امروزه دبی به عنوان امن ترین کشور برای گردشگران جهان و با توجه به پیشرفت زیرساخت های گردشگری کشور دبی امروز ما با تور ارزان دبی به این 7 رستوران برتر از دید جهانی می رویم و از آن گزارشی برای شما تهیه می کنیم که شما هنگام سفر به دبی دچار سردرگمی نشوید و بهترین رستوران متناسب با سلیقه خود را خیلی راحت پیدا کنید و از خاطره سازی و از غذای خود لذت بالایی ببرید.

با توجه به ثروت فراوان در منطقه خاورمیانه و زیر ساخت های مناسب گردشگری برند های برتر جهان در کشور دبی اقدام زدن به شعبه نمایند، این شعبه ها امکان سرو انواع غذاهای بین المللی را به شما می دهد. برخی از این رستورانها در شعبه دبی کیفیت و سرویس بهتری ارائه می دهند. این برند ها از جمله جیمی اولیور، کری رودز، نوبو، لا پتیت مایسون، کاوچو، زوما و دیگر برند های مطرح مثل مکدونارد می باشد.وضع مالی مناسب مخاطبین این رستوران ها باعث ارتقا سطح سرویس دهی آنها می شود. این فقط برای رستوران های بین المللی نیست و رستوران های بومی نیز از کیفیت غذای مناسبی برخوردار هستند و برخی غذاهای ایرانی هم در منو خود دارند که گردشگران ایرانی را به خود جذب می کند. با وجود رستوران های متنوع و با کیفیت فراوان و منو های خاص حتما متن را مطالعه کنید تا از سردرگمی رهایی یابید و رفتار هیجانی در انتخاب رستوران نداشته باشید. اگر یکی از معیار های شما برای مقصد سفر غذا می باشد دبی جایی است که منو های مختلف و متنوعی از رستوران های مطرح ارائه می شود.

 

تور ارزان دبی
رستوران های تور ارزان دبی

برترین رستوران های دبی: رودز دبلیو 1 (Rhodes W1)، بریتانیایی

بله همانطور که گفته بودم، گلچینی از بهترین رستوران های جهان در دبی می باشد. معجزه سر آشپز معروف بریتانیایی گری رودز که در صفحات مجازی می تونید آن را پیگیر باشید. او عاشق دبی است و برای اقامت در دبی برتانیا را به مقصد دبی ترک کرده. کیفیف غذا و سرویس دهی با نظارت سرسخت (Gary Rhodes) مواجه است. این غذاهای بریتانیایی بسیار خوشمزه است. الیته غذاهای دریایی دبی نیز سرو می شود.

بهترین رستوران های دبی: میز 9 (Table 9)

اسم این رستوران به نام میز 9 حاکی از یک خاطره رمانتیک برای موسس این رستوران است. از انجایی که اروپاییان زیادی در دبی سکونت دارند کیفیت غذاهای اروپایی از غذاهای محلی اروپایی تا ماهیان دریایی و منیگو در این رستوران پیدا می شود . معماری این رستوران فضای خاصی را برای گذارندن یک شب خاطره انگیز برای شما مهیا می سازد. سر آشپز های این رستوران با وجود منوی بسیار کامل سکات پرایس(Scott Price) ، ترتی سامتیگ (Thirty-something)و نیک آلویس(Nick Alvis) هستند. این سراشپز هایی حرفه ای در سال 2009 وارد دبی شدند و با توجه به دخواست بالا تصمیم به ماندن در دبی را  گرفتند. به شخصه من از رستوران میز 9 نسبت به رستوران هایی که در این مقاله معرفی کردم رضایت کمتری دارم. شاید راسته ک می گن آشپز دوتا بشه غذا یا شور میشه یا بی نمک. ولی در بین رستوران های متفرقه دبی رستوران بسیار خوبی است و جزو بهترین ها شناخته شده است.

برترین رستوران های دبی: رستوران روبرتو (Roberto’s)، ایتالیایی

غذاهایی ایتالیایی نزدیکی زیادی به ذائقه کشور های ایرانی دارد. همانطور که در تهران هم رستوران های آیتالیایی زیادی وجود دارد و میشه گفت برخی از رستوران های ایتالیایی خارج از مرز ایتالیا غذاهای بهتری را به ما ارائه می دهند. شما در این رستوران حتما پاستا سفارش دهید. من خیلی تلاش کردم یه پرس پاستای رستوران روبرتو با سس مخصوصش را کامل میل کنم. واقعا طعم و حجم زیادی دارد. قهوه بعد از ناهار را فراموش نکنید. سس روبرتو در رستوران هایی ایتالیایی ایرانی نیز یافت می شود. فضای این رستوران بسیار بزرگ بوده و در مرکز شهر و به قول ما ایرانی ها در بالا شهر در نزدیکی مراکز خرید دبی ساخته شده است. این رستوران عظیم دارای بار می باشد که شما می توانید از کوکتل ها و نوشیدنی های آن لذت ببرید دکوراسیون این رستوران به صورت فوق العاده به یونان باستان اشاره دارد. در هنگام خرید حتما از رستوران روبرتو دیدن و غذاهای خاص ایتالیایی را میل کنید.

با تور ارزان دبی به دبی سفر کنید و از رستوران های دبی لذت ببرید. همچینین در قسمت های بعدی شما را با رستوران های دیگر آشنا خواهیم کرد

تور ارزان دبی | رستوران های دبی | تور ارزان جنوب
تور ارزان دبی