دیدن می کنند. تیم ارزان تور با ارائه تور ارزان کیش میزبان شما ایرانگران است. ایران سر شار از نقاط گردشگری است پس اول از ایران خودمان شروع می کنیم. شما در تور کیش به تفریحگاه های زیادی میروید که بهترین ها را براتون تو بلاگ سایت ارزان تور توضیح داده ام. بعد از یک روز هیجان انگیز در تور ارزان کیش به کافه های لوکس جزیره کیش بروید و روزتون رو کامل کنید. در اینجا برخی از کافه های کیش را برای شما معرفی می کنیم. بیش از صدها کافه در کیش فعالیت می کنند و هر کدام نکات مثبت و خاص خودشان را دارند. شما به یقین کافه مد نظر خودتان را در تور کیش میابید. شما می توانید نظر مخاطبین کافه های کیش را در سایت بین المللی تریپ ادوایز بررسی کنید.

تور ارزان کیش | تور کیش
تور ارزان کیش | تور کیش

کافه میکافه تور کیش

کافه میکافه کیش در ساحل کیش بسیار جذاب و ارام است، میکافه در تمام طول روز باز است و در فصل گرم و تعطیلات ساعت کاری کافه تا 2 بامداد می باشد. کافه ای دنج و دلچسب با قیمت مناسب و معماری بسیار جالب چوبی از نقاط مثبت میکافه است. منوی میکافه بسیار کامل است و شما می توانید انواع نوشیدنی و کیک و بستنی را در منو پیدا کنید. محیط بیرونی کافه نیز در شب پذیرای شماست. اینترنت وای فای رایگان و پر سرعت می کافه نیز جای تعمل دارد.

 

کافه مانلی تور کیش


کافه مانلی در شهرک صدف پذیرای مردم بومی و گردشگران زیادی است. منو این کافه بسیار کامل است و منوی فست فود نیز در این کافه وجود دارد. قیمت های کافه مانلی منطقی است و در انتخاب از منو نگران قیمت نباشید. معماری کافه مانلی بسیار زیباست و شما می توانید از محوطه بزرگ کافه مانلی نیز در تور ارزان کیش  لذت ببرید. کافه مانلی بسیار دنج است و در بیشتر ساعات شبانه روز فعالیت خود را ادامه می دهد.

تور کیش | تور ارزان کیش | جاذبه های تور کیش
تور کیش | تور ارزان کیش | جاذبه های تور کیش

 

کافه زی تور کیش


کافه زی در نزدیکی مرکز خرید صدف است و شما پس از خرید هیجان انگیز در تور کیش می توانید از نوشیدنی ها سرد و گرم و غذاهای کافه زی با قیمت مناسب لذت ببرید. معماری این کافه بسیار استاندارد است و نور پردازی آن بسیار ارامش بخش است. ظرفیت کافه زی 20 نفر است و برای مهمانی های شما نیز مناسب می باشد. اینترنت وای فای از دیگر امکانات کافه زی می باشد. شما می توانید از طعم پاستا در کافه زی  لذت ببرید.

کافه میلاژ تور کیش

 

از کافه های دوست داشتنی تور ارزان کیش به کافه میلاژ در بلوار خیام و در نزدیکی بازار سارینا می رویم شعبه های دیگر کافه میلاژ در تهران نیز فعالیت می کنند. شما می توانید قهوه ایلی را در نمایندگی رسمی قهوه ایلی در تور کیش میل کنید. کافه میلاژ از کافه های بزرگ کیش است و شما می توانید برای جشن های خود در تور کیش این کافه را رزرو کنید. کافی من کافه میلاژ بسیار حرفه ای هستند. کافه میلاژ هر روز از 10 صبح تا 1 بامداد پذیرایی حضور شما است. شما با هر سلیقه و سطح هزینه ای در کافه میلاژ ساعات خوبی را تجربه می کنید. شما همچنین می توانید از انواع فست فود ها در منو انتخاب کنید. کیفیت غذاهای کافه میلاژ تور کیش بسیار عالی است. صبحانه های این کافه هم بسیار مشهور است. البته اگر در هتل های تور ارزان کیش اقامت دارید صبحانه رایگان را در هتل میل فرمایید. از امکانات دیگر کافه میلاژ وجود پارکینگ اختصاصی برای خودرو شماست. اجاره خودرو در تور کیش بسیار متداول است و شما می توانید خودرو های لوکس و سوپر خودرو ها را با قیمتی مناسب تر از تهران اجاره کنید.

کافه رین تور کیش


کافه رین کیش یکی از بهترین کافه های شهر کیش در مجتمع تجاری پردیس کیش است و شما پس از خرید می توانید ساعاتی را در کافه رین به استراحت بپردازید. کافه رین در بین گردشگران به خاطر کیفیت بالا بسیار دوست داشتنی است. کافه رین بسیار مهندسی ساز است و معماری ارامش بخش و مبلمان و اینترنت پر سرعت رایگان از نقاط مثبت کافه رین است. ظرفیت کافه 15 نفر است و از 10 صبح تا 12 شب میزبان گردشگران تور کیش است. اگر بعد از خرید کردن احساس گرسنگی کردید به کافه رین سر بزنید و از فست فود های آن لذت ببرید. کافه رین برای قرار های عاشقانه شما نیز مکان مناسبی است. زیرا نور کم و رنگ های مناسب به احساس ارامش و رمانیک شما تاثیر مثبت دارد. کافه رین شباهت زیادی به کافه رین فرانسه دارد. شما برای سفر به فرانسه نیاز به ویزا شنگن دارید. برای دریافت اطلاعات ویزای شینگن می توانید کلیک بفرمایید.

 

تور کیش | تور ارزان کیش | قیمت تور کیش
تور کیش | تور ارزان کیش | قیمت تور کیش

 

کافه پلاس تور کیش


اگر از گرمای هوا خسته شده اید یا در فصل گرم به سفر کیش رفته اید و یا به هر دلیلی به ارامش بیشتری نیاز داشتید پیشنهاد ما به شما کافه پلاس با خدمات رسانی 24 ساعته است. معماری کافه پلاس انرژی مثبتی را به شما القاع می کند و شما را از استرس های روزانه دور می کند. ظرفیت کافه پلاس کیش 16 نفر است.
با ارزان تور همراه باشید و تا از تفریحات و دیدنی های تور کیش اطلاعات کامل تری داشته باشید. همچنین شما می توانید تور ارزان کیش را از سایت ارزان تور انتخاب و رزرو کنید.

+