امروزه دبی به عنوان امن ترین کشور برای گردشگران جهان و با توجه به پیشرفت زیرساخت های گردشگری کشور دبی امروز ما با تور ارزان دبی به این 7 رستوران برتر از دید جهانی می رویم و از آن گزارشی برای شما تهیه می کنیم که شما هنگام سفر به دبی دچار سردرگمی نشوید و بهترین رستوران متناسب با سلیقه خود را خیلی راحت پیدا کنید و از خاطره سازی و از غذای خود لذت بالایی ببرید.

با توجه به ثروت فراوان در منطقه خاورمیانه و زیر ساخت های مناسب گردشگری برند های برتر جهان در کشور دبی اقدام زدن به شعبه نمایند، این شعبه ها امکان سرو انواع غذاهای بین المللی را به شما می دهد. برخی از این رستورانها در شعبه دبی کیفیت و سرویس بهتری ارائه می دهند. این برند ها از جمله جیمی اولیور، کری رودز، نوبو، لا پتیت مایسون، کاوچو، زوما و دیگر برند های مطرح مثل مکدونارد می باشد.وضع مالی مناسب مخاطبین این ریتوران ها باعث ارتقا سطح سرویس دهی آنها می شود. این فقط برای رستوران های بین المللی نیست و رستوران های بومی نیز از کیفیت غذای مناسبی برخوردار هستند و برخی غذاهای ایرانی هم در منو خود دارند که گردشگران ایرانی را به خود جذب می کند. با وجود رستوران های متنوع و با کیفیت فراوان و منو های خاص حتما متن را مطالعه کنید تا از سردرگمی رهایی یابید و رفتار هیجانی در انتخاب رستوران نداشته باشید. اگر یکی از معیار های شما برای مقصد سفر غذا می باشد دبی جایی است که منو های مختلف و متنوعی از رستوران های مطرح ارائه می شود.

تور ارزان دبی
تور ارزان دبی

 

 

 

 (La Petite Maison) رستوران فرانسوی

کشور فرانسه از نظر صنعت غذایی جزو بهترین های اروپایی است و متقدان زیادی بر کیفیت رستوران های فرانسه نظارت دارند و طعم مناسب غذا در اولویت رستوران های فرانسوی است. برند موق لاپیتیت ماسون جزو برند های مطرح جهانی در صنعت رستوران می باشد و شما در کشور های مختلف می توانید ار غذاهای این رستوران لذت ببرید. این رستوران در دبی به اسم مخفف ال پی ام شهرت دارد و غذاهای محبوب ان از جمله خوراک نیکو تازه است. قبل از سفر در برنامه ریزی تور خود حتما رزرو این رستوران را دریافت کنید چون جای خالی در این رستوران خیلی سخت پیدا می شود. منو متنوع این رستوران بزرگ بین المللی از انواع صدف و کیک های پنیری مخصوص این رستوران با مواد تازه تهیه شده وحتی به شکل ظاهری غذاها هم می توان اشاره کرد. برخی غذا آنقدر زیبان که ارایش آن اشتهای شما را تحریک می کند.

. در این رستوران خوراک هایی مثل نخود فرنگی، ریحان و گوجه فرنگی بدون هیچ گونه نقصی و با ظاهری کاملا مناسب سرو می شود، هم چنین صدف ها با یک پوسته گیاهی و چیز کیک معروف و مخصوص این رستوران با کیفیتی بی نظیر به دست مشتری می رسد.

رستوران ژاپنی اوکو  (Okku)

همانطور که در متن به آن اشاره کرده بودم رستوران های مطرح جهانی در دبی وجود دارد و از وجود رستوران ژاپنی در لیست بهترین رستوران های دبی تعجب نکنید. منو این رستوران با غذا های شرق اسیا تهیه شده و غذاهایی دریایی آن فوق العاده است. همچنین در آن سوشی معروف ژاپنی نیز سرو می شود. موسسان آن رمذی عبدوالمجید و مارکس تسلف هستند. این رستوران در زیر زمین و جای مرطوب است که حال و هوایی حضور در ژاپن را به شما میدهد

 

رستوران ژاپنی زوما (Zuma)

سرآشپز معروف رایتر بکر سر آشپزی این رستوران را به عهده دارد که همین متوانند دلیل مناسبی برای انتخاب رستوران زوما می باشد. این رستوران در دو طبقه به مشتریان سرویس دهی می کند غذاهای ژاپنی و شرق اسیایی در طبقه همکف و کوکتل بسیار خوشمزه این رستوران در طبقه اول می توانید استفاده کنید. سرویس دهی و حقوق مشتری در رستوران زوما بسیار رعایت می شود. مواد اولیه در پخت و پز در این رستوران به غیر از تازگی از شکل مناسبی برخوردار است.

مردم زیبا، غذاهای زیبا نیز دوست دارند. اینجا جایی هست که همه به تعریف یکدیگر می پردازند. رستوران زوما در دبی، رستورانی ژاپنی آیزاکایای می باشد که با سرآشپز راینر بکر، رونق خاصی پیدا کرده است. در این رستوران خوراک های خلاقانه ی ژاپنی در طبقه زیرین و کوکتل های قوی و خوشمزه در طبقه بالایی سرو می شود

ما را در تور ارزان دبی و اطلاعات رستوران های دبی دنبال کنید و از طعم بهترین غذاهای رستوران های دبی لذت ببرید.

 

تور ارزان دبی
تور ارزان دبی