بهترین کافه های دیدنی و معروف کانادا

اگر شما هم قصد اخذ ویزای فوری کانادا را دارید بهتر است با کافه های این کشور آشنا شوید. شما برای رفتن به کانادا به ویزا فوری کانادا نیاز داردید که این مهم را برای شما آسان ساخته ایم. با مطالعه بخش ویزا می توانید از اطلاعات و راهنمایی ما جهت راحت به دست آوردن انواع ویزا مطلع شوید. قهوه داری جاذبه عجیب و غریبی است که بهترین نوشیدنی برای پیوند دادن، بیزنس، صحبت کردن با دوستان می باشد. کانادایی های قهوه را دوست دارند و بهترین کافی شاپ ها در سطح جهان را دارند جایی که می توانید زمان های شگفت انگیزی را با دوستان خود صرف کنید تنها. اگر از کانادا دیدن می کنید، قطعا باید در کافه های شگفت انگیز در آنجا صرف کنید. لیستی از کافه های شیک در کانادا را بررسی کنید.

باید در کانادا به کافی شاپ بروید!

از تورنتو تا وایت هورس، این کافه های مستقل کانادایی لاتین باشکوه، کاپوچینو مطلوب و بی نظیری را با ظرافت باور نکردنی عرضه می کنند. چون قهوه در کانادا بسیار مهم است هم استفاده کننده ها هم تولید کنندگان قهوه سعی بر تولید بهتر کافه و انواع آن دارند. و شما سعی کنید در مورد عطر قهوه ها مقاومت کنید که ناچار به رفتن به همه کافی شاپ های شهر نشوید.

 

ویزای فوری کانادا | کافی شاپ های کانادا
ویزای فوری کانادا | کافی شاپ های کانادا

 

  1. سمپوزیوم کافه رستوران و سالن

 

این کافه رستوران از شما ارشلیم تا نیویورک شعبه های متعددی در جهان دارد. که در همه شعبه های آن کیفیت پایدار و یکنواخت عالی می باشد. ناهارخوری در کافه رستوران در شمال نیویورک که مفهوم ناهارخوری بزرگ شهر تورنتو را به ارمغان می آورد و فرقی بین آنها نمی باشد. یک کازینوی کوتاه از مرکز مدنی شمال اورشلیم و مرکز فورد، سمپوزیوم کافه شمال نیویورک طیف گسترده ای از گزینه های ناهار خوری را در این محله پر جنب و جوش تورنتو ارائه می دهد. در همه رستوران های سمپوزیوم چیز های واحدی به چشم می خورد که آنها: تخم مرغ سنتی، ناهارخوری، کباب پز، کاپوچینو، آبجو تسلی دهنده، دسر خشن و سالادهای سبک.

 

محل: 6021 Yonge Street Unit 475 Toronto، Ontario، Canada

تماس: 1-416-449-3611

حدود هزینه دو نفر : 70 تا 100 دلار.

آشپزی: غذا، برگر، دسر

 

  1. کافه کراپ ( کافه کافه)

 

یک رابطه عاشقانه در دوران تحصیل در پاریس، فرانسه، چند سال پیش به عنوان پدر و مادر کافه کراپ آغاز شد. هنگامی که او به کانادا بازگشت، او دوست نزدیک خود، سرآشپز سرخپوستان پاریس را برای کمک به او در افتتاح یک کافه بین المللی منحصر به فرد با ظروف کریپت معمولی پاریس نامید. بنابراین کافه کپس به دنیا آمد. کافه کراپ با کیک پاریس، ساندویچ های فرانسوی باگت و قهوه لوازا نمونه، قهوه کلاسیک اروپایی را به آمریکای شمالی وارد می کند و به زودی به تمام دنیا خواهد رسید و این کیفیت تحسین برانگیز است.

محل سکونت: 874 Granville Street، Vancouver، BC V6B 2C9

تماس بگیرید: +1 (604) 806-0845

آشپزی: دسرها، اروپایی، کانادایی

 

  1. قهوه Balzac

به عنوان داستان مشهور یا افسانه وار از اسم این کافه در ذهن مخاطب می رود، مصرف فراوان قهوه سیاه توسط Honoré de Balzac شب های بی وقفه ادبیات بزرگ را ایجاد کرده است و او کتاب های ادبی زیادی را نوشته که کتاب های او قابل تفکر است. اما شعاری شگفت انگیز در این کافه هست، "کافه مجلس مردم است"،  این شعار ماهیت قهوه سرخ شده از بالزاک را مشخص می کند. به این کافه بروید تا قهوه ای شگفت انگیز بخورید. فراموش نکنید دوستان خود را در کنار این کافه در کانادا ببرید.

محل سکونت: خیابان تریسی، تورنتو

تماس: +1 (416) 207-1709

آشپزی: کافه

هزینه برای دو نفر: 25 -30 دلار

 

  1. Le Pétit Dejeuner

 

لو پتی Dejeuner در بیش از ده سال در منطقه بازار لارنس واقع شده است و در غذای راحت در سبک کلاسی بلژیکی برای تمام اعضای خانواده تهیه و ارائه می دهد. از تخم مرغ تا سیب زمینی سرخ کرده، آن را صبحانه، ناهار و شام مورد علاقه خود را در بازار از این کافه میل می کنند. بیسکویت نخود فرنگی عالی و بسیاری از غذاهای خاص مکزیکی و قهوه مکزیکی در آن وجود دارد.

پ بنابراین، چه زمانی به کانادا می روید؟ سعی کنید برنامه ریزی کنید غذاهای تخم مرغ را با انتخاب قهوه اینجا میل کنید!

محل سکونت: 191 King Street East، Toronto M5A 1J5

تماس: +1 (416) 703-1560

آشپزی: کانادا، بلژیکی

هزینه برای دو نفر: 70-100 دلار

 

  1. شرکت قهوه Dineen

 

قهوه Dineen در اوایل سال 2013 در خیابان یونگ خیابان یانگ و خیابان Temperance در مرکز شهر تورنتو افتتاح شد. کافه اصلی در ساختمان تاریخی Dineen ساخته شده است، همچنین یک بار در کنار شرکت معروف W. و F. Dineen، که لباس های خز را تولید می کرد ساخته شد. این ساختمان یکی از قدیمی ترین سازه های تورنتو است و دارایی میراث در تورنتو است. هر زمانی که شما برای خوردن قهوه اینجا سر میزنید از محیط اطراف لذت ببرید. دوربین خود را فراموش نکنید. شما ضمن خوردن یک قهوه عالی از مکان تاریخی نیز بازدید می کنید. شما همچنین می توانید RATE  این کافه ها را در سایت ارزشمند tripadvisor.com را ببینید. 

محل سکونت: خیابان یونگ 140، تورنتو، ON M5C1X6

تماس: +1 (416) 900-0949

هزینه برای دو نفر: 20-30 دلار

 

  1. قهوه فارنهایت

 

آیا شما از قهوه آبلیمو امریکایی خسته شده اید؟ این کافه قهوه ها با سبک های مختلف وجود دارد. قهوه در تمامی سبک ها با حبوبات یا ادویه مناسب در این کافی وجود دارد. بعضی سبک های مجود در منو و منو مخفی این کافه اصلا در کل دنیا وجود ندارد. ، شگفت انگیز خواهد بود. اینجا قهوه را بزن

محل: خیابان لومبارد 120، تورنتو

تماس: +1 (647) 896-1774

آشپزی: کافه

هزینه برای دو نفر: 20-30 دلار

 

ویزای فوری کانادا | کافی شاپ های کانادا | ویزای کانادا
ویزای فوری کانادا | کافی شاپ های کانادا | ویزای کانادا

 

با ویزای فوری کانادا در ارزان تور همراه باشید تا اطلاعات ویژه کشور کانادا را دریافت کنید و از آن استفاده کنید.

شما می توانید انتقدات و پیشنهادات خود را  ما در میان بگذارید و به پاس زحمت شما به قید قرعه از جوایز ما می توانید بهرهمند شودید.