سلام امروز به شمال قاره امریکا می رویم با رستوران های ایرانی برتر در کانادا آشنا می شویم.

کانادا همواره مهد آزادی جهان بوده و همین باعث شده مهاجران زیادی خواهان زندگی در کانادا باشند. با ویزایفوری کانادا شما می توانید به کانادا سفر کنید و با فرهنگ و غذا های کشورهای دنیا آشنا شوید در کانادا رستوران های اروپایی آسیایی افریقایی زیادی وجود دارد. جالب اینجاست که کانادایی ها به غذا های حلال علاقه زیادی دارند. همچنین کافی شاپ های کانادا هم در جهان در رتبه بالایی قرار دارند و پیشنهاد می کنم مراسم خواص خود را در کافی شاپ های کانادا بگذرانید و خاطره خاص خود را بسازید. در تورنتو مسلمانان زیادی وجود دارد و همین باعث سرو غذاهای حلال در اغلب نقاط کانادا می شود. رستوران های ایرانی نیز در کانادا وجود دارند که جز خدمت رسانی به ایرانیان مقیم کانادا به سایر مردم کانادا نیز سرویس دهی می کنند. غذاهایی ایرانی در کانادا طرفدار های زیادی دارد. استاندارهای کانادا برای رستوران خیال شما را بابت مسموم شدن در این رستوران ها راحت می کند. مهمان نوازی ایرانی ها در کانادا هم زبان زد مردم کانادا بوده و همین باعث شده غذاهای اصیل ایرانی در بین کانادایی ها مورد پسند واقع می گردد. رضایت مشتری از رستوران های کانادا بسیار مورد مطالعه شهروندان قرار می گیرد رستوران های بی کیفیت جایی در کانادا ندارند و بعد چندی با ورشکستگی مواجه می شوند. رستوران های ایرانی کانادا با برند های مختلف با حضور خود و سابقه کار بالا نشانگر کیفیت و سلامت غذهای این رستوران ها را نشان می دهد.

 

غذاهای ویزای فوری کانادا
غذاهای ویزای فوری کانادا

 

تنوع رستوران های ایرانی در کانادا

 

رستوران های ایرانی در کانادا به کباب های خود مشهور هستند و این کباب ها حتی برای گردشگران از کشور های دیگر نیر محبوب هستند. همین تقاضای بالا باعث رشد روز افزون رستوران های ایرانی در شهر های تورنتو و ونکوور شده است در منو این رستوران ها همه نوع غذا و دسر ایرانی در هر قیمتی و هر ذائقه ای تهیه شده است. کباب ها، کشک بادمجان، آش، سوپ های ایرانی، خورشت های گوشت و .... در این رستوران ها به وفور پیدا می شود. همچنین این رستوران ها با معماری داخلی و خارجی آن فرهنگ ایرانی را به نمایش می گذارد. حلال بودن غذاهای ایرانی برای شهروندان کانادایی که به سلامت خود اهمیت ویژه ای می دهند بسیار مهم است. همانطور که در مورد کانادا نوشته بودیم آزادی بسیاری در کانادا جریان دارد و مسلمانان زیادی از تمامی دنیا در کانادا زندگی می کنند و غذاهای ایرانی هم حلال و هم لذیذ هستند. در اغلب محله های کانادا رستوران های ایرانی وجود دارند که این باعث راحتی شما ایرانی ها می شود. سرو مشروبات الکی هنگام غذا در برخی از رستوران های ایرانی ممنوع بوده و انها از برند های حلال استفاده می کنند. دوغ محلی ایرانی نیز در این رستوران ها سرو می شود که طرفداران ایرانی و خارجی دارند.

در ادارمه با معرفی بهترین رستوران های ایرانی که در شهر تورنتو و ونکورر قرار دارد به شما معرفی می کنیم البته این به این معنی نیست که دیگر رستوران های ایرانی در کانادا از کیفیت پایینی برخوردارند. خیر این رستوران های معرفی شده با آنالیز آرامش، سرویس دهی، خدمات دلیوری، گستردگی منو و دکوراسیون مناسب طبقه بندی شده اند.

رستوران های ویزای فوری کانادا
رستوران های ویزای فوری کانادا

رستوران های ایرانی شهر تورنتو کانادا

 

1-رستوران بانو(Banu Restaurant)

 

آدرس:خیابان 777 Queen Street West

 

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

تلفن تماس:416.7772268

 

لینک وب سایت: www.banu.ca

 

2-رستوران تخت طاووس(Takht-e Tavoos)

 

آدرس:خیابان1120 College St

 

تلفن تماس:647.352.7322

 

3-رستوران ته دیگ(Tah Deeg)

 

آدرس:خیابان5525 Yonge Street

 

تلفن تماس:416.2251688

 

رستوران های ایرانی شهر ونکوور کانادا

 

1-رستوران دریا(Darya)

 

آدرس:خیابان Pendrell St 1795 درBC V6Z 1C3

 

تلفن تماس:604.0700899

 

2-رستوران دارچین (Darchin)

 

آدرس:خیابانPacific Street  در BC V6Z 1C3

 

تلفن تماس:604.1710633

 

3-رستوران کافه پاتوق(Patough Cafe)

 

آدرس:خیابانBidwell Street 841 درBC V6G2J7

 

تلفن تماس:604.0082696

 

4-رستوران شالیزار(Shalizar)

 

آدرس: خیابان Marine Drive 1863 در BC V7V 1J7

 

تلفن تماس:604.9500921

 

رستوران های ایرانی شهر مونترال کانادا

 

1-رستوران تهران(Tehran)

 

آدرس:خیابان Boulevard de Maisonneuve در QC

 

تلفن تماس:514.0400488

 

2-رستوران یاس(Yas)

 

آدرس: خیابان Chemin Upper-Lachin5563 در QC H4A 2A6

 

تلفن تماس:0303.483514

 

3-رستوران درویش(Darvish)

 

آدرس: خیابان Yonge Street 508 در ONT.M4Y 1*9

 

تلفن تماس:416.8893929

 

با ارزان تور همراه شوید تا با کافی شاپ های معروف رستوران های معروف کانادا اشنا شوید و بعد ویزای فوری کانادا در شهر های کانادا به دنبال رستوران نگردید و وقت خود را بیشتر به لذت بردن از طعم غذاها کنید.