امروز به رستوران های استانبول میرویم واز غذاهای شرقی و غربی آن لذت میبریم.قسمت دوم

رستوران های استانبول خود به تنهایی نقش زیادی در جذب مسافر به کشور ترکیه را دارد. با تور ارزان استانبول مروری بر بهترین رستوران های شهر استانبول خواهیم داشت.

رستوران های استانبول به غیر از سرو با کیفیت غذا از سراسر دنیا را دارد دارای چشم انداز های بی نظیر زیبا برای مراسم ها و جشن های شما می باشد. رستورانها یکی از دلایل سفر به استانبول هستند.

با توجه به وجود رستوران های زیاد در شهر استانبول، ما در ارزان تور به این آمدیم که بهترین رستوران های شهر استانبول رو با توجه به ذاعقه شما معرفی کنیم تا شما در سطح استانبول برای سرو غذا گیج نشوید و با برنامه سفر کنید.

تور ارزان استانبول
تور ارزان استانبول

 

رستوران Ciya

 

غذای اصیل استانبول را با قیمت مناسب در رستوران سیا می توانید بیابید. این رستوران با طعم لذیذ غذاهای خود رقیب سرسخت رستوران های استانبول است. در منوی این رستوران به جز کباب معروفش، غذاهای زیادی یافت می شود از فلافل گرفته تا بیف استراناگف که علاقمندان زیادی را به خود جذب می کنند. همچنین شما در منو کنار نام غذا کشور که غذا در آن معروف شده است را خواهید دید که به طور کلی از طعم غذا شما را آگاه می سازد. در این رستوران حتی غذای گیاهخواران نیز وجود دارد و این مسئله باعث افزایش تقاضا از این رستوران می شود. همچنین قیمت مناسب و سرویس دهی و دکوراسیون مناسب نیز از مزیت های این رستوران می باشد. قیمت غذاها در این رستوران با کیفیت و مقرون به صرفه بوده و می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند.

 

رستوران 360 Istanbul

شعبه های مختلفی از این رستوران در شهر استانبول فعالیت می کنند که هر کدام به تنهایی سرویس دهی مناسبی دارند. ما امروز به شعبه خیابان استقلال شهر استانبول میرویم. این رستوران از سال 2000 تا به امروز جوایز ارزنده ای را به دست اورده است. دید کلی این رستوران به کل شهر باعث لذت بردن بیشتر شما از غذا می شود. منویی از غذاهای استانبول و بهترین غذاهای جهان از جمله پیتزا های مختلف غذاهای دریایی از جمله ماهی میگو خرچنگ سالمون. همچنین در این رستوران با اجرای زنده موسیقی جذابیت بیشتری را ایجاد می کند و می توانیم بگوییم استفاده از تمامی عوامل جذب مشتری احترام به مشتری و کیفیت در این رستوران وجود دارد. اسم استانبول 360 از دید کلی و کامل به شهر استانبول امده است و شما در حال میل کردن غذا می توانید کل شهر را نظاره گر باشید. برخی از انتخاب ها در منو رستوران دارای دسر و پیش غذای مخصوص خود هستند. آن را از دست ندهید.

رستوران Sunset Grill & Bar

این رستوران با منظره مطلوب دریا و تنگه بسفر از یکی از خوش منظره ترن رستوران های استانبول می باشد. منو متنوع و سرآشپزهای مطرح بین المللی و بار ویژه این رستوران از نقاط مثبت این رستوران می باشد. در این رستوران غذاهای شرق اسیا تا غرب امریکا پیدا می شود و غذاهای ترکی با کیفیتی بالا در منو این رستوران وجود دارد. بار این رستوران با کالکشن بهترین نوع نوشیدنی ها و شیرینی جات پذیرایی شما می باشد. همان طور که در اینده نزدیک این رستوران را تجربه خواهید کرد می توانید از سر زندگی سبزیجات و دور چین غذاها از کیفیت آن بهره مند شوید. سرویس سفارش گیری این رستوران به صورت مانیتورتاچ می باشد که نیاز به اشنایی به زبان ترکی را حداقل می رساند.

رستوران Changa

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در طی سفر به رستورانی بروید و در منو رستوران غذایی متناسب با ذائقه خود پیدا نکنید. این رستوران به شما این اطمینان را می دهد که شما سیر از این رستوران خارج میشوید. فضای داخلی و خارجی با معماری معاصر استانبول تلفیق شده است. قدمت این رستوران به 98 سال پیش برمیگردد پس تجربه لازم را جهت مشتری مداری دارد. بنای این رستوران تاریخی بوده و شما به اضافه از لذت بردن از غذا با معماری ترکی نیز اشنا می شوید. در این رستوران برخی از سریال ها استفاده شده است پس برای خاطه سازی دوربین خود را فراموش نکنید. منو ها در رستوران های استانبول به علت وجود توریست هایی از جهان اغلب کامل بوده و غذاهای بین المللی در این رستوران وجود دارد. منو این رستوران در میدان تقسیم و در نزدیکی مراکز خرید استانبول واقع شده که بعد از خرید می توانید از یک غذای لذیذ هم استفاده کنید. این رستوران در عین تاریخی بودن از متود روز دنیا در نوع غذا و سرویس دهی استفاده می کند. دسر های این رستوران بسیار تازه می باشد. شما در حال سرو غذا می توانید از آشپزخانه رستوران که به صورت شیشه ای می باشد دیدن فرمایید و خود نظاره گر چگونه گی تهیه غذای خود باشید. این رستوران تاریخی و مجلل و لاکچری بوده و در ان از از مجسمه های هنری و تابلو های نقاشی نفیس استفاده شده است.

تور ارزان استانبول
رستوران های تور ارزان استانبول