کافی شاپ های کیش

 

شما در تور ارزان کیش با کافی شاپ های جزیره کیش به عنوان مقصد سفر خیلی از ایرانیان و توریست های بین المللی دارای زیر ساخت های مناسب گردشگری در سطح اشنا می شوید. این زیرساخت ها از جمله انواع هتل ها انواع رستوران ها، انواع مراکز خرید، انواع تفریح گاه ها، انواع خدمات حمل و نقل می باشد. کافه در بین مسافران جایگاه خواصی دارد و برای در نظر گرفتن شب خاص عاشقانه یا شب خاص تجاری یا حتی گپ و گفت دوستانه مکان مناسبی است.

با توجه به گرمای هوای جزیره کیش مردم سعی دارند شبها به بیرون از خانه بروند و برای صرف عصرانه می توانید شما یکی از این کافه ها را انتخاب کنید و لذت ببرید. کافی شاپ هایی زیادی در سطح جزیره کیش فعالیت می کنند.

 

تور ارزان کیش | تور ارزان دبی
تور ارزان کیش
 
کافی شاپ لاوازا کیش

دمنوش های این کافه را از دست ندهید. این کافه با دیزاین داخلی و خارجی مناسب با استفاده از متود روز ارامش و استفاده از رنگ سفید و نور پردازی های هیجان انگیز مکانی ارام و بی استرس را برای شما به وجود می آورد. سرویس دهی در این کافی بسیار سریع بوده و همین هم باعث شده که مشتریان زیادی از این کافی شاپ دیدن فرمایند. شما همچنین می توانید از کافی من خواص دم نوش ها را بپرسید.

آدرس

کافه لاواز در مجتمع تجاری کوروش، پلاک ۱۴ .

 

کافی شاپ ماکرون کیش

این کافه پس در نزدیکی مرکز خرید است و ساعت کار آن غروب می باشد و همراه با موسیقی گاها زنده که اغلب در ایام عید موسیقی زنده در این کافه پخش می شود. منو این رستوران کامل می باشد و در آن انواع قهوه ها، گلاسه ها، کیک، دسر ها و .... وجود دارد. همچنین می توان به دیزاین رنگارنگ آن اشاره کرد که می تواند هیجان خوبی را بین تمامی گروه های سنی ایجاد کند. حتما بعد از خستگی یه خرید حسابی با یک لیوان قهوه در کافه ماکرون خستگی خود را به در کنید و از باقی سفر خود لذت ببرید. همچننین این کافه امکان رزرو جهت جشن ها و مهمانی های دوستانه شما را دارند..

ادرس

طبقه همکف پاساژ دامون کیش

کافی شاپ یونیک کیش

از نظر وسعت یکی از بزرگ ترین کافه های شهر کیش است و ظرفیت آن 30 نفر می باشد منو کامل آن از انواع کیک ها و نوشیدنی های سرد و گرم و انواع دسر ها با قیمت قابل قبول اماده خدمت رسانی به شما مسافرین گرامی می باشد. این کافی با داشتن دکوراسیون خاص و ظرفیت مناسب مکان مناسبی جهت جشن ها و مهمانی های شما در جزیره کیش می باشد. در این کافه به علت حجم بالای مشتریان سیگار کشیدن ممنوع است ساعت کاری این رستوران از 11 تا 19 می باشد.

ادرس

طبقه دوم مرکز تجاری پردیس کیش

.

کافی شاپ توچال کیش

کافی شاپ توچال با دیزاین کانتمپری با استفاده از گیاهان زیاد حس ارامش را به شما مشتریان می دهد. منو این کافه کامل می باشد و قیمت های آن در سطح متوسط به شما خدمات رسانی می کند. این کافه ظزفیت 12 نفری دارد و در مرکز تجاری پس از خرید شما را پذیرا می باشد. قهوه های این کافه بسیار عالی هستند. اینترنت رایگان نیز در این کافه به چشم می خورد.

ادرس

کیش شهرک صدف، مرکز خرید گلستان.

کافی شاپ میتا کیش:

کافه میتا یکی از پر متقاضی ترین کافه های شهر کیش است و در مکز خرید کیش واقع شده است. منو ان بسیار کامل هست و حتی بعضی پیش غذاها و غذاهای سرد نیز در این کافه سرو می شود. قیمت های آن در رنج متوسط می باشد و می تواند استراحت گاه مناسبی بعد خرید شما باشد. مکان آن زیاد دنج نیست ولی دیزاین آن مدرن است و زمان سرویس دهی به شما با توجه به حجم بالای مشتریان بسیار مناسب است. ساعت کاری کافه میتا با ساعت کاری مرکز تجاری کیش است و در آن حتی صبحانه هم می توانید میل کنید. از خدمات دیگر این کافه می توان به ایترنت پر سرعت نیز اشاره کرد. این کافه مکان مناسبی برای جشن های شما نیست و فقط یک استراحتگاه مناسب است.

ادرس

مرکز تجاری کیش

 

تور ارزان کیش | تور ارزان دبی | تور ارزان
کافه گردی با تور ارزان کیش

 

با تور ارزان کیش همراه شوید تا با کافه های کیش آشنایی بهتری داشته باشید تا در انتخاب دچار سردرگمی نشوید..