رستوران در تور استانبول (به روز رسانی 2019 )

رستوران های تور استانبول | تور ارزان استانبول
رستوران های تور استانبول | تور ارزان استانبول

پس از گشت و گذار و انتخاب هتل در تور استانبول حتما نیاز به تغذیه در شما بسیار اجتناب ناپذیر است. لذت غذا خوردن در کنار مناظر زیبا را در تور ارزان استانبول لمس کنید. یکی از لذت های سفر استفاده از خوراکی های خاص آن منطقه است. غذاهای استانبول شباهت زیادی به غذاهای ایرانی دارند و بسیار شگفت انگیز هستند. از معروف ترین غذاهای استانبولی می توان به کباب اشاره کرد. کبای ترکی در ایران نیز بسیار محبوب است.
رستوران های استانبول برای یک قرار عاشقانه بسیار عالی است، شما در اغلب رستوران های استانبول ضمن لذت بردن از طعم غذای خود می توانید از منظره شهر در طی روز و شب لذت ببرید.
نورپردازی های شبانه استانبول به زیبایی مناظر رستوران های کمک زیادی می کند. ما در تیم ارزان تور برای شما لیستی از پر طرفدار ترین رستوران های تور استانبول را در سال 2019 تهیه کرده ایم.
شما همچنین قبل از انتخاب تور ارزان استانبول می توانید رستوران مورد نظر خود را در سایت تریپ ادوایز بررسی کنید. من آدرس ها را برای شما ننوشتم، رستوران های معرفی شده به حدی در تور استانبول معروف هستند که به راحتی قابل دسترسی شما قرار دارند.

 

رستوران شگفت انگیز سان ست تور استانبول
Sunset Grill & Bar

 

سان ست به معنای غروب افتاب است. علت انتخاب این اسم منظره عالی غروب افتاب در ساحل بسفر تور استانبول است. سر آشپز های این رستوران ارسلان هیستین و هیروکی تکیمورا هستند. هیروکی تکیمورا منو ژاپنی رستوران سان ست را عجاب انگیز کرده است. رستوران سان ست بسیار لوکس است و شما می توانید قرار های خاص را در آن اجرا کنید.

 

رستوران میکا استانبول
milka-istanbul

 

مرمره پرا را از رستوران میکا مشاهده کنید. چشم انداز وسیع این رستوران دیدنی به طوری است که زاویه دید کاملی تنگه بسفر را مشاهده می کنید. مواد تهیه غذا در رستوران میکا به صورت ارگانیک است و در ظروف بسیار لوکس به شما ارائه می شود. میکا یک هتل هم هست که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. هتل میکا در تور استانبول بسیار محبوب است.


رستوران وگ تور استانبول
Vogue


نوشیدنی های رستوران وگ بسیار معروف و ارگانیک هستند و شما می توانید قبل از سرو غذا از نوشیدنی های رستوران وگ لذت ببرید. منوی رستوران وگ در تنگه بسفر بسیار خاص است برای مثال شما 40 مدل سوشی مختلف را در رستوران وگ تست می کنید. انواع غذاهای مدیترانه ای عالی و مناظر زیبای بسفر و نوشیندی های خاص از نقاط مثبت در رستوران وگ تور ارزان استانبول است.


اولوس 29 تو استانبول
ulus29-istanbul


الوس یک رستوران کلاسیک و شیک در استانبول است. شما در منو این رستوران انواع غذاهای لوکس بین المللی را با غذاهای با کیفیت ترکی را مشاهده می کنید. رستوران کلاسیک اولوس بسیار دنج و شیک است و خود مردم ترکیه آن را رستوران سلطان پسند می نامند. شما در رستوران اولوس نیز منظره زیبایی از تنگه بسفر را مشاهده می کنید که بسیار خاص است.


رستوران رینا در تور استانبول
reina-istanbul

تور استانبول |رستوران های تور استانبول | تور ارزان استانبول
تور استانبول |رستوران های تور استانبول | تور ارزان استانبول

رستوران رینا با منظره ای با شکوه خود میزبان گردشگران زیادی است. این رستوران لوکس در منطقه اورتاکی قرار دارد. شعبه های جدید این رستوران به زودی راه اندازی می شوند. کیفیت غذاها در رستوران رینا بی نظیر است و شما از غذاهای گیاه خواری نیز در منو لذت می برید.

رستوران سعدا در استانبول
Istanbul Suadaشما عکس های زیادی را از این رستوران لوکس در تور استانبول دیده اید. دید 360 درجه پانوراما از شهر زیبای استانبول در منطقه بوسپور قرار دارد. غذاهای محلی، سوشی، غذاهای ایتالیایی، خوراک های ماهی از نقاط مثبت رستوران سعدا است. رستوران سعدا دارای 6 منو مجزا است.


انجل لیکوی
anjelique-istanbul

 

رستوران زیبای 3 طبقه انجل لیکوی یکی از نقاط گردشگری در تور استانبول محسوب می شود. شما در هنگام صرف شام از موسیقی زنده و سرگرمی های متفاوتی در هر طبقه بعلاوه ی منظره بی نظیر از تنگه بسفر را مشاهده می کنید. با توجه به وسعت رستوران انجل لیکوی منوی بسیار کاملی منتظر انتخاب های شماست. معماری رستوران بسیار حیرت انگیز است. کلاب این رستوران نیز بسیار محبوب است. شما می توانید اطلاعات غذاهای تور ارزان استانبول و خوراکیهای تور استانبول را اینجا دریافت کنید.

 

تور استانبول |رستوران های تور استانبول | تور ارزان استانبول
تور استانبول |رستوران های تور استانبول | تور ارزان استانبول


رستوران سافران تور استانبول
Safran


رستوران در طبقه بالا هتل بین کیننتینال است، شما منظره بی نظیر از مساجد و تنگه بسفر را همراه با غذاهای ترکیه را امتحان می کنید. رستوران سفران از موسیقی کلاسیک زنده، لذت صرف غذا را برای شما دو چندان می کند.

با ما همراه باشید تا از رستوران های مطرح تور استانبول اطلاعات بیشتری کسب کنید و سفر خوشمزه تری را تجربه کنید.